folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Bu Zamanda Herkes Grafiker!

Bu Zamanda Herkes Grafiker!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Paint kullanmayı bile doğru dürüst bilmeyenler photoshop uzmanı, photoshop u az biraz kullanmayı bilen de grfiker olduğunu zannediyor ve iddaa ediyor.

Birde şu txt dosyasına düzyazı yazmayı öğrenen, word ile 1 sayfa yazıyı hazırlamakta zorlanan tipler var. Onlarda excell de uzman olduklarını fakat excel i sevmediklerini ve gereksiz olduğunu iddaa ediyorlar. İşte ben bunların suratının ortasına vurmak istiyorum. El insaf lan !!!

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    sezeruludag bunu yazdı
    Daniel-Koo bunu yazdı

Bi grafik eğitmeni bir firmanın logosu için 4-5 hafta araştırma yaptığımı biliyorum diyor. Logo gerçekten çok zorlu bir süreç. 

bu cümlende haklısın ajanstayım ve bir sürü böyle iş geçiyor elimden sizin şuan gördüğünüz bir çok firmanın kurumsal kimliğini biliyorum hepsinin hikayesi durumu anlatımı çok önemli daha öncede başka konuda belirmiştim amazon logosu çok güzel bir örnek mevzu logo yapımında font kullanımı değil kullanmış nekadar kötü filan diyen arkadaşlarda var ankarada olan müridler bilir cernmodern'i oraya bakın onunda logosu font'la meşur divan pastaneleri onunda logosu Fontla ve sadece altında çizgisi var mevzu font meselesi değil uyum, tabi zevk ve renkler tartışılmaz bunlara en son örnek microsoft'un logosu segoe UI font ve basit bir kare birçok kişi beğenmedi ama bazen bir kare bile milyar dolarlık firmaları ifade edebiliyor işte, bence başarılı bulduğum bir logo 

Edit : Daniel-Koo hocam geleceğin için yaptığın çalışmalarını ve hedeflerini başarılı buluyorum az biraz destekle çok güzel şeyler yapabilirsin :)

Eyvallah hocam sağolasın :) Hayırlısı her şey.. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

dağılın lan aaa logo programı varken artistlik yapmayın :D:D:D

ahahha :D şaka lan wallaha şaka :D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    ErotikPanda bunu yazdı

dağılın lan aaa logo programı varken artistlik yapmayın :D:D:D

ahahha :D şaka lan wallaha şaka :D

güzel programdır :D bi ara bi tane daha program vardı adını tam hatırlamıyorum ama on numaraydı yemin ediyorum :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    opusdei bunu yazdı

Paint kullanmayı bile doğru dürüst bilmeyenler photoshop uzmanı, photoshop u az biraz kullanmayı bilen de grfiker olduğunu zannediyor ve iddaa ediyor.

Birde şu txt dosyasına düzyazı yazmayı öğrenen, word ile 1 sayfa yazıyı hazırlamakta zorlanan tipler var. Onlarda excell de uzman olduklarını fakat excel i sevmediklerini ve gereksiz olduğunu iddaa ediyorlar. İşte ben bunların suratının ortasına vurmak istiyorum. El insaf lan !!!

çok hoşuma gitti facede bile payalştım ÇD 

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
Toplam Hit: 8013 Toplam Mesaj: 56