folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

Boeing 737 Kullanmayı Öğrenmek İsteyen Var Mı? (Flight Simulator - Sanal Havacılık)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

şuraya çizik değil yarık açayım. online oyun oynayacağıma buna çalışırız amk :)

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Yolcu uçağı mı..böğğg 

F-16 - F-18 Su-27 ile uçun da uçmak nedir anlayın

20 senelik sanal pilotum yanlış anlaşılmasın

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    Meliksah bunu yazdı

şuraya çizik değil yarık açayım. online oyun oynayacağıma buna çalışırız amk :)

merhaba, benim kullanıcı adımı bir yere not al hocam, konudan ziyade doğruran bana ulaşırsan daha iyi olur.

ayrıca amacımız zaten online uçabilecek kadar ilerlemek, gerisi size kalmış..

sevgilerle..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek

video tutorial falan var mı acaba ingilizcesi de olur...

www.64bitlabs.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    toglamyth bunu yazdı

video tutorial falan var mı acaba ingilizcesi de olur...

https://www.youtube.com/watch?v=wrC7Ze87cm8

Türkçe ve İngilizce tutorial'lar var hocam.. Yukarıdaki bir örnek sadece..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

çizik

http://tikla.net/ durma tıkla =)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    toglamyth
    toglamyth's avatar
    Erkek

yıllar önce thy'nin açtığı pilotluk okullarında kabul almıştım ancak pilot olmanın zorluğu ve değer verdiğim aile hayatına olumsuz etkileri nedeniyle gitmemiştim. Makina mühendisi olan bir arkadaşım gitti şimdi pilot oldu her gün dünyanın bir yerinden fotoğraf paylaşıyor :) ama keşke demiyorum çünkü evimde ayağımı uzatıp çay film vs keyfi yapmak benim yapıma daha uygun.

Uçuş simülatörlerine de başlamak istedim o ara ama yüzeysel bir araştırma ile simülatörün yıllar önce çıktığını gördüm ve eskidir gerçekçi değildir diye burun kıvırdım meğer şimdi araştırınca gördüm piyasada son teknolojilele yaılmış bir simülatör zaten yokmuş :) Bari ben de bununla idare edeyim diyerek şimdilerde başlayacağım inş. Gerçi savunma için uçuş simülatörü yazılımında görev aldığım birkaç senede havelsanda  bindim simülatöre ama onlar arisim ve tesimdi şimdi darısı f16lara. Şimdi bakınca simülatörde göstergesini yaptığım şeylerin bile bazı kavramlarını unutmuşum keşke dokümanları alsaydım ozamandan işyerinden. neyse yeniden öğreniriz atla deve değil.  

www.64bitlabs.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    toglamyth bunu yazdı

yıllar önce thy'nin açtığı pilotluk okullarında kabul almıştım ancak pilot olmanın zorluğu ve değer verdiğim aile hayatına olumsuz etkileri nedeniyle gitmemiştim. Makina mühendisi olan bir arkadaşım gitti şimdi pilot oldu her gün dünyanın bir yerinden fotoğraf paylaşıyor :) ama keşke demiyorum çünkü evimde ayağımı uzatıp çay film vs keyfi yapmak benim yapıma daha uygun.

Uçuş simülatörlerine de başlamak istedim o ara ama yüzeysel bir araştırma ile simülatörün yıllar önce çıktığını gördüm ve eskidir gerçekçi değildir diye burun kıvırdım meğer şimdi araştırınca gördüm piyasada son teknolojilele yaılmış bir simülatör zaten yokmuş :) Bari ben de bununla idare edeyim diyerek şimdilerde başlayacağım inş. Gerçi savunma için uçuş simülatörü yazılımında görev aldığım birkaç senede havelsanda  bindim simülatöre ama onlar arisim ve tesimdi şimdi darısı f16lara. Şimdi bakınca simülatörde göstergesini yaptığım şeylerin bile bazı kavramlarını unutmuşum keşke dokümanları alsaydım ozamandan işyerinden. neyse yeniden öğreniriz atla deve değil.  

FSX 2006 'da piyasaya sürüldü, ondan önce FS9, FS2002 fln vardı, tabi daha eski versiyonları da var.. Benim FS'lerde aradığım şey fiziksel gerçekçilik ve bunun yanında gerçek prosedürlere olan uygunluk. Bunların dışında görsel gerçekçiliğe de önem verenlerin sayısı da oldukça fazla fakat bunun için iyi bir işlemci ve gpu şart..

merak ettiğiniz bir husus olursa özel mesajla ulaşabilirsiniz.

sevgilerle..

RockZs tarafından 05/May/15 14:17 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı
    hellboy4tr bunu yazdı

glide slope yiye yiye indirmissiniz hocam, go-arund yapmaniz gerekiyor :) 

saka bi yana guzel olmus, pmdg nin son versiyonunu nedern bulabilrim? 

>
    > Crack bunun içindeki 737 crack'i
    https://pirateproxy.sx/torrent/11742565/[FSX_P3D]_PMDG_777___737_SP1D
    >
    > Bu da setup dosyası. Komple ngx'i kaldırıp bunu kuracaksın :)
    https://pirateproxy.sx/torrent/11740375/[FSX]_PMDG_737_ngx_sp1d_uncracked
    >

ayrıca videodaki ben değilim hocam, elemanları da tanımıyorum.

Hocam şimdi cracklisini kuruyorum yarın orijinal alıp kuracağım.Şimdi online oynama şansımız var mı ? Crackliyle ?

Ama ben bazen hata alıyordum ayt den adb ye uçuş yaparken oyundan atıyordu.

Ecn Ayt uçuşu yapamıyordum yani.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    endenius
    endenius's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    endenius bunu yazdı

hadi öğrendik kullanmayı

küçük 4 kişilik bir uçağın kdv ötv bakım masrafı ne olur 

minimum düzeyde

Ppl alman gerekli. 30 bin tl civari.

lise mezunu 2.derece shgm onayli tan tesekkullu hastane raporu tamamdir.

ayjet tarkim gibi kurumlardan alinailiir.

4 sene icinde ppl ye kaldigim yerden devam edecegim.

ben vaz geçtim

motorlu paraşütlerden alacam :D

Toplam Hit: 11756 Toplam Mesaj: 132