folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Merhaba,

Bir süredir sanal havacılıkla ilgileniyorum ve bir sanal havayollarına üyeyim. Hep birlikte online olarak gerçekçi uçuşlar yapıyoruz. 

Neler yaşadığımızı anlatabilecek örnek birkaç video (videodakileri tanımıyorum, örnek olsun diye koydum) :

https://www.youtube.com/watch?v=xqHtTJgfnMw

https://www.youtube.com/watch?v=Xd_7WuE1GRk

Bu da Pegasus Sanal Havayolları'nın tanıtım videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=UVeokgv8uTM

Oldukça zorlu fakat öğrendiğinizde kolay kolay bırakamadığınız bir süreç olan sanal havacılığa adım atmak isteyen Tahribat üyeleri benimle konu altından ya da özel mesaj yoluyla irtibata geçebilirler. Size bizzat ben ya da başka sanal pilotlar başlamanız için eğitim vermeye hazırız; yeter ki bir Boeing 737 'yi nasıl uçurabileceğini öğrenmek isteyin. Belki bir süre sonra gerçek bir B737 simülatörünü bile kullanabilirsiniz!

Sevgilerle.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

klavye mouse ile oyanayabilirmiyiz ? 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

başta klavye ile oynarsınız ama bence joystick şart. şahsen Logitech Extreme 3D Pro kullanıyorum, ki yaygın olarak bu kullanılıyor.

RockZs tarafından 01/May/15 11:27 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

hocam nerden indirceğiz nasıl oynuycağız bulamadım :( 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

başta klavye ile oynarsınız ama bence joystick şart. şahsen Logitech Extreme 3D Pro kullanıyorum, ki yaygın olarak bu kullanılıyor.

Aynen bende Var çok zevkli oluyor joystick le klavye ile bir yere kadar 

Kelimeler Kanatır !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek
    iyiymis :)

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo

Hocam uçakta pilot ve yardımcı mefta oldu diyelim , o uçağı indirebilir misin?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

hocam nerden indirceğiz nasıl oynuycağız bulamadım :( 

google amcaya  microsoft flight simulator  yazınca seçenekler mevcut torrent linki bulmanı öneririm 8 gb çünkü 

Kelimeler Kanatır !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Bulabilenler Acceleration ya da SP2 olan bir sürümünü indirebilirlerse iyi olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Kizilgun bunu yazdı

Hocam uçakta pilot ve yardımcı mefta oldu diyelim , o uçağı indirebilir misin?

737 ise indiririm. Airbus vs.. ise de yine de indirilir çok acilse ama mutlaka destek almak lazım..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aercys
    aercys's avatar
    Erkek

Hocam gerçekten epey zevkli. Bende fırsat buldukça oynamaya çalışıyorum. 737 NGX PMDG ile uçuyorum. Ama şu ana kadar online uçmadım. Onun için farklı patch yada uygulama yüklüyor musunuz?

0x62 0x75 0x6e 0x75 0x20 0x79 0x61 0x7a 0x61 0x6e 0x20 0x74 0x6f 0x73 0x75 0x6e 0x2c 0x20 0x6f 0x6b 0x75 0x79 0x61 0x6e 0x61 0x20 0x6b 0x6f 0x73 0x75 0x6e
Toplam Hit: 15728 Toplam Mesaj: 132