Eminevim Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

Hayirli olsun. Gule gule otur. 

Sen gözü kara bir tipsin sasirmadim :) 

Ben bu tip risklere asla girmezdim. Hayatta sadece bankaya guvenirim. Hatta Ona bile yeri gelince guvenmemek gerek :)

Bana bu tip araci kurumlar oldum olasi sacma gelmistir. Nasil guvenipte basvuruyorsunuz cesaretiniz takdire şayan.

dolandirmaya musait yapilar bunlar

Çiftlik bank, xevim, thodex, jet Fadıl gibi hep benzer sistemlerden uzak durmak gerek.

Bilemiyorum belkide ben çok ödleğim. 

Yapacak bir şey yok. Ya ev almayacaktım param günden güne çürüyecekti yada risk alacaktım evimi alacaktım. Risk aldım bir problem ile karşılaşmadım. Aksine memnun kaldım sadece bunu söylemek istedim :) 

Altın alsaydın oda yastık altı gayrimenkul 😁

Harbi cesaretin sağlam 10 yıl belki bankaya çalışırım aklıma yatar üstün cesaret ödülüne layıksın.şu an ne ev ne araba anca paranı sanal paraya ya da üstüne yatacaksın öyle daha değerli. 😃 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

2012 de araba için 2015 te ev için girdim eminevime. Şükür mayısta son taksidi ödedim bitti borç. Ben girdiğimde 2-3 tane vardı bu oluşumlardan. Şimdi çok fazla var. Bundan sonra girermiyim bilmiyorum. 

Naber la?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ben yarın ne olacağını kestiremezken insanlar nasıl 5 yıl 10 yıl krediye giriyor hala anlayabilmiş değilim ama başka türlü de bişey sahibi olunmuyor sanırım

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Ben yarın ne olacağını kestiremezken insanlar nasıl 5 yıl 10 yıl krediye giriyor hala anlayabilmiş değilim ama başka türlü de bişey sahibi olunmuyor sanırım

Herkes senin gibi Büyük Hilmi değil şeyhim paraya sıkışmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=0zfrOiumMuY

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Şu ortam da asla reyiz ama 2015 te 90 k lık araca girdim ev işine girmedim ama ihtiyacım olsaydı araba alır gibi 2013 öncesine kadar onu da yapardım grafikler kabul edilebilirdi en azından ama günümüzde ben anlatamam ama tavan zirve. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Sorunsuz bir şekilde sürecin tamamlanmasına cok sevindim kardeşim..Allah utandırmasın inşallah

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

şuan bu tarz 5-6tane firma battı alayına kayyum atadılar, ümraniyede farklı firmalara ait 8-9tanesinin önünde ekip bekliyor

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

@MhmdAlmz güle güle, huzurla, sağlıkla otur evinde.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih54
    Fatih54's avatar
    Erkek

Türklerin ayakkabı kutusundan hallice rizeli müteahhitlerin yaptığı boktan apartman dairelerine "ev" demesi çok cringe bir durum değil mi? Komünist rusyadaki kurayla verilen ücretsiz bloklar bile daha iyidir, en azından para verilmez.

Adam akıllı standartlara uygun inşa edersin arsaya müstakil bir ev, işte ona ev dersin.

Bir de utanmadan İstanbul'da oturmaya çalışan var hâla. Evi yapanlar kendileri söyledi 20-30 yıl önce denizden kamyonlarla taşınan kumlarla yaptık bu binaları diye. Herhalde deprem olup bir yakının ölmesi gerekiyor yoksa akıllanmayacak kimse.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Güle güle otur. Her şey istediğin gibi olur umarım bundan sonrası için de. 

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
Toplam Hit: 5612 Toplam Mesaj: 58
eminevim