folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

Böbrek Ağrısına İyi Gelen Ne Varsa İhtiyacım Var.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    T3HLIK3
    T3HLIK3's avatar
    Erkek

Doktor aidin salih hanım efendinin kitabını öneririm böbrek temizliği için dual yöntemler.

mis kokan para
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Element dengesizliği ve perhizli yaşam bira viski şarap iyi gelir.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Bol bol su iç reis, temizlersin böbreği.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    Schwarz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Sağ taraf ise belkide apandisttir. Sicak su koyma cok. 

Gecmis olsun

Sağ sırt arkası ben de ilk başta ondan şüphelendim ama doktor sağolsun direk böbreklerinde sorun üşütmüş olabilirsin ama yine test yapalım aklımız kalmasın dedi ama test temiz çıktı çıktı ama ağrı benimle devam ediyor yaşamaya diş ağrısı falan yalanmış ilk defa bi ağrı yüzünden uyku uyuyamadım

gerçek diş ağrısı çekmemişsin şıvarz. fakat taşlı böbrek ağrısı da fenadır. ikisi de uyutmaz. asidik şeyler tüketilerek sürecin hızlandırılabileceği rivayet edilir.

lazerle kırma seansları da mevcuttur. ana baba çok çekti benim bu illetten :)

end tarafından 02/Oca/21 08:33 tarihinde düzenlenmiştir

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    T3HLIK3 bunu yazdı

doktor Aidin Salih hanımefendinin kitabını öneririm, Böbrek Temizliği için dual(doğal) yöntemler.

bulamadım bu kadının kitabını. hatırlattığın iyi oldu. 

kitap içeriği, sadece metin mi? okudun mu yani.

RitmFarbRacourci tarafından 02/Oca/21 09:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kayseri ve civarında girebolu diye bir çalı meyvesi var.. girebolu suyu yaparlar ondan turşu gibi.. o düşürmeye iyi geliyor..  

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

doktor Aidin Salih hanımefendinin kitabını öneririm, Böbrek Temizliği için dual(doğal) yöntemler.

https://www.amazon.com.tr/Ger%C3%A7ek-T%C4%B1p-Yitik-%C5%9Eifan%C4%B1n-%C4%B0zinde/dp/6056700801

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    T3HLIK3 bunu yazdı

https://www.amazon.com.tr/Ger%C3%A7ek-T%C4%B1p-Yitik-%C5%9Eifan%C4%B1n-%C4%B0zinde/dp/6056700801

da, ben kitapev'lerine  baktım.

İçeriğinden bir Kısım görünüyor mu, yada İçindekiler kısmı? 

RitmFarbRacourci tarafından 02/Oca/21 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kUz3y
    kUz3y's avatar
    Erkek

1 hafta düzenli gilaburu tüket etirip götürür (pis bişey ben sevmiyorum ama etkili olduğunu arkadaşta test ettik.)

Arayan yok, Soranı skim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    Schwarz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Sağ taraf ise belkide apandisttir. Sicak su koyma cok. 

Gecmis olsun

Sağ sırt arkası ben de ilk başta ondan şüphelendim ama doktor sağolsun direk böbreklerinde sorun üşütmüş olabilirsin ama yine test yapalım aklımız kalmasın dedi ama test temiz çıktı çıktı ama ağrı benimle devam ediyor yaşamaya diş ağrısı falan yalanmış ilk defa bi ağrı yüzünden uyku uyuyamadım

gerçek diş ağrısı çekmemişsin şıvarz. fakat taşlı böbrek ağrısı da fenadır. ikisi de uyutmaz. asidik şeyler tüketilerek sürecin hızlandırılabileceği rivayet edilir.

lazerle kırma seansları da mevcuttur. ana baba çok çekti benim bu illetten :)

Konu diş ağrısı ise, benim ciddi manada kafama ateş etmeyi düşündüğüm geceler oldu.

Hiç böbrek ağrısı çekmedim ama ağrının her türlüsü fenadır. 

Bira yapıştır hocam, apranaxa aban. 

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 6837 Toplam Mesaj: 78
böbrekggwp