folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Destanlaşan Ülkücü Hareket

Destanlaşan Ülkücü Hareket

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Belki içinizde bana kızanlar olacak ama yine de düşüncemi açıklamaktan çekinmeyeceğim.

Bir paylaşım yapılmış ve konu başka yerlere sürüklenmiş, daha kötüsünün olmaması için fikirlerimizi kendimize saklayalım.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

HolygaN bunu yazdı:
    -----------------------------
    lordvader89 bunu yazdı:
    destanlaşan...yani geçmişte kalmış ülkücü hareketi

Eminmısın
    hiç olmadığım kadar...

ülkü ocaklarına kimin neden takıldığını anladığım zamandan beri...

ülkü ocaklarına kimlerin takıldığını anladığımdan beri...

ülkü ocaklarına takılanların hal ve hareketlerindeki değişiklikleri farkettiğim günden beri...

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolygaN
    HolygaN's avatar
    Erkek

Ülkücü hareket ülkü ocaklarına ıdırgenemez.

Sırf o ocakların halı yuzunden bınlerce genc var ocaklara gıtmeyen. Biride benım. 

Ama ülkücü hareket hiç bi zaman geçmışte kalmaz

Aslında bıraz daha yazarımda konu uzarr gıder en ıyısı kalsın bende

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dreamtn
    Dreamtn's avatar
    Erkek

bütün yazıları okumadım çünkü boş boş şeyler yazıosunuz

@lordvader89  destanlaşan he :) vay be neler biliosun sen öyle alpasran türkeşin hayatını oku bide denizin :) gör bakalım ülkeye hangisi yararlı olmuş birisi komutanın senin birisi üni li bi çocuk anasını satım icraati ne bi bok deil senin yararına bi icraat yapmışmı yok . Dağa çıkıp eylem yapan g.tün teki . Bu ülkede böyle şeyler yapmak ülkeye zarar verir ülkeyi geriye götürür ülke iç sorunlarını konuşmucakki dışa açılsın. sonra söyle bakalım komunistleştirmeyemi çalışıosun bu ülkeyi Komunizmde dine karışma yoktur kabul ama bunun fikir adamları dini afyon olarak görmüş bu fikri atanların yardımına darwin yetişmiş . ve sen dinine vatanına düşkün bir ülkede komunistleştirmeye çalışıyosun buyur yapabiliosan helal olsun anasını satım. :) Ama karşında başka düşüncelere sahip adamlar olacaktır ve o adamlar karşında dimdik duracaktır Atalarımız gibi Atatürk gibi Fatih gibi Kanuni gibi . 

@gawath

sana popomla gülüyorum...sen neden yaşıyosun merak ediyorum yani hayattaki amacın ne? en kısa zamanda ölmeni istiyorum..

sen neden yaşıyosun :) söyle bakalım ben neden mi yaşıyoruma gelirsek bu dünyada dinime vatanıma sahip çıkarak yaşıyorum ki öbür dünyamı güzelleştiriyim sen niye yaşıosun bağımsızlık sanki şimdi bağımsız deilsin . :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

günümüzde ülkücü hareket bana göre ülkü ocaklarından öteye gidememiştir...ve asla gidemez daha ileriye...

ülkücü olarak takılan ama aslında ülkücülükle alakası olmayanisırf hava olsun diye ülkü ocaklarına takılan,sırf birilerine "reis" demek için biyerlere takıla vs. kişiler oldukça asla ileri gidemez...

tabi bu benim görüşüm isteyen katılır istemeyen katılmaz...ama bu benim görüşüm...

değişmez...

amacım konuyu uzatıp tartışmalara sebebiyet vermek değil...alıntı yapacak mürid garip yollara başvurmadan düşüncelerini paylaşırsa çok çok mutlu olacağımı bildirmek isterim :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    @Dreamtn

Bağımsızlık 8o sene değildir,anlamanı beklemek hata gerçi.Çocukların,ailen,sevdiklerin,gerisi de vardır,bağımsızlık namustur.Bağımsızlığı max 8o sene vs gibi kelimelerle küçük düşürmeye meraklı arkadaşların ırak'a uçak biletini alıyoruz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Dreamtn bunu yazdı:

@lordvader89  destanlaşan he :) vay be neler biliosun sen öyle alpasran türkeşin hayatını oku bide denizin :) gör bakalım ülkeye hangisi yararlı olmuş birisi komutanın senin birisi üni li bi çocuk anasını satım icraati ne bi bok deil senin yararına bi icraat yapmışmı yok . Dağa çıkıp eylem yapan g.tün teki . Bu ülkede böyle şeyler yapmak ülkeye zarar verir ülkeyi geriye götürür ülke iç sorunlarını konuşmucakki dışa açılsın. sonra söyle bakalım komunistleştirmeyemi çalışıosun bu ülkeyi Komunizmde dine karışma yoktur kabul ama bunun fikir adamları dini afyon olarak görmüş bu fikri atanların yardımına darwin yetişmiş . ve sen dinine vatanına düşkün bir ülkede komunistleştirmeye çalışıyosun buyur yapabiliosan helal olsun anasını satım. :) Ama karşında başka düşüncelere sahip adamlar olacaktır ve o adamlar karşında dimdik duracaktır Atalarımız gibi Atatürk gibi Fatih gibi Kanuni gibi . 

sen şimmdi boş şeyler yazmadığınımı sanıyorsun...

1-deniz gezmiş'i falan niye karıştırıyorsun?

2-ben senin başbuğ dediğin şahsiyete laf ettimmi banane...

3-benim kadar kitap okuma hocam...bana tavsiyede bulunma kitap vs. diye

4-evet komunizm'i destekliyorum...komunistim varmı bi itirazın?

5-dimdik duran adamlar illaki olacak..olmazsa zaten bi zevki kalmaz hoca :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

Dreamtn bunu yazdı:

@gawath

sana popomla gülüyorum...sen neden yaşıyosun merak ediyorum yani hayattaki amacın ne? en kısa zamanda ölmeni istiyorum..

sen neden yaşıyosun :) söyle bakalım ben neden mi yaşıyoruma gelirsek bu dünyada dinime vatanıma sahip çıkarak yaşıyorum ki öbür dünyamı güzelleştiriyim sen niye yaşıosun bağımsızlık sanki şimdi bağımsız deilsin . :) hem yaşıcağın bağımsızlık max 80 sene sonra bi kefen kardeş iyi düşün bi bak dünyaya

Edep denilen bir şey var. Geçenlerde yine anlatmıştım, eskinin ülkücü dava adamları bile "Deniz'in asılması hata idi" derken sen ise ruhunla bütünleşen bir hakaret yazmaktasın. Azıcık akıllı olun! Madem senin Türkeş'in o kadar yararlıydı da neden İsviçre bankalarında 2 trilyonu barındırdı.

Düzeltme: Senin bağımsızlıktan anladığın nedir? Bir yaşamak vardır bir de onurlu yaşamak.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Razorback
    Razorback's avatar
    Erkek
    Claros bunu yazdı:
    HaYVaN bunu yazdı:

Bana sorarsan deniz gibiler katil : )

Halen onlar yüzünden ilerleyemedik orta sınıf toplum kaldık. Bok yoluna gittiler kendileride bizide sürdüler...

Haline gülüyorum puhahhaha onlar gibi türkiyenin bağımsızlığından başka birşey istememiş adamlara onlar gibi b*k değil vatan yoluna gitmiş insanlarada laf atıyorsan sana diyecek birşey yok. Alparslan denizlerin tırnağının kiri bile olamaz çünkü denizler bağımsızlık istiyordu açıkça sölüyordu sizinkilerde alparslanlarda türkiyeyi laiklikten çıkartıp bir din devleti yapmak istiyorlardı ve onun yüzünden Bağımsızlık istememeleri yüzünden denizlerin asılmasını istediler swivas katliamları maraş katliamları yaptırdılar ve daha nice katliam ve bunalrı yaparkende duyulan tekses ALLAHU EKBER kahrolsun laiklik sloganlarıydı Sana önerim Darağacında açan 3 fidan diye bir kitap var al oku....

Baban yahudi,ingiliz,amerikan olmasın diye mücadele vermiş insanların ismini desturla an.Böle sıfatlar yakıştırma o kahramanlara..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efrasyap
    efrasyap's avatar
    Erkek

lordvader89

iyi demişinde dostumda  sadece  benim tanıdıgım inançında  samimi yüzlerce türk_islam ülkücüsü  var  ve bir çogu ocak yolu bilmez

eger siz  ülkücülügü ocaklarla sınırlı tutarsanız yanılırsınız diye düşünüyorum

Toplam Hit: 13199 Toplam Mesaj: 130