Eminevim Hakkında.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

Hocam merhaba. Oturduğum evimi satacağım. Eminden maks 50-60k almak istiyorum. Nakit olarak 250k vereceğim emine. Maksimum kaç ayda ev çıkar söyleyebiliyorlar mı ? Birde 10k hizmet bedeli harici ödediğin aylık taksitlerden kendilerine pay alıyorlar mı yoksa çektiğimin aylık meblasını mı ödüyorum ? 

çatır çatır firmalar kapatılıyor. sen parayı hangisine yatırayım diye soruyorsun. az bekle piyasa bir durulsun.

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek
    TurkForces bunu yazdı

Hocam merhaba. Oturduğum evimi satacağım. Eminden maks 50-60k almak istiyorum. Nakit olarak 250k vereceğim emine. Maksimum kaç ayda ev çıkar söyleyebiliyorlar mı ? Birde 10k hizmet bedeli harici ödediğin aylık taksitlerden kendilerine pay alıyorlar mı yoksa çektiğimin aylık meblasını mı ödüyorum ? 

Peşinatlı sistemle önden para verip taksit miktarını da söylersen ne kadar öne çekeceklerini söylerler. Toplam fiyatın yarıdan fazlasını peşinat verdiğin için birkaç ay içinde teslimat ayarlayabilirler. Gidip görüşmen lazım.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeTr
    DeTr's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam  güle güle oturun  

50 ay boyunca her ay 4.000₺ ödeme yapacağımı söylediler ve 21. Ayda teslim alacağımı söylediler. "Kabul ettim bende Peşinatlı Sistem adında 200.000₺ serüvenim bu şekilde başladı." 

burda benim bir arkadaşım daha farklı olarak ödüyor senelik bir artış oluyormuş şuanda 1600 veriyorum dedi seneye 1700 olacakmış falan seninkinde farklı sanırım yani tek bir sistem yok sanırım bunlarda ? yada benmi böyle anladım 

Kelimeler Kanatır !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

valla mermiye kafa atmayı çok seviyoruz  :(

benmmi risk anlayışım çok çok düşük :(

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

valla mermiye kafa atmayı çok seviyoruz  :(

benmmi risk anlayışım çok çok düşük :(

Sen altın insanısın, altın olarak birleyeceksin ev alacak kadar birikince altının artmasını bekleyeceksin, bozdurmayıp ödemeyi altın olarak yapacaksın ikili kâr etmiş olacaksın.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    improper bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Yalnız bu şirketler organizasyon ücreti diye aldıkları 10 bin liradan ziyade ortak havuzda biriken toplu parayı işleterek kazanıyor. Faiz haram diye bankalardan para çekmeyenlerin parasını faize bulaştırıyorlar. Ancak yeni düzenleme ile havuzda biriken paranın işletilmesinin önüne geçildi.  O yüzden fazla dayanacaklarını sanmıyorum.

BDDK denetimindeler artık ama bankalarda olduğu gibi devlet güvencesi yok. Yani firma batarsa devlet size para garantisi vermiyor.

Hocam senin her konuda neden zorlama fikirlerin var. Her konuda bilgi sahibiymis gibi uğraş niye? Telefondan anlıyorsun diğer konularda zorlama sırıtıyor. Batar dediğin sistem 25 yıldır batmamis, faiz dedin gece açıkta kalan yerinden uydurmadiysan belge delil göster bilelim. Ben paramı kendim değerlendirir kendim batiririm hiç bir şirkete ne para kazandirmadim kazandırmam da, ben paramı başkasına emanet etmem. Ama edenler var çevremde çok.

Senin yukarıda yazdigin iki konu var ki biri batması diğeri faiz. Bu evimevime bulasanlar faizden uzak durmak için katılıyorlar. Şimdi ya seni bir yerin usuttu gece yada adam sansirlar diye uydurdun. Faiz ve batma ile ilgili delillerini söyle bende bu firmalarla çalışan tanıdıklar ileteyim. Yada bir yerinden uyduran herbokolok diyelim sana kısasa

Sakin ol şampuan, su katılmadan bu kadar köpürdüğüne göre firma çalışanı olmalısın. Madem böyle sazan gibi ortaya atladın senin gibi cevap vereceğim. Adam gibi "arkadaşım seninle bu görüşte değilim şu görüşteyim" deseydin ona göre cevap verirdim. 

Karşıt bir görüşün varsa çıkıp anlatırsın. Ama elinde bir şey olmadan sırf gıcık oluyorsun diye "sen Abdulhamiti savundun çıkar göster" diye atlaman acınası. İnanmazsan, inanma çokta tın. 

Adamlar milyonlarla oynarken o parayı kullanmayıp sadece 10 bin liraya tamah edeceğine inananıyorsan, benim gece yatarken bir yerim açıkta kalmadı ama senin kafa içerisi boş kaldığı için açıkta kalmış orası belli. Adamlar ülke genelinde şube açıp eleman çalıştırıyor. Müteahhitlik projeleri yapıyor. Bknz : 5yuz60 projesi. Bunları milletten topladığı 10 bin liralar kurtarır mı? Biraz olmayan beyninle düşün. Cemaat boyutuna konu gizli olmadığı için değinmiyorum. 

20 kişinin girdiği forumda kendimi bilgili gösterince Holy bana maaş veriyor. Şimdi sen bunun içinde Holy'den gelen ödemenin dekontunu göster dersin. 

Edit : Ben yazarken görmedim şimdi farkettim hızını alamayıp editleyip devam etmiş. 🙂 Bu kadar içine atma yaa sonra kanser olursun. Hep böyle dök içinin pisliğini. Bizde sana elinde bir savunacak görüş olmadan ortaya atladığın için sazan deriz olur biter.

Herbokolok uzun etmişsin ama hep iskembeden. Faiz dedin, batacak dedin kaynak totom dedin özetle başkada bir laf etmedin. Şirket çalışanı demişsin benim için birde :) yalancıyici iftiraciyi şeyh gondiklesin, herbokolok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

Herbokolok uzun etmişsin ama hep iskembeden. Faiz dedin, batacak dedin kaynak totom dedin özetle başkada bir laf etmedin. Şirket çalışanı demişsin benim için birde :) yalancıyici iftiraciyi şeyh gondiklesin, herbokolok

Yediğin gondiğin tadı daha önceden damağında kalmış olmalı ki tekrardan konusunu açıyorsun. PC'ye geçince yeni gördüm suç bende ki üye olalı 1 sene bile olmamış trollü adamdan sayıp cevap veriyorum.

Sonuç olarak cevabım ;

mkyb tarafından 12/Tem/21 22:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Hahaha 😂 😂 eline mitralyözü almış ateş etmiş taramış... 

Bu zaman da neye yatırım yapılır parayı TL kazanıp akla ne gelirse çevirdiğimiz de zarar ediyoruz o zaman dayız coinler desen iyi bir oyuncu isen kazanırsın başka aklıma ciddi bişey gelmiyor. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

Eminevim'in müşteri hizmetleri biraz "ilginç" diye biliyorum sadece.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Dediğim gibi patladı. An itibariyle Twitter'da trendlere girdi mağdurlar. 7 sene önce 5yuz60 projesi için milletten topladığı paraları o kadar sene işlettikten sonra sözleşmeyi kafalarına göre tek taraflı fesih edip, paraların bir kısmını iade etmişler. 7 sene öncenin parasıyla bugünün parasının alım gücü aynı mı ? Şimdi bu soruyu sorsan "bizde faiz yok, faiz haram" diye savunma yaparlar.  Faiz haram peki kul hakkı yemek haram değil mi ?

Zamanında bunlar batacak paranızı yatırmayın diye uyardığımda babasının firması gibi savunup laf sokmak için saldıran sazanlar vardı. :)) Umarım aramızda içeride parası kalan yoktur.

mkyb tarafından 28/Eyl/21 01:24 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5666 Toplam Mesaj: 58
eminevim