folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

Emek Hırsızlığı (Tribunewear)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek

Tesbihevim.com bana salı günü iade edilen tesbihin ödemesini yarın pau tarafından 

Vadesiz hesabıma iade edileceğini, Edilmediği taktirde öğlen 12'de arayıp 

Belirttirseniz aynı dakika içerisinde ben şahsen gidip elimde yatırıcam paranızı 

Diyen bir firma sahibiyle görüştüm. Tesbihevim.com ? 160TL ? 

TribuneWear ? 50 TL ? Hafta başı ? 

Yarın cuma ? Nazama geç kalmayalım !

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    EricNorthman bunu yazdı

Tesbihevim.com bana salı günü iade edilen tesbihin ödemesini yarın pau tarafından 

Vadesiz hesabıma iade edileceğini, Edilmediği taktirde öğlen 12'de arayıp 

Belirttirseniz aynı dakika içerisinde ben şahsen gidip elimde yatırıcam paranızı 

Diyen bir firma sahibiyle görüştüm. Tesbihevim.com ? 160TL ? 

TribuneWear ? 50 TL ? Hafta başı ? 

Yarın cuma ? Nazama geç kalmayalım !

Biz ona Allah korkusu diyoz :)

DjBlueMaN tarafından 12/Şub/15 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Bu konu açıldığı gün gittigidiyordan ürün satın almıştım. Ürün elime geldi, bozuk çıktı geri gönderdim para iadesi istedim. Para iadesi de bu gün öğleden sonra gibi elime ulaştı. Bunlar olurken hala şu ulaşamayan "50TL"yi bekliyorum hala :)

manyaki tarafından 12/Şub/15 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Biri benim hakkimda böyle bir konu açsa,  mazereti birakir,  telefonumu,  bilgisayarimi ölü parasina satar, parayi yatirirdim o saniye,  adamdan da özür diler olayi kapatirdim. 

15 sene sonra çocuğun bunlari okusa,  ya da komşunun oğlu senin oğluna bu sayfayi gösterse, üzer diye tahmin ediyorum. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

birşey soracağım ama sabah böyle bir konu daga vardı dolandırılmak hakkında silinmemiş bulamadım

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tuzlu Kahve
    EricNorthman
    EricNorthman's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

birşey soracağım ama sabah böyle bir konu daga vardı dolandırılmak hakkında silinmemiş bulamadım

Kim açmış içerikte neler vardı belki post falan atmışızdır ablam

Bu plandan niye profil resmi değişmiyor
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

O konu silinmis

Hocam önumuzdeki hafta cok erken onumuzdeki ay göndersen daha iyi olur bence 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    EricNorthman bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Kim açmış içerikte neler vardı belki post falan atmışızdır ablam

bilsem sırra kadem bastı. ne oldu diye bakacaktım yok. omurgasızmı ne yazmıştı aklımda kalan

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Evet, diğer konuyu diyorsunuz galiba. Ben de bakındım ama ya silindi ya da yalnızca modların bakabildiği bir başlığa taşındı. Silindiyse de loglarda kötü görünür diye silinen konu loglarına koymamış olabilirler.

Apar topar silinmesi ya da taşınması (artık her neyse) yerine tarafların son sözlerini söyleyip işin artık bu saatten sonra olabildiğince tatlıya bağlandıktan sonra silinmesi daha doğru olurdu diye tahmin ediyorum. Böylelikle sorun çözüldükten sonra bile hala kim neyi savunuyor onu görür, ileride taraflar ile ilgili bir münasebetimiz olursa diye ona göre tavır alırdık.

Neyse, umarım çözülmüştür. Bu da çözülür de mesele kapanır. Çok da hoş değil böyle şeyleri okumak.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    RaNGeR bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Evet, diğer konuyu diyorsunuz galiba. Ben de bakındım ama ya silindi ya da yalnızca modların bakabildiği bir başlığa taşındı. Silindiyse de loglarda kötü görünür diye silinen konu loglarına koymamış olabilirler.

Apar topar silinmesi ya da taşınması (artık her neyse) yerine tarafların son sözlerini söyleyip işin artık bu saatten sonra olabildiğince tatlıya bağlandıktan sonra silinmesi daha doğru olurdu diye tahmin ediyorum. Böylelikle sorun çözüldükten sonra bile hala kim neyi savunuyor onu görür, ileride taraflar ile ilgili bir münasebetimiz olursa diye ona göre tavır alırdık.

Neyse, umarım çözülmüştür. Bu da çözülür de mesele kapanır. Çok da hoş değil böyle şeyleri okumak.

ben baktım arkadas numarasını bırakmıs konuyu açan arkadasta aramış ona yarın ödeyeceğini söylemiş tatlıya baglamıslar.

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
Toplam Hit: 42625 Toplam Mesaj: 299