folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

Domuz Eti Nerden Bulabilirim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

turkishmydonoz bunu yazdı:
    -----------------------------
    bile bile mi yapıyosun ? domuz eti nerde bulabilirim die buraya soru soruyorsun burdaki türk gençlerinin sabrını zorlamayı bile bilemi yapıyorsun özgür bir ülkeyiz ama haram olan bir yiyeceği bir başkasına adresi vererekde harama ittikal ettiriyoruz falan.gitsin araştırsın bulsun bize ne onun ne yiyeceginden gitsin sorsun kasapa kasapda götüne baltayı vursun a.q özgürüz ama bu kadarına da yeter ! biz türküz müslamanız domuz eti yemeyiz ! git kardesim kendin bul bizene bi soru yazmıssın ilgilenmemişsin bile dalga geciyor lan bu !

yooook artıık daha neler :D   

neden türkler hiristiyan  olamazmı!

sanane millet ne yerse yeer yobaaaaz şey  n' olcak...sen de git iran da yaşa ozaman :D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

bile bile mi yapıyosun ? domuz eti nerde bulabilirim die buraya soru soruyorsun burdaki türk gençlerinin sabrını zorlamayı bile bilemi yapıyorsun özgür bir ülkeyiz ama haram olan bir yiyeceği bir başkasına adresi vererekde harama ittikal ettiriyoruz falan.gitsin araştırsın bulsun bize ne onun ne yiyeceginden gitsin sorsun kasapa kasapda götüne baltayı vursun a.q özgürüz ama bu kadarına da yeter ! biz türküz müslamanız domuz eti yemeyiz ! git kardesim kendin bul bizene bi soru yazmıssın ilgilenmemişsin bile dalga geciyor lan bu !

kardeş burası müslüman bir ülke değil halkının çoğunluğunun müslüman olduu bir ülke .herkes eşit haklara sahip.herkes istediğini sorar.sen tahribatın yapısını anlayamamışşsın .kayıt olunca bi okusaydın kuralları filan keşke.

www.atsizcilar.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    işte aradaki fark bu ! gitsin bide yiyosa iranda arasın domuz eti adamı napıyorlar gör  ! ben türküm ve müslümanım domuz eti yiyenide sevmem sevmek zorundada değilim ayrıca cokda gıcık olurum. sen anlamayacak kadar düşüncesizsin ayrıca karsındakine yobaz diyecek sekildede yobazsın.

La vittoria sara nostra !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek
    dodobig sen ufakken biz tahribata login olurduk.git araştırda gel allam ya.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek

maydonoz kardeş bizde türküz ama...

Soru:Su su adam forumda Nazizm/Fasizm/Satanizm/... propagandasi yapiyor banlayalim manyakmidir nedir?
    Cevap:Akli basinda adamin burda isi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?

biraz hoşgörü.

www.atsizcilar.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    hyr garıp olan aklıma takıldı sımdı o kadar hristiyansa ermenise hiçmi anasına babasına sormuo ? hiçmibu ermenıler toplastgı bi yer yok hiçmi kiliseye gitmio? hiçmi sormuo hristiyan ermeni arkadaşlarına? onu merak ettim bak şimdi:D maydonuzum sakin ol abi sende:D

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

işte aradaki fark bu ! gitsin bide yiyosa iranda arasın domuz eti adamı napıyorlar gör  ! ben türküm ve müslümanım domuz eti yiyenide sevmem sevmek zorundada değilim ayrıca cokda gıcık olurum. sen anlamayacak kadar düşüncesizsin ayrıca karsındakine yobaz diyecek sekildede yobazsın.

hee işte bende onu diyorum burası TÜRKİYE  illa müslüman olmanı gerektirecek hiç bir usul yok olamazda..

insanların dinine ve düşüncelerine saygı göstermek zorundasın hakaret ederek değil uslubunu koruyarak madem yanlış yaptığını düşünüyorsun uslubluce doğruyu gösterir anlatırsın hadeeeeee hödöööööööö diyerek değil işte sen bunu yapamadığın için yoobaaaz sın :D

senle tartışılmaz canım he he öyla aynen :D :D iran' a git sen iran' a :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodobig
    dodobig's avatar
    Erkek
    gfb_soldier kardeş adam normalde soyleyemediği şeyleri burda haykırmak :p için açmış başlığı.domuz eti filan bahane dikkatli okursan anlarsın.maydonoz abimin üstüne gitmemin sebebide bu .ezmeyelim hristiyanlar diye.

www.atsizcilar.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkishmydonoz
    turkishmydonoz's avatar
    Erkek

abi ne halt ederse etsin.ben sevmiyorum hristiyan muhabbetlerini domuz diyeni gördükce kıl kapıyorum.msdead sana bişi demiyorum ablacım git o zaman sende ye domuz eti.bir daha aşagılayıcı bir kelime görmeyim insan ol.ayrıca iran da ne var iranı küçümserlik yapıyorsun.adamlar bizim yapamadıgımızı yapıyor yapmıyormu sende iranı kötülüyorsun şeriat la yönetilen bi ülkeye kim posta koyabilirki bak bakalım senin özgürlük ülkesi abd ye ne yapabiliyor.adam asarda keserde sen küçümseyemessin adamlar pkk konusunda bile bizden hızlı sen ne diyosun ya nerenin ekmegini yiyosun sen msdead !

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    dodobig o zman adam gibi açsın konuyu.

http://twitter.com/#!/yasiinergul
Toplam Hit: 25002 Toplam Mesaj: 70