folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

Hocalar sorun kalmadı taşlar düştü kendiliğinden bi kaç gün ağrı oldu sonra eski halime döndüm

Ignorance is bliss.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

Hocalar sorun kalmadı taşlar düştü kendiliğinden bi kaç gün ağrı oldu sonra eski halime döndüm

çok geçmiş olsun

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rmk
    Rmk's avatar
    Erkek

eğer taş ise;

zor olacak ama sırasıyla

1-  bir çay bardağı zeytin yağını içiyosun (mümkünse aç karnına)

2- üzerine soda bira gibi asitli bir kaç tane içecek tüketiyosun 

3- ardından ise bol bol su tüketiyosun çok sıkışıncaya kadar .

tüm bunlardan sonra tek seferde yogun bir sekilde işeyerek taştan 

kurtuluyosun

edit: sorun cözülmüş cevabını okumadan yazmışım geçmiş olsun hoca.

Rmk tarafından 19/Eki/20 11:23 tarihinde düzenlenmiştir

Koyun gibisin kardesim, gocuklu celep kaldirinca sopasini sürüye katiliverirsin hemen ve adeta magrur, kosarsin salhaneye. Dünyanin en tuhaf mahlukusun yani, hani su derya icre olup deryayi bilmiyen baliktan da tuhaf. Ve bu dünyada, bu zulüm senin sayende. Ve açsak, yorgunsak, alkan içindeysek eger ve hala sarabimizi vermek için üzüm gibi eziliyorsak kabahat senin, -demege de dilim varmiyor ama- kabahatin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek

güncelleme yapayım son zamanlarda tekrar ağrı yapması sebebiyle doktora gittim ve nur topu gibi 16mm 3 adet taş beni karşıladı bakalım bundan sonraki aşamalar ne olcak :D

Ignorance is bliss.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emuxa
    emuxa's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

güncelleme yapayım son zamanlarda tekrar ağrı yapması sebebiyle doktora gittim ve nur topu gibi 16mm 3 adet taş beni karşıladı bakalım bundan sonraki aşamalar ne olcak :D

Hocam çok keyifli bir tedavisi var o işin :)) bira bizim arkadaş aynı sorun ile karşılaştı sabah öğle akşam bira içiyordu 1 hafta da hiç birşeyı kalmadı kalmamasına çok üzüldü :(

01100101 01101101 01110101 01111000 01100001
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Londra'ya arkadaslarim gelmisti geldikleri gun biraz gedireyim dedim banada bir agri geldi yuruyemedim kendimi nasil acile attim bilmiyorum. Bobrek tasi agrisi cok fena. Gecmis olsun hocam bol bol ziplamali hakeketler yaparak taslari kirdirmaya calis. 

Yada tas kirici seanslar oluyor onlari almam lazim doktordan

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ismailca
    ismailca's avatar
    Erkek

Aklınızda bulunsun yinede, bu çok önemli olurda böbrek taşı düşürürseniz taşları atmayın sakın. Ankara MTA ya gönderin. Orada size hangi yemekleri yiyip içmemeniz gerektiği hakkında liste oluştururlar.

Ayrıca taş düşmeden önce,  yerini tahriş ederek düşer. Taşı düşürdüm rahat ettim diye düşünmeyin tekrar oluşumuna neden olabiliyor. Bunun için tahriş olan yer için ilaç tedavisi uygulamanız gerekir.

Yakarız Bu Gezegeni...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı

16 mm taşı biraz zor düşürmen kırdırman yada ameliyatla aldırman lazım

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neverland
    neverland's avatar
    Erkek

Hayatımda daha kötü bir ağrı görmedim. Diş ağrısı falan yanında çerez gibi kalıyor.

Hastanede 8 tane ağrı kesici içeren serumla en sonunda acı eşiğini geçip bayılmıştım, uyandığımda hala ağrıyordu ama hafiflemişti bir miktar.

Genlerine lanet ettirir.

Bir gece her zamanki gibi yatağına girip gözlerinin ağırlığına dayanamayıp huzurla uyuduğunu düşün. Sonrasında da hiç uyanmadığını düşünmeye çalıştığında aklında hiçbir şey canlanmayacaktır, çünkü beynin kapalıyken neler olup bittiğini bilemezsin, bu yüzden bu noktayı hayal edebileceğin bir veri yok elinde. Ölüm de tam olarak böyle bir şey. Uykunun 4. saatindeki hissettiklerin, yani; hiçlik, hissizlik. Varlığından ya da yokluğundan haberinin olmaması. Böyle düşününce ölüm biraz daha tanıdık geliyor, daha kabullenilebilir geliyor. Belki de içindeki o çılgın yaşama arzusuna sahip olan egonu ancak böyle ehlileştirebiliyorsun. Aksi halde çılgınca yaşama arzusuna sahip egon sana tanrılar yaratıyor, cennetler vaat ediyor, seni sonsuz bir yaşamın varlığı ve zevkleri ile kandırıyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Bende böbrek taşı sorunu yaşadım. Deneyimi mi paylaşayım belki yararı olur. 

Bir kere bayıltacak dereceye getiren bir ağrı oldu. Hastaneye gittik ağrıdan duramıyordum. Tansiyonumu ölçerlerken bayıldım o dereceydi.
    Bundan bir kaç saat önce de idrarım tamamen kıp kırmızı kandı. Neyse ağrı kesici vurdular eve yolladılar. Çok bilmiş baba bey soda içmemi ve işemememi söyledi.
    Bir değil iki değil 3 tane soda içtim ama işemedim. Artık çatlayacak noktaya geldim. Vc'ye gittim ıkınıyorum ama ucunda çıkmıyor, malzemenin ucunda da ince ama gıcık bir acı var. 
    Sonra üzerine basılmış hortumdan ayağını çekercesine bir anda bir tahliye söz konusu oldu. Olmadan bir milim saniye önce, tuvalet taşına bir mermi attığımı hissettim. Akabinde barajdan tahliye başladı.

6 yıl geçti hala bir sıkıntı yok çok şükür. 

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
Toplam Hit: 6863 Toplam Mesaj: 78
böbrekggwp