folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Destanlaşan Ülkücü Hareket

Destanlaşan Ülkücü Hareket

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Daha çok deniz istiyorum!
    Daha çok ırmak istiyorum!
    Güneş bayrağımız olsun;
    Gökyüzü çadırımız olsun...
                  Türk Tarihinin Bilinen İlk Başbuğu Oğuz Han
    .
    .
    .
    Dünya devlet kurmayı Türklerden öğrenir
    Dünya Türklerden öğrenir bayrağı...

.
    .
    .

İnançlı yönetimler devlet kadrosundan tasfiye edilirken,
    Gözü dönmüş komünist kadrolar devleti adeta paylaşırlar...
    Ama bir direniş başlar, bu zor günlerde bir ülkücü başbuğ ortaya çıkar...

Yaklaşık 45 dk'lık bir ses kaydı. Ülkücü Hareket tarihini anlatıyor. Gerçekten çok etkileyici... Sizinle paylaşayım dedim.

Download: http://rapidshare.com/files/126719552/Destanlasan_Ulkucu_Hareket.mp3.html 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek
    eyw. çok güzelmiş :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sırf Türklerle iğrenç olurdu.Heryer kendilerinin olsa heryerin kendilerinin

olduğunu kime ispat edicekler.İnşallah baavilere..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Empyrium
    Empyrium's avatar
    Erkek
    8 sene Ülkü ocakları denen yere gittim orada yüksek makamlarda görevler aldım.. yeri geldi ortaöğretim başkanı oldum.. ama şimdi "Ocakçı"lardan tiksiniyorum.. Hatta Ocaktan nefret ediyorum.. kalbimde ülkücülük namına hiçbişey kalmadı.. Çünkü oralar şarlatan yuvası oldu.. taşş*ğını koltuğa yayan reis oluyor.. çay getir çay götür onu yap bunu yık şunu devir bunu s*k oluyor.. Gençlerin amaç 5-10 kişi toplanalım okulda fors atalım önümüze gelene racon keselim buranın polatı biz olalım.. Vatan-Millet? o ne der çoğu.. Bi olay olur, hurra kendimizi gösterelim.. niçin? bilmiyoruz (: Şarlatanlar serseriler ipe sapa gelmez adamlarla dolu artık oralar.. Türkeş zamanında belki güzeldi ülkücülük ama şimdi hiç bi işe yaramaz.. dava mava yok ortada.. anca erciyeste toplansınlar ocaklarda toplansınlar seminerler versinler seçim günü gelince otobüs tutup mehter marşı çalsınlar.. başka bi s*kim yok 8 senemi boşa geçirmişim diyorum bazen ama bi yandanda iiki gitmişim diyorum.. kendimi bildim davam nedir onu bildim insanları tanıdım o pezoları tanıdım anladım ki hepsi şarlatan.. Milliyetçimisin dersen evet vatan milliyetçisiyim.. ırkçı değilim ama.. ülkücülerin içinde ırkçısıda var vatan milliyetçiside.. Türklüğümle gurur duyuyorum Allah'a şükür ki beni Türk yaratmış.. ama asla ırkçı değilim.. milliyetçiyim.. bu ülkede kim milliyetçi değil ki?

Konuşsam tesiri yok , Sussam gönül razı değil..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Başbuğ Alparslan döneminde böyle değildi.

Şimdi ipne insan her makamda var... Ama delikanlı olanlarıda var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Başbuğ Alparslan döneminde böyle değildi.

Şimdi ipne insan her makamda var... Ama delikanlı olanlarıda var.

Sanki başbuğ dediğiniz insan Atatürk ha şu adama niye başbuğ diyorsunuz anlamış değilim . Sanki alparsan dönemi çok güzeldi Alparslan bir katildir o denizlerin katilidir.Ama denizleri bitirseniz bile daha nice okyanuslar var gülüm okyanuslar ......Bu arada alarslan size ne iyilikler yaptı???

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Bana sorarsan deniz gibiler katil : )

Halen onlar yüzünden ilerleyemedik orta sınıf toplum kaldık. Bok yoluna gittiler kendileride bizide sürdüler...

Kaseti sadece geçmişimizi bi daha hatırlayalım diye koydum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Khellix
    Khellix's avatar
    Erkek

Kurtlar vadisindeki tiplere ,cetecilige özenen birsürü genç.Zorbalıkla,beline silah takmakla,mehter marsi cigirtmakla olunmuyor türk milliyetcisi

Bikere tartisma ortamında dogmatik dusuncelerine saplanmislar,okumuyorlar,arastirmıyolar.O abiden duydum sunu reis söyledi.Milliyetcide ol,faşist de ol

türk milleyitciside ol.ama önce karsi ciktigin,dusman kesildigin kavramları,insanlari arastir,her türlü düsünceyi arastir oku,yargıla 

pkk'yla kürtlügü es tutup dusman kesilenler

sosyalizime sövüp ismi dısında hicbir fikre sahip degil  kominizim desen sadece sag propagandacilarin soyledi karilarimizimı paylascaz,dinsiz mi olcaz sözlerinden ibaret zannedenler. 

tmm bunuda gectim eline alip bi nihal atsiz okudun mu,9 ışığı okudun mu senin ülkün üstünden girelim orda yanıtsız.Elbette iclerinde saglam,inan arastiranlar olsada

yaptiklari yanlis ve geneli cealetle tek dayanak olarak ocaklara sıgınmıslar.

Nullum crimen sine lege
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    HaYVaN bunu yazdı:

Bana sorarsan deniz gibiler katil : )

Halen onlar yüzünden ilerleyemedik orta sınıf toplum kaldık. Bok yoluna gittiler kendileride bizide sürdüler...

Haline gülüyorum puhahhaha onlar gibi türkiyenin bağımsızlığından başka birşey istememiş adamlara onlar gibi b*k değil vatan yoluna gitmiş insanlarada laf atıyorsan sana diyecek birşey yok. Alparslan denizlerin tırnağının kiri bile olamaz çünkü denizler bağımsızlık istiyordu açıkça sölüyordu sizinkilerde alparslanlarda türkiyeyi laiklikten çıkartıp bir din devleti yapmak istiyorlardı ve onun yüzünden Bağımsızlık istememeleri yüzünden denizlerin asılmasını istediler swivas katliamları maraş katliamları yaptırdılar ve daha nice katliam ve bunalrı yaparkende duyulan tekses ALLAHU EKBER kahrolsun laiklik sloganlarıydı Sana önerim Darağacında açan 3 fidan diye bir kitap var al oku.... 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

mahirler, denizler sütten çıkma ak kaşık ya :) darbeyi yapanlar asker di biliyonuz dimi?

katil dediğiniz adam darbenin radyo da metnini okuyan yüzbaşı.

hani şimdi kurtar bizi diye medet umduğunuz anti şeriatçı askerler, paşalar varya, aha onlardan.

o zaman düşmandı şimdi dost oldu dimi :) hey yavrum hey

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Cla dayı her okuduğuma inansaydım bende senin gibi olurdum her halde : )

Kitabı okudum. Ve mantığıma göre yorumladım. Seninle sonra bu konu hakkında tartışmak isterim.

Deniz'in nasıl bir mal olduğunu Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı silahlı saldırılar yaptığını sana anlatırım ispatlarım : )

Toplam Hit: 13173 Toplam Mesaj: 130