folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bu Zamanda Herkes Grafiker!

Bu Zamanda Herkes Grafiker!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    Salussa bunu yazdı
    piskopatix bunu yazdı

Arkadaş sen niye kızıyorsunki profesyönel iş ile amatör iş kendini hemen belli eder zaten. Boşuna dememişler müşteri herzaman haklıdır adam kurumsal işe afilli çalışma istiyorsa yap gitsin, sen kazancına bakarsın ha tek bir eksi olay olur referans olarak göstermessin orayı olur biter.

Bırak insanları takılsınlar grafikerim diye kimin kapasitesi nedir zaten çalışması söyler.

Hocam amatör adamlar tasarım çalıyo, editlio. Nerden bilsinler

O ayrı bir konu tabiiki (çalacağına çöp adam çiz ama sen çiz senin fikrin olsun) mantığını kavrayamamış kişiler hep olacaktır maalesef.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı

Anlıyacağınız bunlar hep vardı hepte olacaklar , birde şöyle düşünün bizde bir zamanlar onların durumundan sıyrıldıkda geldik. 
    Kendilerini geliştirmek için uğraşıyorlar ne yapsınlar :)

hocam ben buralardan gelmedim ben ücretsiz yaptım kendimi yetersiz bulduğum zamanlar vede öylesine kendi kendime firma uydururdum

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

Anlıyacağınız bunlar hep vardı hepte olacaklar , birde şöyle düşünün bizde bir zamanlar onların durumundan sıyrıldıkda geldik. 

hocam ben buralardan gelmedim ben ücretsiz yaptım kendimi yetersiz bulduğum zamanlar vede öylesine kendi kendime firma uydururdum

bende çok ücretsiz yaptım hocam birşeyleri unuttuğumu farkettiğim anda ücretsiz çalışmalar yaptım bu sitede , r10 da felan , calısma olsun diye gittim yarısmalara calısma bile yaptım. Bizim kadar düşünemiyorlar ki hocam şuan en iyisi onlar kendileri. Kolayı varken neden hepsini öğrenelim ki kafasındalar anlatabildim mi. :)

edit: hatta geçen sene calısırken , tahribata avatar bile yapmıştım bu sene siteye eklenmiş , kullanıldığını gördükce bir gülümseme oluyor yüzümde. :)

Shephard tarafından 15/Ağu/12 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

bende çok ücretsiz yaptım hocam birşeyleri unuttuğumu farkettiğim anda ücretsiz çalışmalar yaptım bu sitede , r10 da felan , calısma olsun diye gittim yarısmalara calısma bile yaptım. Bizim kadar düşünemiyorlar ki hocam şuan en iyisi onlar kendileri. Kolayı varken neden hepsini öğrenelim ki kafasındalar anlatabildim mi. :)

ya olay şu bilader tasarımı yapmışım okadar emek harcamışım ortantısına gölgelerine acaip dikkat etmişim müşteri elemanın tekine gösteriyor ve eleman ben bunu paintte bile yaparım diyor yerin dibine sokup paintte fontla yaptığı bir logoyu bana gönderiyorlar taşşak geçer gibi

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Hocam anlaşılan sana baya dokunmuş bu olay, salla neden bu kadar kafana takıyorsun ki memleketin kültür seviyesi belli ben bazılarına cevap bile vermiyorum , gerekirse çalışmıyorum o adamla , kendileri kaybeder , paint formatından da çıkamazlar o kafayla.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı

ya olay şu bilader tasarımı yapmışım okadar emek harcamışım ortantısına gölgelerine acaip dikkat etmişim müşteri elemanın tekine gösteriyor ve eleman ben bunu paintte bile yaparım diyor yerin dibine sokup paintte fontla yaptığı bir logoyu bana gönderiyorlar taşşak geçer gibi

Genellikle bizim insanımızın profilini yansıtan bir olay bende çok yaşadım (bir nevi yaranmaya çalışıyor olabilir diye düşündüğüm zamanlar oldu, BSG Dediğimde oldu. )  Takılma fazla sen böyle şeylere.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Çıtanı yükselt hocam o zaman az kazanırsın ama kazandığına değer.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Dostum bahsettiğin şey her sektörde var.Bilim adamı,doktor,avukat falan değilsen.

2 tane if else sorgusu atan kendine programcı diyor.Bir dilde selam verip almayı hal hatır sormayı bilen kendini o dili biliyor olarak tanıtıyor.Fotoğraf makinasını alıp fotoğraf çeken fotoğrafcıyım diyor vs vs.Yani o her alanda var.Kaldı ki birisi grafiker arayınca ben pekde grafiker göremiyorum piyasada.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

sevgili murid kardeslerim burda bi ifsaat yapmak zorunlulugu hissettim bu arkadasin musterisi benim .

oncelikle fiyat konustuk guzel fiyat verdi bana allah razi olsun allah razi olsun guzel ilgilendide dedigimi yaptida bi sikayetim yok , gel gelelimki

paintte yaparim mevzusuna 

bu iki logoyu daha anlasma asamasindayken oylesine yaptim dedi gonderdi , eyvallah guzel olmus ama biz boyle bisey istemiyoruz 

istegimiz belli ford u animsatacak ve genel bi yedek parca havasi olacak dedik ismimiz ortada,

her neyse

bunu atti bana guzel dedim hosuma gitti ellerine saglik google bi girdim bunun gibi zilyontane hemde bin bir cesitli 

neyse bu arada ben soyle olsun boyle olsun fikir olsun ornekler gonderiyorum hani demis ya hic birseyden anlamiyor kurumsal istiyor ama

cancanli seyler gonderiyor bana diye , kardesim sana aciklamasini yaptim kafada fikir olustursun diye bak ,

ben arkadasa diyorumki araba parcasi sattigimizi hissetmeli onlari daha eklemiycem gulersiniz, 

neyse olacak gibi degil ben birseyler buluyumda ona benzetsin dedim 

en guzel boyle benzetti bende dedimki 

su sekilde biseyler olsun 

boyle bisey yapti

herneyse 

en son hali bu oldu eyvallah guzel dedik ortagimizda gelsin biraz daha dusunulur uzerinde calisilir diye dusunduk

her neyse fikir alis verisi icin cevrye sordum dalga gectiler ,

paint den yapip bana bi kac sey attilar 

adamlar haklilarda ben binlira vereceksem hakkimi isterim bana siradan insanlar bunlari atip tasarimciyim diyen adamin yaptiklariyla karsilastirinca pohhh dedim yanii..

bunlarida gectim guzel kardesim allah razi olsun emek harcadin istedigimi yaptin dedim hakkin neyse veriyim dedim emegin var sonucda dedim 

gerek yok dedin , 3 defa yine sordum emegin var hakkin neyse veriyim dedim , triplere girdin , kalktin tbt de konu actin cok buyuk ayip ettin

buyur tasarimlarinda ortada paintle yapanlarinkide ortada muhabbette ortada haa yaptigin herseyi koymadim secici oldum en iyilerini koydum 

istersen sende ekle onlari herkez gorsun TBT karar versin....

haksa hakkini vermeye haziirim...

yan cizdim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ortalık kızıştı =)

rakip benzer konu açtığım için baltalama gereği hissettim :p

HolyOne tarafından 15/Ağu/12 20:02 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
Toplam Hit: 8014 Toplam Mesaj: 56