folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

Merhaba müridler, 

1 2 ay önce tbtden bi mürid bana bir gruplarının olduğunu t-shirt bastıracaklarını ücretiyle logo yapıp yapamayacağımı sordu, yapabileceğimi söyledim. Daha sonraki gün bir kaç çalışma hazırlayıp nasıl olduğunu sorduğumda beğendiklerini, bastıracakları zaman benimle iletişime geçeceklerini söyledi. 1 2 ay geçmesine karşı hiç bir dönüş yapılmadı. Ta ki bugün twitter hesaplarına girene kadar haberim yoktu. Yaptığım logoyu çalıp, üstüne bir de baskı yaptırmışlar bunu öğrendim. Arkadaşlar sakın ola ki ücretin yarısını almadan burada iş yapmayın. Emek hırsızları gerçekten heryerde.

Saygılarımla.

Hocam merhaba, 

Geçen konuna çizik atmıştım şimdi aklıma geldin yeniden. Biz polar ve t-shirt üretimine başladık, arkalarında yazacak olan sloganların hoş şekilde dizayn edilmesi ile alakalı olarak birilerini arıyoruz. Ayrıca logo da düzenlenmesi gerekiyor. 

Ürün satışı yapmaya başlayınca elimize para geçecek haliyle, bize bir fiyat verebilir misin? 
    ------------------------ 
    Elinizde logo varmı hocam yoksa sıfırdanmı yapacağız? Sloganlar sadece yazı mı olacak? 
    ------------------------ 
    Elimizde logo var. Twitter‘da @trbnwear olarak bakabilirsen sevinirim oradaki logonun farklı renklerini ve daha kaliteli hali getirilmesine ihtiyacımız var. 

Slogan şu an için sadece yazı ama o ikinci planda. Önceliğimiz logomuzun daha eli yüzü düzgün halde olması çünkü ben yaptım anlarsın zaten görüce :) 
    ------------------------ 
    http://i.hizliresim.com/PY69mb.jpg 
    http://i.hizliresim.com/yAoQQM.jpg 
    ------------------------ 
    Hocam ellerine sağlık yahu şahane olmuş. Bize bunun başka renklerini de yapabilir misin? Kaça yaparsın? 

Özellikle şunu çok sevdik: http://i.hizliresim.com/yAoQQM.jpg 

Bunların tek ton olanlarını nakışla basabilmek adına kaça yapabilirsin bizim için? 
    ------------------------ 
    Hocam 50 lira yeterli olur sanırım, yapabilirim hocam ne demek, sen şu siteden renk paleti seç gözüne hoş görünenlerin kodlarını grup halinde at bana ben uygulayayım 

http://www.colourlovers.com/palettes 

------------------------ 

Tamamdır biz yarın seçeriz sana göndeririz vallahi iyi ki o konuya çizik atmışım ben 

------------------------ 
    hayırdır vaz mı geçtin? 
    ------------------------ 
    Hayır hocam vazgeçmedik. İstediğimiz renkler dışında başka tasarım işleri de var hepsini toparlayıp öyle ulaşalım demiştik. Yazılar yazılacak, logolar sabitlenecek vs. 

------------------------ 
    tamam görüpte cevap vermedin bide yarın yazıcam demiştin ondan merak ettim 

------------------------ 
    Çok çalışıyoruz dün yazacaktık arada kaynamış. Tahribatı bile açmıştım ama kalmış öylece. Yarın bir konuşur işleri toparlayıp yazarım. 

İyi pazarlar 
    ------------------------ 
    Tamamdır hocam iyi pazarlarr 
    ------------------------ 
    Hocam sen .css biliyor musun? Open Cart için 

Twitter adresleri: https://twitter.com/tribunewear

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Müridin adını yaz gelsin açıklama yapsın. Sıkıntı neyden dogmuş diyerek. Gerekirse afaroz edilsin...

Dur be kadınnnn....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

konuyu gizle hocam iç işler bunlar herkesin bilmesine gerek yok biz bilelelim yeter bişey gerekirse hep beraber yapılır zaten 

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

konuyu gizle hocam iç işler bunlar herkesin bilmesine gerek yok biz bilelelim yeter bişey gerekirse hep beraber yapılır zaten 

Gizledim twitter adreslerini de ekledim konuya

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

geçen açılan bi konu indirim veriyordu tribunewear.com için

http://www.tahribat.com/Forum-Tribunewear-Tahribat-Com-Indirim-Kuponu-203921/1/TribuneWear/

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bu yüzden TBT de iş yapacağım kişiler en fazla 5 kişidir.

İfşa etmeye kalksam en az 4 kişi ifşa ederim.. ( boş adam ) 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    leadertay bunu yazdı

işte tbtye insanın olan güvenini kıran insanlar bunlar... Kaç kişiye ücretsiz tasarım yaptım sayısını ben bile hatırlamıyorum, ama böyle emek hırsızlığı yapıldığında tahammül edemiyorum, iyi niyetimi suistimal eden insanlara acımaktan başka birşey bulamıyorum yalnızca acizlik.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShyRain
    ShyRain's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

işte tbtye insanın olan güvenini kıran insanlar bunlar... Kaç kişiye ücretsiz tasarım yaptım sayısını ben bile hatırlamıyorum, ama böyle emek hırsızlığı yapıldığında tahammül edemiyorum, iyi niyetimi suistimal eden insanlara acımaktan başka birşey bulamıyorum yalnızca acizlik.

Linux Semineri için bize sticker yaptın birkaç hafta önce tekrar eline sağlık şu an ben dahil en az 20 kişinin bilgisayarında stickerların yer alıyor.

Teşekkür ederiz , lütfen herkesi bir tutma iyiliklerini esirgeme :)))

Computer Engineer/SyStem Analyst/ Coder ShyRain
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    ShyRain bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    leadertay bunu yazdı

Linux Semineri için bize sticker yaptın birkaç hafta önce tekrar eline sağlık şu an ben dahil en az 20 kişinin bilgisayarında stickerların yer alıyor.

Teşekkür ederiz , lütfen herkesi bir tutma iyiliklerini esirgeme :)))

hocam edilmesi gereken yardımları edeceğiz elbette, ama ticari amaçlı birşeyler kazanılıyorsa bunun karşılığı verilmeli

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tariqat_Sapiii
    Tariqat_Sapiii's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

harbi yeter amk bune lan önüne gelen tbt ye leke sürüyor sikecem en son zırhı alıp çıkacam meydana

Evli,Mutlu,Çocuklu (H) 70 Milyonda 1... Yapıcak Bişi Yok !
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Böylelerini "Ban" ağacında sallandıracaksın ibreti alem için.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
Toplam Hit: 42329 Toplam Mesaj: 299