folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bu Zamanda Herkes Grafiker!

Bu Zamanda Herkes Grafiker!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

hahah sanamı sığındı :) bütüngün uğraştım ben istedikleri için bana jaguarın logosunu subarunun logosunu gösterdi o gredientleri yapmak istemedim açıkcası ben grafik üzerine okudum gredient kullanmaktan herzaman kaçınmam konusunda eğitim aldım yapıcak bişey yok

Binlira bir tek logo için istemedim. 

Şunlar yapılacaktı > Logo, Kartvizit , Broşür , 10 Sayfa Katalog , Sticker 

Ben reklam ajansında çalışıyorum burada bir logo için bin tl alıyorlar bunları bir ajansta yaptır bakalım nekadar alıyorlar :) 

saygılar.

ArduouS tarafından 15/Ağu/12 20:06 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ortalık kızıştı =)

rakip benzer konu açtığım için baltalama gereği hissettim :p

seyhim buyur sen adaleti sagla

yan cizdim
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

mevzu patlak verdi

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

hahah sanamı sığındı :) bütüngün uğraştım ben istedikleri için bana jaguarın logosunu subarunun logosunu gösterdi o gredientleri yapmak istemedim açıkcası ben grafik üzerine okudum gredient kullanmaktan herzaman kaçınmam konusunda eğitim aldım yapıcak bişey yok

Ben reklam ajansında çalışıyorum burada bir logo için bin tl alıyorlar bunları bir ajansta yaptır bakalım nekadar alıyorlar :) 

saygılar.

aldigin egitim ortada hocam , calistigin ajansida cok merak ediyorum ... adam resmen paint terk adama insanlik ettik hakkin neyse verelim dedik ugrastin vakit harcadin dedik adam hala uste cikmaya calisiyor ya :) 

allah askina diger yaptigin logolarida paylassana :) 

patron_38 tarafından 15/Ağu/12 20:14 tarihinde düzenlenmiştir

yan cizdim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

saygılar.

aldigin egitim ortada hocam , calistigin ajansida cok merak ediyorum ... adam resmen paint terk adama insanlik ettik hakkin neyse verelim dedik ugrastin vakit harcadin dedik adam hala uste cikmaya calisiyor ya :) 

hala paint terk diyor insaf söylenecek söz yok senin için yapılan logolarda ortada neyse ben senin ismini vermedim yarası olan gocunur istediğin gibi hareket edebilirsin iyi niyetle davrandım portfolyomu gönderdim daha öncesinde ona göre birşey söyleseydin iyilik edip ücretin yarısını iş öncesi almadım keşke böyle bi salaklık etmeseymişim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    patron_38 bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

saygılar.

hala paint terk diyor insaf söylenecek söz yok senin için yapılan logolarda ortada neyse ben senin ismini vermedim yarası olan gocunur istediğin gibi hareket edebilirsin iyi niyetle davrandım portfolyomu gönderdim daha öncesinde ona göre birşey söyleseydin iyilik edip ücretin yarısını iş öncesi almadım keşke böyle bi salaklık etmeseymişim.

brader fiyatin nedir soyle diyoz . gotunu kaldirip duruyon , ismimi verip vermemen onemli degil konu aciyorsun hakaret ediyosun bunu ben

goruyorum baska kimsenin bilmesine gerek yok , is yapacaksin tabiki portfolyonu gondereceksin haci babanin sakir is yapiyor git yaptir olayi 

yok yaptigin isi elbette gorucem , ucret konusuna gelince hic bi sekilde kacmadim guzelce sorudum israr ettim triplere girdi.

yaptigin isde ortada digerlerinide koy herkez gorsun ..... yine diyorum paint terk fikir sifir....

yan cizdim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

konuyu açan arkadaşa 3. sayfaya kadar hak verdim ama yaptığı çalışmaları patron'un ifşa etmesine kadar

hocam harbiden millete bok atmışsın ama o logolar ne öyle :|

benim bu eğitimim bu diyerek olmaz bu işler sabahtan laf söylediğin çöp dediğin bok dediğin kaka dediğin çalışmalardan farkı yok 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

konuyu açan arkadaşa 3. sayfaya kadar hak verdim ama yaptığı çalışmaları patron'un ifşa etmesine kadar

benim bu eğitimim bu diyerek olmaz bu işler sabahtan laf söylediğin çöp dediğin bok dediğin kaka dediğin çalışmalardan farkı yok 

veysel tamam hacı he öyle

adamın istediği logolardan örnek;

adam sanki boston celtics gibi basket takımı arması istiyor

ArduouS tarafından 15/Ağu/12 20:45 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Madem okadar profesyonelsin hocam o logoların pek bir profesyonelligi yok. Bu zamanda herkes grafiker lafına hak verdim o logolardan ve egitim aldım demenden sonra.

iyibu! yeniden..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

veysel tamam hacı he öyle

adamın istediği logolardan örnek;

adam sanki boston celtics gibi basket takımı arması istiyor

abi anlıyorum tasarımcıyım ben başkalarını taklit etmek bana uymaz diyorsun eyvallah ama bu logoya yaklaşabilen 1 logo

yapabildin mi dürüstçe söyle abi 

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 8012 Toplam Mesaj: 56