folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=yQH1pINByvc&feature=youtu.be 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.activision.callofduty.shooter 

Battle Royale, Fast 5V5 ve Zombilere Savaş

Resmi CALL OF DUTY® özellikle cep telefonları için tasarlandı. Efsanevi çok oyunculu haritaları istediğin zaman, istediğin yerde oyna. 100 oyunculu Battle Royale savaş alanı mı? 5v5 takımlar halinde hızlı bir ölümüne maç mı? Ürkütücü Zombi ortamı mı? Keskin nişancılar birbirine karşı mı? Ücretsiz Activision CALL OF DUTY®: MOBILE'da hepsi var.

MOBİL CİHAZLARDA ÜCRETSİZ OYNABİLİR

Kişiselleştirebileceğin kumanda özellikleri, sesli ve yazılı sohbet, nefes kesen 3B grafikler ve yüksek ses kalitesiyle cep telefonu üzerinden konsol kalitesinde HD oyun deneyimi. Dünyadaki en çok sevilen nişancı oyununun heyecanını artık istediğin zaman telefonundan yaşayabilirsin.

ÇOK SEVİLEN OYUN MODLARI VE HARİTALAR

Call of Duty®: Black Ops ve Call of Duty®: Modern Warfare® oyunlarının efsanevi haritalarında oyna. Bu haritalar ilk kez ücretsiz olarak kullanıma açılacak. Ya da arkadaşlarınla bir araya gelip bu yepyeni 100 kişilik Battle Royale hayatta kalma haritasında oynamaya başla. Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca oyuncuyla birlikte 

sen de eğlenceye katıl!

EŞİ BENZERİ GÖRÜLMEMİŞ TEÇHİZATINI KİŞİSELLEŞTİR

CALL OF DUTY®: MOBILE'ı oynarken bir sürü ünlü karakter, silah, kıyafet ve skor serisinin kilidini aç ve kazan. Ayrıca, teçhizatını kişiselleştirmek için kullanabileceğin tertibat parçaları da karşına çıkacak. 5v5 takımlar halinde ölümüne maçlar, cephe hattı, herkese açık, ara ve yok et, keskin nişancı kapışması ve Battle Royale gibi nefes kesen 

çok oyunculu PvP modlarında oynarken teçhizatını savaşa yanında getir.

REKABET DOLU SOSYAL BİR OYUN

Rekabet dolu Sıralamalı Mod'da en üst sıraya yerleşmek veya arkadaşlarınla birlikte oynarken en fazla Klan ödülünü kazanmak için becerilerini ve strateji yeteneklerini kullan. Bu nefes kesici, ücretsiz çok oyunlu nişancı oyununda milyonlarca dost ve düşmanla rekabet et ve kapış.

SEÇİMLERLE DOLU VE KARMAŞIK

Oynanış, etkinlikler, kontroller ve teçhizat gibi konularda CALL OF DUTY®: MOBILE sana sürekli değişen bir oyunda karmaşık ve derinlikli bir deneyim sunuyor.

En iyilerle rekabet etmek için gereken becerilere sen de sahip misin? Call of Duty®: Mobile'ı şimdi indir!

NOT: Oyun sırasında karşılaştığın ve oyunu geliştirmemize yardım edecek geri bildirimlerini memnuniyetle bekliyoruz. Geri bildirim vermek için oyun açıkken Ayarlar > Geri Bildirim > Bize Ulaşın bölümüne gidebilirsin.

Güncellemelere abone ol! ---> profile.callofduty.com/cod/registerMobileGame

Not: Bu oyunu oynamak için internet bağlantısı olması gerekir.

Bu uygulamada arkadaşlarınla bağlantı kurup birlikte oynamanı sağlayan sosyal özellikler olduğunu ve oyunda heyecan verici etkinlikler ya da yeni içerikler olduğunda seni haberdar etmek için bildirim gönderileceğini lütfen unutma. Bu özellikleri kullanıp kullanmayacağını kendin seçebilirsin.

© 2019 Activision Publishing, Inc. ACTIVISION ve CALL OF DUTY, Activision Publishing, Inc'nin ticari markalarıdır. Diğer tüm ticari markalar ve ticari isimler ilgili sahiplerine aittir. Bu Uygulamayı indirdiğinde, yüklediğinde veya kullandığında Activision tarafından zaman zaman güncellenebilecek olan Activision'un gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş olursun. Activision'un gizlilik politikası için http://www.activision.com/privacy/en/privacy.html sayfasını, Activision'un kullanım koşulları için ise https://www.activision.com/legal/terms-of-use sayfasını ziyaret edebilirsin.

DJ_Alper tarafından 01/Eki/19 10:21 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

Appstore da bulamadım. Bu sefer apple üzdü.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

App Store'da yok resmen, üzüldüm...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

mobil oynamaya çok alışamadım nedendir. pubg lite akıyor, 

#karipçin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Indirdim oto atis ozelligi var guzel hosuma gitti. Koca mapta adam aramiyon en azindan.

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Gelmesi gerekiyordu yok pubg mobile yok fortnite mobile. Aq çoluk cocuk oyunu doldu her yer.

Gerçek fps call of dur. Bf dir. CsGo dur.

Neyse allahtan pubg ve fortnite varda belli bir kesim bizi rahatsız etmiyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hmzyz
    hmzyz's avatar
    Erkek

Az önce indirdim bir kaç oyun oynadım özlediğim lezzet :) 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Gelmesi gerekiyordu yok pubg mobile yok fortnite mobile. Aq çoluk cocuk oyunu doldu her yer.

Bf diğer oyunların yanında ayrı bir yerde bence. İlk Bf 4 aldığımda o kadar geç kaldığım için kendime küfür etmiştim. Cod oyunları artık çöp geliyor oynayamıyorum. Aynı dönem çıkan iki oyunun karşılaştırması aşağıda. Sondaki bf'nin müziği bile yeter :) Haritada yıkılan yerler karşılaştırmasına kopmuştum :)

https://www.youtube.com/watch?v=KJIIgdSW6O4 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

sabah 05,37 te ios içinde download a açılmıştı. 

indirdim ama oynamaya vakit bulamadım. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Bf diğer oyunların yanında ayrı bir yerde bence. İlk Bf 4 aldığımda o kadar geç kaldığım için kendime küfür etmiştim. Cod oyunları artık çöp geliyor oynayamıyorum. Aynı dönem çıkan iki oyunun karşılaştırması aşağıda. Sondaki bf'nin müziği bile yeter :) Haritada yıkılan yerler karşılaştırmasına kopmuştum :)

hocam bf3 den sonra ve call of duty tarafında mw serisi kalkınca bnce de çöp fakat kıyaslama olarak

CS BF ve Call of ayrı bir dünya diğer tüm fps ler ayrı bir dünya.

BF4 Premium almıştım zamanında yani yüzlerce saat oynadım 64 kişi online kapışmak haritaların o güzelliği efsane bf3 maplarının bf4 e eklenmesi vs mükemmel bir oyun.

attığın video için ise ilk günden beri izledim hepsini :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

oynuyorum fırsat buldukça güzel kasmıyo

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 7890 Toplam Mesaj: 70
call of duty