folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

Call Of Duty Mobile Az Önce Çıktı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Açıklama gelmiş:

https://mobile.twitter.com/ATVIAssist/status/1179081107813232640

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

NanoIngenieur ekleyin oynayak

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

3 el oynadım 6. seviyeye kadar çıktım. 20, 30 killer, MVP'ler havada uçuştu ama tabii karşı taraflar hep amatör gibiydi bilemedim. İlk defa telefondan oynamama rağmen böyle sonuç aldıysam öyledir muhtemelen :D Emülatör - Mobil ayrımını ve hileye karşı duruşunu PUBG'den iyi yaparlarsa tadından yenmez. Gerçi yine işin içinde Tencent var ama olsun.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

PUBG oynanış, grafik, harita ve diğer tüm yönleriyle CS, COD ve BF dönemini bitirmiştir. Bu oyunlar da iyidir hoştur. Ama pubg başka bir seviye. Boş yere bok atmayın. İsteyenle detaylı tartışabiliriz.

Bu arada, yok mu tbt pubg mobile pc grubu ? Cenk edelim.

beyni müsait bi yere bırakayım sabaha kadar tartışalım hocam 

başka bi seviye kaldıramaz bu tartışmayı

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Pabciden sıkılan Ring Of Elsium a gelsin. Beleş ve pabciyi alttan üstten zingletir :D Bu sezon araba modifikasyonu zart zurt da gelmis baya iyi olmus

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    DaSpOnGe bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

PUBG oynanış, grafik, harita ve diğer tüm yönleriyle CS, COD ve BF dönemini bitirmiştir. Bu oyunlar da iyidir hoştur. Ama pubg başka bir seviye. Boş yere bok atmayın. İsteyenle detaylı tartışabiliriz.

beyni müsait bi yere bırakayım sabaha kadar tartışalım hocam 

başka bi seviye kaldıramaz bu tartışmayı

Seninkini müsait bir yere bırakmasan da olur hocam. Varlığı ile yokluğu pek fark etmeyecek gibi görünüyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    literatur bunu yazdı

hocam komik duruma düşeceksin k bakma.

fortnite ile pubg evet şuan populer olabilir ama bu neye benziyor biliyormusun ? enes baturun populerliğine yani evet orda 5milyon mu 9milyon mu ne abonesi var evet , fakat sadece okadar bir furya.

PanxeR tarafından 02/Eki/19 11:35 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    literatur bunu yazdı

uçaktan atla loot yap adam öldür 1. ol drop alırsan iyi silahın olur BOŞ

cod mobile içerik bakımında pubg'yi siker atar

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    literatur bunu yazdı

hocam komik duruma düşeceksin k bakma.

fortnite ile pubg evet şuan populer olabilir ama bu neye benziyor biliyormusun ? enes baturun populerliğine yani evet orda 5milyon mu 9milyon mu ne abonesi var evet , fakat sadece okadar bir furya.

Komik duruma düşeceğimi sanmıyorum. İlk olarak şu soruyla başlayalım: Battle Royal kötü bir oyun türü müdür? Cevap: Hayır. Peki neden iyidir? Cevap: Milyonlarca embesil oynadığı için değil elbette. Taktik ve strateji geliştirme anlamında çok daha esnek ve bol seçenekli bir zemin sunduğu için.

Peki benim methettiğim şey battle royal oyunlarının tamamı mı? Hayır. Fortnite çöptür mesela. Ama sanki hepsini övmüşüm gibi yazmışsın. Ben PUBG'yi beğeniyorum.

Niye beğeniyorum? İlk sebebi, battle royal oyunlarının yukarıda saydığım temel mantığı. İkincisi, pubg yapımcıları bu taktik ve stratejik oyun zeminini gerçekçi grafikler, yerine göre zorlayan yerine göre imkân tanıyan makul coğrafi yapılardan oluşan haritalar ve muadillerine nazaran en gerçekçi muharebe ve silah mekanikleri ile sunuyorlar. Bu da oyunu oynarken muazzam bir keyif veriyor. Üçüncüsü, pubg battle royal adı altında oyuncularına aslında şehir savaşları ve gerilla harbini özendiriyor. Oyundaki kask, çanta, mekanlar, silahlar, araçlar gibi unsurları tamamiyle buna hizmet etmek üzere ayarlanmış. İnsanların keyif alarak böyle bir mantalite bağlamında muharabe taktikleri geliştirmek durumunda olması ve bunun farkında olmamaları büyük başarı.

PUBG'yi nazarımda ayırt edici kılan temel özellikleri bunlar. Peki COD tarzı oyunları neden geride bıraktığını düşünüyorum? Çünkü bu oyunlarda sadece grafik ve senaryo ön planda olup, bunların dışına çıkman pek mümkün değil. Gerçeklikten uzak silah mekanikleri ve multiplayer oyunlardaki cs havası hep birbirini tekrar eden yapılar olarak farklı oyunlar adı altında karşımıza çıkıyor.

Senden sonra beni alıntılayan arkadaş sadece uçaktan atlayıp loot yapıp drop gelirse birinci olunacağı gibi basit bir yaklaşım sergilemiş pubg hakkında. Bu kadar basit değil. Bunu yazan birinin oyunu oynadığından dahi şüphe ederim.

Şunu da söyleyeyim, pubg furyası patladığında oyun videolarında gördüğümde ben de baya dalga geçmiştim. Fakat biraz oynayıp oyuna dikkatli bakınca o kadar da sıradan olmadığını gördüm.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

pubg iyi, hakkaten iyi. ama son dönemde bozan şey oyuncu profilinin düşüşü oldu. ardından hilelerin engellenmemesi ya da engellenememesi. cod daha iyi geldi 2 gündür oynuyorum. pubg'de eksik kalan birşeyleri tamamlamış ama ne bulamadım henü. sanırım hem grafiklerin daha güzel görünmesi hem de kontrol kolaylığı. mesela pubg'de birinci şahıs modunda oynamak mümkün dğeil eziyet. cod'da ise çok rahat. sanırım tencent de cod'a önem verdip pubg'yi aksattı biraz.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 7985 Toplam Mesaj: 70
call of duty