folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çocuklara Bunları Öğretiyorlar

Çocuklara Bunları Öğretiyorlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    sivil_padisah bunu yazdı:
    -----------------------------

onur35 bunu yazdı:
    doğru aslında yalan birşey yok...çocukların anlayacağı şekilde :I(biraz ağır anlatılmış sadece)
    yaa hocam küçücük çocukların piskolojileri kaldırımı bu tarz şeyleri yaa.beyni bu şekilde yıkanan çocuklar hayattan zevk alabilirlermi sence?

kardeşim çocuk psikolojisini zararlı olabilir onu bilemem ama

Belki Dünyadaki Tek Gerçekde Budur ! ! !

hoca bi dur yaa
    konuya uzaksın
    adamlar çocuk psikolojisinden bahsediyor sen dünyanın gerçeği diyorsun
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    Tövbe estağfurullah allahu billahül azim..

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    konya yazısını gördüm hemen uyandım amk adamların alayı yobaz , bi tane istisna ile karşılaşmadım türk'ten çok arap hepsi,tabi iyiside vardır illaki ama istisnalar kaideyi bozmaz,allahlarına yakın bana,eşime,dostuma uzak olsunlar.

dont think twice its all right
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    ya kendimi anlatamadığım için herkes yanlış anlıyo.konuda ben fkirlerimi sölemedim ki,ni bana mal ediosunuz olayı.sadece bununla ilgili yorumlarınızı istedim o kadar.san ki ben o kağıtta yazanlara yanaln yanlış şeler söledim.KAĞITTA YAZANLAR DOĞRU ŞEYLER,AMA ÇOCUK PİSKOLOJİSİ İÇİN SAKINCALI diyorum

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sivil
    sivil's avatar
    Erkek
    WebCrow bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    doğru aslında yalan birşey yok...çocukların anlayacağı şekilde :I(biraz ağır anlatılmış sadece)
    yaa hocam küçücük çocukların piskolojileri kaldırımı bu tarz şeyleri yaa.beyni bu şekilde yıkanan çocuklar hayattan zevk alabilirlermi sence?

kardeşim çocuk psikolojisini zararlı olabilir onu bilemem ama

Belki Dünyadaki Tek Gerçekde Budur ! ! !

hoca bi dur yaa
    konuya uzaksın
    adamlar çocuk psikolojisinden bahsediyor sen dünyanın gerçeği diyorsun

Yalansa yalan de bu dünyanın gerçeği değilmi?

gerçekse bunu küçük yaşlardan ihtibarenyavaş yavaşöğretilmesi lazım

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    onur35 bunu yazdı:
    FireX bunu yazdı:
    Oradaki Kur-an Kursu gerçekte ne amaca hizmet eder bilmiyorum. Kur-an Kursu beyin yıkama, tarikat merkezi olarak görülüyorsa artık bilemeyeceğim. Orada daha birçok şey öğretildiğinden ve cımbızla bu bilgilerin özellikle çekildiğinden eminim. Dini eğitimin önemli bir parçasıda ölümden sonraki hayata hazırlanmaktır. Yoksa din anlayışı neden vardır? Orada esprili bir şekilde çocuklara ölümün korkutucu olmayan yüzü anlatılmış. Günahkarlar için ölümün bu kadarda basit olmadığını belirli yaştaki herkes bilir. Çocukları Kur-an Kursuna değil baleye gönderelim. Kabeyi bırakın Anıtkabire gidin diyen zihniyetin ürünleri. Atatürk bunları görse acaba ne derdi? Kabe'ye de giderim. Anıtkabirede giderim. İkisinin ayrı şeyler olduğunu anlayamayacak kadar salak değilim. Bu ülke her iki zihniyettende zarar gördü görmeye devam edecek.
    tamam da hocm ben farklı bişi sölemedim ki,benim tek hatam kaynak bildirmemem.bunun yorumunu ben yapmadım.bi gezeteden alıntı.sadece bu kağıtta yazanlar öğretiliyor die bişi demedim.ama bu kağıdın mizah amaçlı olarak kullanılması bile yanlış diye düşünüyorum çünkü çocukların beyinleri gerçek algılayabilir.bir de sen olayı Kabe ile Anıtkabir e getirdin.din ile ilgili bir knu olduğunda hemen Atatürk ve din ayrımı yapılıyor.Kabe ile Anıtkabir in ayrı şeyler olduğunu anlamaya hepimizin  kapasitesi yetiyor.ama bunu kötü amaçlar için kullanan insanlar çok fazla ülkemizde bunu söylemeye çalışıyorum.yani bütün Kur'an kurslarında,Kur'an sal müslümanlık öğretilmiyor.cemaat müslümanlığı öğretilen yerlerde var ben buna şahit oldum 

Ben habere ve haberi hazırlayan zihniyete yorum yaptım. Seninde çocukların beyinleri yıkanıyor diye buraya taşıyarak aracı olman hoş olmasada..! Farkettiysen oradaki Kur-an Kursu'nun neye hizmet ettiğini bilmediğimi söyledim. Bunu kimse bilemez. Orada olanları görmeden kimse laiklik karşıtı, Atatürk düşmanı insanlar yetiştiriliyor diye birşey söyleyemez. Olaya yukarıdan bakıldığında herhangi bir sakınca gözükmüyor. Bir Kur-an Kursu, eğitim alan çocuklar ve öğretilmesinde hiçbir sakınca olmayan, çocuklara yönelik yazılmış bir yazı.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Swool
    Swool's avatar
    Erkek
    Adresi yanlış yazmışlar. Cennet ya da Cehennem olmalıydı :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    FireX bunu yazdı:
    hoca tamam işte,senin düşüncelerine ek olarak,bende o kağıta yazanların doğru olduğunu fakat çocuk piskolojisi için sorun olabileceğini anlatmaya çalıştım.

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek
    onur35 bunu yazdı:
    ya kendimi anlatamadığım için herkes yanlış anlıyo.konuda ben fkirlerimi sölemedim ki,ni bana mal ediosunuz olayı.sadece bununla ilgili yorumlarınızı istedim o kadar.san ki ben o kağıtta yazanlara yanaln yanlış şeler söledim.KAĞITTA YAZANLAR DOĞRU ŞEYLER,AMA ÇOCUK PİSKOLOJİSİ İÇİN SAKINCALI diyorum
    Ne alakası var kardeşim? Doğru olan bir mezvunun çocuk pisikolojisine ne zararı olabilir ki? Ağaç yaşken eğilir.
    Etrafta çocuk pisikolojisini darmadağın edecek okadar çok şey varken sen hepsinden bu doğru ve yararlı bilgileri mi zararlı olarak gördün? Yazıyı sen yazmasan da buraya taşıyarak yazmış kadar olmuyormusun? Bizlerden ne yorum bekleyeceksin ki? Hiç mi müslümanların tepki göstereceğini düşünmedin? Bunları düşenecek olgunluktasın zaten. Kardeşim konuştukça batıyorsun, sen iyisimi sus. Kolay gelsin.

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fastottoman
    fastottoman's avatar
    Erkek
    ne varki bunda öyle yerlerde aynı zamanda vatan sevgiside aşılanıyo atatürkün lider olduğuda anlatılıyo sen neden rahatsız oldun anlamadım.
Toplam Hit: 15050 Toplam Mesaj: 112