folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ordinarius
    ordinarius's avatar
    Erkek

arkadaşlar terslemeyeceğinizi umarak konuya giriyorum..

ümraniyede yaşıyan bir hristiyanım.. eskiden domuz eti bulamıyorduk malum yasaktı, artık yeni çıkartılan yasalarla serbest.. herneyse daha önceleri satan biryer vardı sürekli alışveriş yaptığım fakat çevreden aldığı tehditler sonucunda kapatmak zorunda kaldı.. demek istediğim şey tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? siyaset yapmak istemiyorum ama, forumda sık sık görüyorum sürekli birileri akp yi kötülüyor fakat kesinlikle yanlış düşünmekteler, herkese eşit davranılıyor müslümanların kurban kesmesi yasalsa bizim de domuz yememiz yasal olmalı değil mi? neyse siyasete girmek istemiyorum bana bi kasap ismi önerirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler

Tanrı kadınlara güvenseydi zar koymazdı ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    gel bizim köye gece domuz avına çıkalım :P bu arada akp ye kimlerin neden oy verdiini de anladım :|
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    holy'nin dediği gibi din dil ırk ayrımı yok bu sitede! ben dinime bağlıyım domuz eti aramadım o yüzden ama büyük migros larda olduğunu biliodum, kasaba gidersen domuz eti die seni kovalar..
    büyük hipermarketlerde vardır varsa.. genelde hristiyan mezarlıklarının oldğu yerlerde olur .. ama ne bilim yardımcı olduysam ne mutlu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RoadMaster
    RoadMaster's avatar
    Erkek

migros gibi büyük marketlerde küçük paketlerde bulabilirsinzi :) domuz etinden dolayı tehdit eden bir zihniyeti anlamıyorum.

ayrıca ankarada realde satılıyor istanbuldada bu tarz bir yer varsa satılacağını düşünüyorum 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    domuz etinin butu bacak kol olmak üzere kilosu 7 euro turkiyede satıldıgı yerleri bilmiyorum ama ihracatını yapan bir çok domuz çiftligi var hatta bir çift domuzdan yılda 475 tane domuz oldugunu duymuştum araştırırsan domuz alabilirsin

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avast
    avast's avatar
    Erkek

hoca arnavutköye git bindigin minübüs soforüne beni domuz ciftliğinin önünde indirirmisin

istemediğin kadar alırsın. sucuk pastırma biftek ne ararsan çiftlikte satıyorlar 

!.ne oldu zorunamı gitti.!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek

Kardeşim dini mübin islam insanlara anasından babasından yakın olduğundan ötürü domuz eti etlerin en kalitesizi olduğu için satılmamaktadır ama hristiyanların bulunduğu ortamlarda yani beyazıt eminönü o civarlarda bulabilirsin.

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

usta sirkeci de bulabilecegini tahmin ediyorum...ama tam olarak emin degilim nerde satılır yer veremem o yüzden..

bu arada dikkatimi çekti avatarın falan yanlış anlama merakımdan soruyorum Türk müsün? başka uyruk mu yada çift vatandaşlık flaan mı? 

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

abi yanlış anlamayında

hristiyanlıkta domuz eti yenmesi gibi bi şart mı war ,yanı o yuzden mı arıyosun bukadar ,yoksa sana haram olmadıgı içinmi arıosun

çocuktum,büyüdüm
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek

Domuz eti kirmizi etten cok daha sagliklidir (az kolestrollu). Gunumuzde tavuk etinden daha az risklidir ak . Belki bu yönden arıyor olabilir mi arkada$ ? Hem Hz.Muhammed döneminde sağlığa zararlı olabilirdi ama günümüz $artlarnda zararsızla$tı çünki teknoloji kesim kalitesi vs kılı tüyü arttı.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ordinarius
    ordinarius's avatar
    Erkek

@ ultrasker;

anne tarafım ermeni baba tarafım türk, Türklüğü kabul etmiyor değilim fakat Ermenilerin de ezilmesini kabul etmem hiçbir zaman..

@ ghargamel;

daha önce evdekiler aldığı için yemiştim bikaç kez beğendim hoşuma gitti yemeye de devam ediyorum.. devletin izin vermesi ii oldu bence kötü bişey değil...

Tanrı kadınlara güvenseydi zar koymazdı ;)
Toplam Hit: 24998 Toplam Mesaj: 70