folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder DNA’Nın Şifresini Çözdü, Allah’A İman Etti

DNA’Nın Şifresini Çözdü, Allah’A İman Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek
    ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------

Francis Collins , zaten yuruttugu proje suresincede Hristiyan oldugunu soyluyordu , ekibindede Hristiyan olacan bir suru bilim adami vardi.Adama DNA ile ugrasirken Hristiyan olmadi.Gulay Pinarbasi kasar kulturunden geldigi icin bilim dunyasindan anca bu kadar haber olarak takkiye yapabilir :)

Nereden bulduysa aylar önceki haberi bulmuş Gülay hanım, tabii altın bulmuş gibi sevinmiştir. Çünkü çok seviyor dinciler bu haberleri. "Bakın bilimadamı da Allah var dedi!" demek istiyorlar sürekli.

Bilim otoritelerindeki akademisyenlerin çoğunluğu ateistken burun kıvırırlar "Bilimadamları her şeyi bilecek değil ya" derler, bir tane bilimadamı tanrıya inandığını söyleyince de "Bilimadamı da Allah'a, çünkü aklın yolu budur" derler.

İşte darkafalılığın dayanılmaz hafifliği...

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:
    ComputerWolf bunu yazdı:

Francis Collins , zaten yuruttugu proje suresincede Hristiyan oldugunu soyluyordu , ekibindede Hristiyan olacan bir suru bilim adami vardi.Adama DNA ile ugrasirken Hristiyan olmadi.Gulay Pinarbasi kasar kulturunden geldigi icin bilim dunyasindan anca bu kadar haber olarak takkiye yapabilir :)

Nereden bulduysa aylar önceki haberi bulmuş Gülay hanım, tabii altın bulmuş gibi sevinmiştir. Çünkü çok seviyor dinciler bu haberleri. "Bakın bilimadamı da Allah var dedi!" demek istiyorlar sürekli.

Bilim otoritelerindeki akademisyenlerin çoğunluğu ateistken burun kıvırırlar "Bilimadamları her şeyi bilecek değil ya" derler, bir tane bilimadamı tanrıya inandığını söyleyince de "Bilimadamı da Allah'a, çünkü aklın yolu budur" derler.

İşte darkafalılığın dayanılmaz hafifliği...

Evet Geniş Kafalılığın Dayanılmaz Hafifliği Gibi Sanırım. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korhan
    korhan's avatar
    Erkek
    -sn. collins dna'yi cözmuşsünüz? zor oldu mu?
    -evet çözdük. allah var götüm cikti çözene kadar.

https://www.fitnessaktif.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paradox21
    Paradox21's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    bence çömezler derin konulara post atamasın. önce bi forumda derin konulardaki ortamı gorsunler alışssınlar sonra post atabilsinler

Katılıorum  çömez hocamızın yaptığı BNA GÖRE 

Dikkat çekme çabaları...... 

SiYaH SaÇ aK DeFtErLe GeLdİN aK SaÇ SiYaH DeFteRLe gİDiosun........
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek

bu kitap 2006'ta yayinlandi.

okumak isteyen icin; 

http://books.google.com/books?id=JcMCmBnpHGsC&dq=Francis+S+Collins&printsec=frontcover&source=an&hl=en&ei=DvUvSoWfIpG6M77myfcJ&sa=X&oi=book_result&ct=result&resnum=5

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HAYVANYASAR
    HAYVANYASAR's avatar
    Erkek

seadog bunu yazdı:
    bence çömezler derin konulara post atamasın. önce bi forumda derin konulardaki ortamı gorsunler alışssınlar sonra post atabilsinler
    1) Senin gibi düşünmediğim için mi böyle oluyor yoksa bir içine dön bakalım...

2) Ben muhtemelen sen daha bu siteye üye olmadan önce yakın takipçisiydim bu sitenin arkadaşım. Çıkıp da "Biz eskiyik biliriz buraları" muhabbeti yapma yani bana. ComputerWolf'un yaptığı yorumu ele alalım, Benim yorumumdaki ne yanlış da Compi'ninkinde yok o yanlış söyler misin?

3) Çömezler dışındaki herkesin yorumları süper değil mi?

Blogum; http://hayvanyasar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

Ne Allah'ı be Tanrı deyin şuna sanki müslüman olmuş adam :D

Hala Tanrı ile Allah arasındaki farkı anlamamışlar çıkmışlar gazeteye yazı yazıyorlar.

Olayın üzerinden aylar geçmiş olması ise ayrı konu... Ama tabii asıl amaç anlayamadığı evrim teorisine bok atmak olunca bunlar önemli şeyler değil. Tanrı allah olur, eskimiş haber güncel olur...

Çok darkafalı bu dinciler çok...

sen haklısın kardeş he tamam evrimi anlamamış senin tabirinle anlayamamış ondan iman etmiş. Ben sana şunu diyim pamuğu tıkadıklarında anliican asıl ewrim teorisini.. :D:D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

VIGILANTE bunu yazdı:

seadog bunu yazdı:
    1) Senin gibi düşünmediğim için mi böyle oluyor yoksa bir içine dön bakalım...

2) Ben muhtemelen sen bu siteye daha üye olmadan önce yakın takipçisiydim bu sitenin arkadaşım.

Gerçi Cevap verecek ama, Bi Sabahtır Görüyorumki Pek Gerçeklerden uzak Post Kasıyorsun. Yok Ateist isen Saygı Duyarım, Neticede Bende Teist im. Allaha İnanan Dinsiz mi derler Öyle bişey. Allaha İnanırım ama Din Kavramı Benim İlgi alanım değil. Ama Fikrini Belirtirken Diğer İnsanlarıda Düşünmelisin, İslam Olanların Canını Sıkmadan, Yada Diğerlerinin Falan Filan.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexelebek
    alexelebek's avatar
    Erkek
    haci sence Allah'la Tanri arasindaki fark nedir?

Another day another death another sorrow another breath...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    bu  haber cıkalı sene oldu be siz hangi zamanda yaşıyorsnz biraz geriden geliyorsnz galiba adam tekrar dinden cıkacak nerdeyse :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
Toplam Hit: 8480 Toplam Mesaj: 71