folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Aynen kurulacaklarin bir listesini yazarsan seviniriz. steamden alacsgiz sonraki programlara ucret verecek miyiz ? Vereceksdk ne kadar ?

Hocam temel olarak FSX (40 TL) + PMDG ($70) uçağını kuracaksınız. Bunun yanında ASN, FsGWRX, REX vb. gibi gerçek hava durumunu aynen bilgisayara aktaran bir meteoroloji yazılımı gerekli (Bunlar da $30-$40 civarı). Daha sonra ise kuracağınız eklentiler size kalmış. Totalde 600 GB 'lık veriyle bu işi yapan birisi var mesela.

Satın almanızı tavsiye ederim, FSX 'i steam den önce satın alın, sonra PMDG 737-800 NGX i satın alın.

En önemlisi bir adet de joysctick edinmeniz, en ucuzu bile idare eder ama alabiliyorsanız Logitech Extreme 3D Pro ile başlayın derim.

Logitech attack 3 var.

sadece steamden alip ucuramaz miyi z ? 

Pmdg cok pahali geldi acikcasi. 

sadece steam'den alırsan, DEFAULT uçaklarla uçarsın hocam, sıkıntı olmaz, bizde hala default uçak kullananlar var. sen bir yerden başla hocam, arkanızdayım. PMDG yi bir şekilde hallederiz. özelden yazın bana lütfen. sevgilerle..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    RockZs bunu yazdı

Aynen kurulacaklarin bir listesini yazarsan seviniriz. steamden alacsgiz sonraki programlara ucret verecek miyiz ? Vereceksdk ne kadar ?

Hocam temel olarak FSX (40 TL) + PMDG ($70) uçağını kuracaksınız. Bunun yanında ASN, FsGWRX, REX vb. gibi gerçek hava durumunu aynen bilgisayara aktaran bir meteoroloji yazılımı gerekli (Bunlar da $30-$40 civarı). Daha sonra ise kuracağınız eklentiler size kalmış. Totalde 600 GB 'lık veriyle bu işi yapan birisi var mesela.

Satın almanızı tavsiye ederim, FSX 'i steam den önce satın alın, sonra PMDG 737-800 NGX i satın alın.

En önemlisi bir adet de joysctick edinmeniz, en ucuzu bile idare eder ama alabiliyorsanız Logitech Extreme 3D Pro ile başlayın derim.

Logitech attack 3 var.

sadece steamden alip ucuramaz miyi z ? 

Pmdg cok pahali geldi acikcasi. 

sadece steam'den alırsan, DEFAULT uçaklarla uçarsın hocam, sıkıntı olmaz, bizde hala default uçak kullananlar var. sen bir yerden başla hocam, arkanızdayım. PMDG yi bir şekilde hallederiz. özelden yazın bana lütfen. sevgilerle..

o zaman kısmet olursa yarın bi logitech extrem ve steamda rapidhacker alıyoruz :)

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anubisx
    anubisx's avatar
    Erkek

Hocam Linux kullaniyorum ve suanda steam'den X-Plane 10 Global alabilirim. Ne dersin sence Boeing 737 kullanabilmeyi ogrenmek istiyorsam burdan alayim mi? +/- leri nasil olur X-Plane' in ? 

http://yigitdemirag.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    anubisx bunu yazdı

Hocam Linux kullaniyorum ve suanda steam'den X-Plane 10 Global alabilirim. Ne dersin sence Boeing 737 kullanabilmeyi ogrenmek istiyorsam burdan alayim mi? +/- leri nasil olur X-Plane' in ? 

Hocam X-Plane 'in iyi bir yazılım olduğunu biliyorum, alabilirsiniz.

PMDG 'nin 737-800 NGX ini de artık X-Plane de kullanabiliyorsunuz, bu uçağı yüklemenizi tavsiye ederim.

FSX ya da X-Plane farketmez hocam, önemli olan kullanacağınız uçak. Artık bir çok yazılım X-Plane destekli geliyor, sıkıntı yaşamazsınız.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

RockZs  hocam bana pm ile nasıl indirileceğini iletti isteyen arkadaşlara paylaşıyorum.

https://pirateproxy.sx/torrent/4671532/Flight_Simulator_X___Acceleration 

bu adresten FSX + Acceleration ‘u indirin. Sırayla Disk1,2 ve acceleration iso larını kurun. sonra acceleration iso sunun içindeki crack klasörünü açın. 3 tane dll dosyasını kopyalayın, kurulum yaptığınız yere yapıştırın, eski dosyalar değişsin.. işlem tamam. 

uygulamayı başlat menüsünden bir yerden çalıştırın.. 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Online komple ucaklar dahil kopya oyananbiliyor mu?

İmzalamazsam ne olcak?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Online komple ucaklar dahil kopya oyananbiliyor mu?

oynanıyor hocam. benim hepsi kopya yazılım..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Oyunu orijinal steamden diğerlerini çakma yapabilecek miyiz ? yoksa küllüm cennet hepsini mi sahte yapalım ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

Oyunu orijinal steamden diğerlerini çakma yapabilecek miyiz ? yoksa küllüm cennet hepsini mi sahte yapalım ?

oyunun steam versiyonu yeni çıktı sayılır, cracklilerin steam uyumlu çakmasını bulmak biraz zor olabilir ama bence bu da mümkün, pirateproxy sitesinden edinebilirsiniz kopyaları, bi' araştırın hocam..

steam e para vermek istemiyorsanız acceleration pack'li bir sürümünü indirin, ya da sp2 li bir FSX de olur.

steam versiyon ile acceleration un aşırı bir farklılığı olmaması lazım.

daha sonra bana ulaşın hocam, PMDG738 uçağı ve online uçuşlar için yardım edeceğim.

sevgiler..

RockZs tarafından 02/May/15 21:25 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

oyunun steam versiyonu yeni çıktı sayılır, cracklilerin steam uyumlu çakmasını bulmak biraz zor olabilir ama bence bu da mümkün, pirateproxy sitesinden edinebilirsiniz kopyaları, bi' araştırın hocam..

steam e para vermek istemiyorsanız acceleration pack'li bir sürümünü indirin, ya da sp2 li bir FSX de olur.

steam versiyon ile acceleration un aşırı bir farklılığı olmaması lazım.

daha sonra bana ulaşın hocam, PMDG738 uçağı ve online uçuşlar için yardım edeceğim.

sevgiler..

hocam biz steamden alıp online uçabiliriz değil mi ? gerisi fasafisoysa steamden alıp geçeyim.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
Toplam Hit: 15744 Toplam Mesaj: 132