folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

yaw ne muhasebecisi amk 50 liralık şeyin mi muhasebesini tutuyormuş. kaç tane satıyorda neyin muhasebesi yemesinler. en iffet olduğum şeydir, böyle skimtorik sikimtorik oluşumların 50 yıllık kurumsal firma ayağına yatmaları falan filan. 

telefonla ararsın beyfendi sizi müşteri temsilcisine aktarıyorum (arkadan kanka telefonun başına gelsene bu sefer müşteri temsilcisi olucan bi konuşuver falan. yani sorun çözme odaklı değil sorunu dolandırma müşteriyi yada işi olanı bezdirmekten başka bi bokya yaramazlar ve eğer karşımda hakikaten kurumsal bir firma değilse ve bu tür kurumsal ayağı yapan firmalar ile asla ve asla iş yapmam çünkü kurumsallık denilen olgu müşteri temsilcisi, santral telefon, yok ona bağladım buna soktumla olacak iş değil, kurumsallık öncelikle samimiyettir ve kaliteyi karşıda ki kişiye aktarmaktır. yok muhasebeciye söyledim yatıracak ona yatıracak buna yatıracak. amk paran mı varda muhasebecin olsun, olmayan paranın mı muhasebecisi olur, paran olsa borcunu ödersin falan filan diye bu uzar gider ve alayına gider. 

arkadaşın şu anda yaptığı tam olarak şu; sıçtım sıvıyorum. belli ki üç beş kuruş parası var onuda nasıl tasarruf ettiririm ayağında falan. böyle ticari ahlak olmaz ve bu firma anca çakma kurumsal olur.

birde marka değeri yerle bir oldu diyenlere ithafen, marka var mı ki değeri olsun...

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DadasAdam bunu yazdı

Ekşiye de inciye de yazanın ellerine sağlık aga. Ben emekçiden yanayım haklıdan yanayım. Mevzu ne olursa olsun.

Değdi mi 50 tl için 3 kişilik dev markanı batırmaya Esat kardeş ? 

Teşekkür ederim.  :) 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Yapmaz etmez dedik ama yapmış sanırım. İnsanlar zamanla değişiyor. En büyük ateşle savundukları fikirleri kendileri çiğner hale geliyor demek ki...

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

ne varsa eski topraklarda var boşuna dememişler iyilikten maraz doğar diye.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    slayshot bunu yazdı

vay be arkadaş tek tek okudum

valla uzun zamandır tek tek okuduğum tek konu oldu :) iyi oldu :)

edit : la birine borcum vs varsa "mavi nin bana borcu varıdııı falan diye konu açmasın söylesin direk bak unuttuğumuz birileri varsa.

Abi bi 30bin de bana takmistin bi ara alırım elin bollasinca :P

yapılandıramıyoz mu taksit taksit? :)
    birden 30bin bollaşmam için bi taraflarımın baya bi bollaşması lazım yalnız :):)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    rui bunu yazdı
    MaviGozluDev bunu yazdı
    slayshot bunu yazdı

vay be arkadaş tek tek okudum

valla uzun zamandır tek tek okuduğum tek konu oldu :) iyi oldu :)

edit : la birine borcum vs varsa "mavi nin bana borcu varıdııı falan diye konu açmasın söylesin direk bak unuttuğumuz birileri varsa.

senin bana borcun var mavişim :))

hatırlataydın mübarek :) :)

yalnız işteyken son okuduğumda 17 sayfaydı eve geldim 20yi geçmiş :) hey maşallah :)

Edit : bide mümkünse akşam 6 dan sonra yazmayın ya konuya, mesai saatlerindeyken yazında okuyacak bişeyler çıksın :)

MaviGozluDev tarafından 12/Şub/15 01:11 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

3 günde cebinden 50 tl eft yapamayan adamın markası mı? Ya bi yürüyün gidin ne markası. Lisedeki çocuk bile  cebinden şimdiye yollardı bu kadar lafın üstüne. 50 tl amk sanki 5000 TL.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naacal
    Naacal's avatar
    Erkek

ya olduğun gibi görün. ya göründüğün gibi ol. demiş mevlana. marka şirket holding mavrası atıp sonra böyle 50 lirayı ödememek var.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

50 tl vermek yerine twitter dan logoyu kaldırıyorsun oluyor bitiyor galiba.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berk93
    berk93's avatar
    Erkek

ele veren arkadaş gecikince bu careye başvurmuşlar :D

Toplam Hit: 42539 Toplam Mesaj: 299