folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adam domuz eti sormuş siyasete bulaştırmışsınız?

Lafa gelince osmanlının hoşgörüsünden dem vurursunuz amma aynı hoşgörüyü göstermekten zinhar kaçarsınız.

Bu ülke özgür bir ülke. İsteyen istediğine inanır yer içer sıçar kural yasa kanun çerçevesinde. Size ne oluyor? 

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu?

Size ne elalemin inancından yediğinden içtiğinden?

Kim ne bok yerse yesin size ne?

Tarif edersiniz adam gider alır ne yol öğretmeye kalkışırsınız? Yok onu yeme yok bunu yeme? Aklı yokmu ? Size ne?

Zorlamı arkadaş? Hayret birşeysiniz yahu?  

Akşam akşam sinirlerimi oynattınız yine.. 

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kimse ezilmiyor , bana 1tane yoksul Ermeni aile gosterin , birtane ay sonunu dusunen ,cocugunun kalem defter parasini dusunen ,kizim hastalanirsa doktor parasini nerden bulurum diye dusunen Ermeni aile gosterin...bugune kadar hep hosgorulu olmaya calistim ama yeter ...kimsenin ezildigi yok bu ulkede...yillardir birileri eziliyoruz diyor ama hep cefa ceken benim kendi milletin bu ne  yaman celiski :/

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unstopable
    unstopable's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı:
    -----------------------------
    unstopable bunu yazdı:
    mizahi bunu yazdı:

ordinarius at da yiyionuz mu la.

Bide dönüp dolaşıp siyasete getiriyosun sözü.Konuyla uzaktan yakından alakası yok gibi bence.kıllanmaya başladım açıkçası.

walla kazaklar baya at eti yiyolar ben gördüm gözümle hatta bana da verdiler de ben sevmem dedim öle işleri yemedim.Üstelik bu durum şu abiler geyiqleri var ya o evlerden birinde oldu :D:D
    "orda burda heryerde" nin manası da o mu oluyo hoca :DD

ne abilermiş bee.beyinden sonra mide mi yıkıyolar artık :DDD

birader merak ettiysen söliim onla alakası yoq:D

o evlere de bi ara gitmişliğim var ve hala giden arkadaşlar var o zaman görmüştüm.Ben onları kötülemek için değil at eti yiyene bile karışmıolar şako denen abiler bile karışmıo manasında demek istedim ama kanımca açıklayıcı olmamışım

ut veniant omnes!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    Anarsist bunu yazdı:
    cold-m4 bunu yazdı:

http://www.youtube.com/watch?v=1BwzYQoNxb0&mode=related&search=

lezzetli bişiler yemek istiosan buraya git :) ama önce 45. sn den 50. sn ye kadar olan bölümü izlemeyi unutma :D

Video kaldirilmis. 

hocam sonunda eşittir = işareti var.. onu da eklersen açılıo ;)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

Kardeşim dini mübin islam insanlara anasından babasından yakın olduğundan ötürü domuz eti etlerin en kalitesizi olduğu için satılmamaktadır ama hristiyanların bulunduğu ortamlarda yani beyazıt eminönü o civarlarda bulabilirsin.

hacı seni anlamak mümkün mü acep =)

her postunda dini konulardan giriyosun

bende yiyorum domuz eti denk geldigimde hosumada gidiyo bence gayet güzel ve saglıklı :|

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    unstopable bunu yazdı:

birader merak ettiysen söliim onla alakası yoq:D

o evlere de bi ara gitmişliğim var ve hala giden arkadaşlar var o zaman görmüştüm.Ben onları kötülemek için değil at eti yiyene bile karışmıolar şako denen abiler bile karışmıo manasında demek istedim ama kanımca açıklayıcı olmamışım
    götürmüştü ark.ın biri bi sefer.sigaraya bile izin vermiyolar hoca onlar.ben içmem,ama bi ayak yapıyım dedim.

sigara içebilirmiyiz dedim.ya evde içmesek falan filan ettiler.at etine nasıl izin verdiler.domuz etine de mi karışmıyolar?

bi de şako ne la :|

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FaTHeR
    FaTHeR's avatar
    Erkek
    ordinarius bunu yazdı:

arkadaşlar terslemeyeceğinizi umarak konuya giriyorum..

ümraniyede yaşıyan bir hristiyanım.. eskiden domuz eti bulamıyorduk malum yasaktı, artık yeni çıkartılan yasalarla serbest.. herneyse daha önceleri satan biryer vardı sürekli alışveriş yaptığım fakat çevreden aldığı tehditler sonucunda kapatmak zorunda kaldı.. demek istediğim şey tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı? siyaset yapmak istemiyorum ama, forumda sık sık görüyorum sürekli birileri akp yi kötülüyor fakat kesinlikle yanlış düşünmekteler, herkese eşit davranılıyor müslümanların kurban kesmesi yasalsa bizim de domuz yememiz yasal olmalı değil mi? neyse siyasete girmek istemiyorum bana bi kasap ismi önerirseniz çok mutlu olurum, teşekkürler

Kimse Seni Terslemez Tersleyemez Burası özgür Bir Forum Bu Arada Mesajların Hepsini Okudum Adam Sormuş NErde Bulurum Diye Müridler Yok Kokareç Yok Şu Yok Döner Yahu Boşverin Ne Yerse YEsin Ha Dini Konulara Girmişsiniz Domuz Eti Müslümanlar İçin Haramdır Yiyen yokmu Vardır Tabi Ama Unutmayınki İçki ve Zinada Haramdır  Ama Bagımlısı Boldur Onun İçin Kimse Kimsenin Ne Yedigine Karışmasın...

Bu Arada Bizim Pazarlarda 1 Ytlye Sucuk Salam SAtıyorlar Dana Eti Olmadıgı Kesin Tahminimce At Veya Domuz Eti Var İstersen Bİ Dene :) 

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    Kimse ezilmiyor , bana 1tane yoksul Ermeni aile gosterin , birtane ay sonunu dusunen ,cocugunun kalem defter parasini dusunen ,kizim hastalanirsa doktor parasini nerden bulurum diye dusunen Ermeni aile gosterin...bugune kadar hep hosgorulu olmaya calistim ama yeter ...kimsenin ezildigi yok bu ulkede...yillardir birileri eziliyoruz diyor ama hep cefa ceken benim kendi milletin bu ne yaman celiski :/

sakin ol sakin :| bi ben sen eziliyoz baska da ezilen yok :| 

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

carrefourda bulursun bostancıdakinde..

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    bile bile mi yapıyosun ? domuz eti nerde bulabilirim die buraya soru soruyorsun burdaki türk gençlerinin sabrını zorlamayı bile bilemi yapıyorsun özgür bir ülkeyiz ama haram olan bir yiyeceği bir başkasına adresi vererekde harama ittikal ettiriyoruz falan.gitsin araştırsın bulsun bize ne onun ne yiyeceginden gitsin sorsun kasapa kasapda götüne baltayı vursun a.q özgürüz ama bu kadarına da yeter ! biz türküz müslamanız domuz eti yemeyiz ! git kardesim kendin bul bizene bi soru yazmıssın ilgilenmemişsin bile dalga geciyor lan bu !

La vittoria sara nostra !
Toplam Hit: 24988 Toplam Mesaj: 70