folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dunya Sistemini Bir Eylem Ile Cokertmek

Dunya Sistemini Bir Eylem Ile Cokertmek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alix12
    alix12's avatar
    Erkek

hocam belki atlamışsındır diye messaj atıyorum ;) konudaki 5. sayfaya bak.

orada bir çözüm var gibi.ilk okuduğumda hayata bakış açım ve siyasi geleneğim açısından sevmiştim bu fikri..

edit: mesaj attığımı zannetmişim ,)

marketinizde.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

alix12 bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam belki atlamışsındır diye messaj atıyorum ;) konudaki 5. sayfaya bak( Dunya Sistemini Bir Eylem Ile Cokertmek).

orada bir çözüm var gibi.ilk okuduğumda hayata bakış açım ve siyasi geleneğim açısından sevmiştim bu fikri..

O kitabi okuyamamistim, gercekten harika bir alinti, etkilendim. Ben ileri zamanlarda bu tip eylemler bekliyorum :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

hadı yakıyoruz bi sigara daha .

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpArK
    SpArK's avatar
    Erkek

pisikleet bunu yazdı:
    herkes taktir ederki bu fikir tamamen ütopiktir.zaten ütopik oldugu bu ortak payda da hiç bir sekilde ulaşılamıcaa için yinede her seye ragmen g*tü saglama almak için bankalarda zorunlu karsılık oranı ile belli bi miktar para tutulmaktadır.mantık basit nekadar insan aynı anda parasını cekerki? tabiki hepsi bi anda cekmez ee cekmeye gelenlerede bu oran içinde tutulan paradan verdinizmi tmmdır.geri kalan para banka mevduatına göre kredilendirilir ve yine sizin bnim kullanmam için piyasaya salınmıs olur.haa anarşist bi eylem yapmak isterseniz sistemi kökünden kazımaya kafa yorcaam dersenizde nacizane önerim bi cok arkasın dedigi gibi olacak 'önce kendinizi degiştirin sistem ztn bundan sonra değişmeye mecbur kalacaktır'.ayrıca şu anki liboş emperyalist sistem bi yerlerden dönüşerek gelmiştir merak etmeyin bu sistemde değisecek bakalım biz görebilicekmiyiz :D

Malesef ki dedigin gibi Utopik. Soyledigin "Kendinizi degistirmekle baslayin" gercekten cok guzel bir ogut. Ben biraz yapmaya calisiyorum hatta yakin zamanda

http://www.facebook.com/bilinclihippilertoplulugu

http://www.bilinclihippiler.com/

gibi bir topluluk kesfettim, cok guzel videolar filan paylasiyorlar, sistemi anlatan, insanlarin kendisinin degismesi gerektigini anlatan, normalde hippileri sevmezdim fakat bu grup oyle ot mot icerek kafa cekerek uyusturucu ile uzaklasan hippilerin aksine, kendisini ve etrafini degistirmekle ugrasiyorlar o yuzden sevdim, takip etmek isteyebilirsin sen de, sevecegini dusunuyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

bence onun yerine fight kulup gibi bankaların hafızalarını yani depo ve sunucuları patlatarak yada cökerterek bu iş daha kolay gibime geliyor.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    Bkz. Ihlas finansin iflasi bkz. Medyanin toplumu yonlendirmesi

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

belgesel den bu kadar alıntı yapıp yazacagınıza direk belgeseli koyup izleseydik bir bütün olurdu .sonuç itibari ile boyle bir eylem mümkün degildir.

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esquire
    Esquire's avatar
    Erkek

2000 krizide böyle bir nedenle çıkmıştı desem yeterli olur mu?

boş
Toplam Hit: 8715 Toplam Mesaj: 69