folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

PUBG oynanış, grafik, harita ve diğer tüm yönleriyle CS, COD ve BF dönemini bitirmiştir. Bu oyunlar da iyidir hoştur. Ama pubg başka bir seviye. Boş yere bok atmayın. İsteyenle detaylı tartışabiliriz.

Bu arada, yok mu tbt pubg mobile pc grubu ? Cenk edelim.

beyni müsait bi yere bırakayım sabaha kadar tartışalım hocam 

başka bi seviye kaldıramaz bu tartışmayı

A:SDASDASDASDSA  sadece beyin yetmez 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

PUBG oynanış, grafik, harita ve diğer tüm yönleriyle CS, COD ve BF dönemini bitirmiştir. Bu oyunlar da iyidir hoştur. Ama pubg başka bir seviye. Boş yere bok atmayın. İsteyenle detaylı tartışabiliriz.

Pubg optimizasyon, oynanış, vuruş sistemi olarak bok gibi. 15 000 TL'lik bilgisayar topladık 2 ay önce (sadece kasa) 1080p'de 150 fps bile alamadık. Ben grafikleri çok daha iyi olan, dinamik haritası, yıkılan binalar olan Bf 5'te i7 4790k işlemci 1070 ekran kartı ile aynı fps'i alıyorum. Pubg gibi bir oyunun 250-300 fps alması lazım.

Pubg çıkınca uzun süre pubg oynayan adama bf5 hediye aldım 3-4 kişi bf5 oynadı bir süre. Sonra bi pubg girelim dediler ilk tepkileri bu ne lan oldu. Oyun çıkalı yıllar oldu oyuna girince hala erken erişim havası var birşeyler eksik tam oturmamış gibi. Fikir güzel, loot sistemi haritalar güzel diyebilirsin ama onun haricinde her şey bok gibi. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

oyun silah diziliş ekranlarınızı gönderin beyler alışamadım henüz :D

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Pubg optimazsyon özürlü. Ayrıca grafik olarak yıllardır bir şey katamadılar. Pubg oyun alanında bir devrim yaptı ama artık sonuna gelindi bence. Her trendin bir sonu var. Zaten mobil cihazlara gelmeseydi daha çabuk biterdi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    literatur bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

hocam komik duruma düşeceksin k bakma.

fortnite ile pubg evet şuan populer olabilir ama bu neye benziyor biliyormusun ? enes baturun populerliğine yani evet orda 5milyon mu 9milyon mu ne abonesi var evet , fakat sadece okadar bir furya.

Komik duruma düşeceğimi sanmıyorum. İlk olarak şu soruyla başlayalım: Battle Royal kötü bir oyun türü müdür? Cevap: Hayır. Peki neden iyidir? Cevap: Milyonlarca embesil oynadığı için değil elbette. Taktik ve strateji geliştirme anlamında çok daha esnek ve bol seçenekli bir zemin sunduğu için.

Peki benim methettiğim şey battle royal oyunlarının tamamı mı? Hayır. Fortnite çöptür mesela. Ama sanki hepsini övmüşüm gibi yazmışsın. Ben PUBG'yi beğeniyorum.

Niye beğeniyorum? İlk sebebi, battle royal oyunlarının yukarıda saydığım temel mantığı. İkincisi, pubg yapımcıları bu taktik ve stratejik oyun zeminini gerçekçi grafikler, yerine göre zorlayan yerine göre imkân tanıyan makul coğrafi yapılardan oluşan haritalar ve muadillerine nazaran en gerçekçi muharebe ve silah mekanikleri ile sunuyorlar. Bu da oyunu oynarken muazzam bir keyif veriyor. Üçüncüsü, pubg battle royal adı altında oyuncularına aslında şehir savaşları ve gerilla harbini özendiriyor. Oyundaki kask, çanta, mekanlar, silahlar, araçlar gibi unsurları tamamiyle buna hizmet etmek üzere ayarlanmış. İnsanların keyif alarak böyle bir mantalite bağlamında muharabe taktikleri geliştirmek durumunda olması ve bunun farkında olmamaları büyük başarı.

PUBG'yi nazarımda ayırt edici kılan temel özellikleri bunlar. Peki COD tarzı oyunları neden geride bıraktığını düşünüyorum? Çünkü bu oyunlarda sadece grafik ve senaryo ön planda olup, bunların dışına çıkman pek mümkün değil. Gerçeklikten uzak silah mekanikleri ve multiplayer oyunlardaki cs havası hep birbirini tekrar eden yapılar olarak farklı oyunlar adı altında karşımıza çıkıyor.

Senden sonra beni alıntılayan arkadaş sadece uçaktan atlayıp loot yapıp drop gelirse birinci olunacağı gibi basit bir yaklaşım sergilemiş pubg hakkında. Bu kadar basit değil. Bunu yazan birinin oyunu oynadığından dahi şüphe ederim.

Şunu da söyleyeyim, pubg furyası patladığında oyun videolarında gördüğümde ben de baya dalga geçmiştim. Fakat biraz oynayıp oyuna dikkatli bakınca o kadar da sıradan olmadığını gördüm.

Ya birak bu isleri

Alanin icinde kal, adam öldür drop alirsan güzel silahin olur misal awm başka ?

Cod mobile zikertir pubgyi

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

PUBG iyidir. İyi olduğunu  ve eski usül fps oyunlarını bitirdiğine dair tezimi doğrulayan en büyük gösterge ise cs, COD ve bf'nin dahi battle royal modu çıkarmasıdır.

Mevzuyu mabadından anlayanlar için açıklığa kavuşturayım: Benim övdüğüm pubg Steam. COD mobile'ı oynamadım. Ona dair yorum yapmadım.

literatur tarafından 02/Eki/19 18:01 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    literatur bunu yazdı

PUBG iyidir. İyi olduğunu  ve eski usül fps oyunlarını bitirdiğine dair tezimi doğrulayan en büyük gösterge ise cs, COD ve bf'nin dahi battle royal modu çıkarmasıdır.

Mevzuyu mabadından anlayanlar için açıklığa kavuşturayım: Benim övdüğüm pubg Steam. COD mobile'ı oynamadım. Ona dair yorum yapmadım.

rimplace ye "rimpenis" yazıp sonra niye editledin mesajı :D arkasında dur ettiğin lafın 

do_som tarafından 02/Eki/19 19:27 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    literatur bunu yazdı

Boş

Ha Mobile ha pc ayni oyun

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    do_som bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

rimplace ye "rimpenis" yazıp sonra niye editledin mesajı :D arkasında dur ettiğin lafın 

Rimpenis ne lan ahahahaha :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    RimPalace bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

Boş

Ha Mobile ha pc ayni oyun

İkisi bambaşka oyunlar. Zaten bunu yazarak bir defa dahi pubg oynamadığını itiraf etmiş oldun. Daha fazla cevap vermeyeceğim sana, sonra adım provokatöre çıkıyor.

Toplam Hit: 7964 Toplam Mesaj: 70
call of duty