folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Hızlı Bir Şekilde Zayıflamak?- Ekim 10 Da Sınavım Var Kilo Vermem Gerek

En Hızlı Bir Şekilde Zayıflamak?- Ekim 10 Da Sınavım Var Kilo Vermem Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

günde 1 kere spor yapıyorum onda da 1 saat koşuyorum ara vermeden normal tempoda sonra koştuğum yerin yanında spor aletleri var orda yan bel inceltme hareketi olan şeyleri yapıyorum birde mekik çekmek için alet koymuşlar oraya yatıp mekik çekiyorum 150 tane 50-50-50 şeklinde.

Şimdi yapacağım şey ılık suyun içine sirke+limon sıkıp içmek.

20 günüm var hocam 2 aya zamanım yok şuanda benim işime yarayan şey kısa zamanda vücudu hafifletmek su gitsin kilo gitsin yağ gitsin fark etmez ama gitsin bir şeyler.

Bak şimdi aklıma geldi bunu yazarken tam kilo boy ölçümünün olduğu gün diyelim 1-2 kilo fazlam olursa şayet kanımı bağışlasam kızılaya oraya buraya çözüm olur mu kilom eksilir mi sizce? :)

o bel inceltme dediğin ve mekik bi boka yaramaz onun yerine şınav squat barfiks 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Haftada 1.5-2 kg vermek cok saglikli bir sey zaten kendini kasmana gerek yok alt tarafi 5 kiloymus stres yapma biraz az yesen biraz fazla hareket etsen halledersin (: mucize lazim degil kendini zora sokma.

edit. kan bagisinda 450 ml kan aliniyor.

izzmarit tarafından 21/Eyl/16 21:07 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek

Koşma spor vs yok müritler sadece gideceğim boyumu ve kilomu ölçecekler orantılı çıkarsa sözlü mülakata gireceğim, 1 tüp 450 ml ise 3 tüp versem 1.5 kilo dur kilo veremezsem eğer bunu uygulayım ben :)

GoldenWorld tarafından 21/Eyl/16 21:24 tarihinde düzenlenmiştir

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    GoldenWorld bunu yazdı

Koşma spor vs yok müritler sadece gideceğim boyumu ve kilomu ölçecekler orantılı çıkarsa sözlü mülakata gireceğim, 1 tüp 450 ml ise 3 tüp versem 1.5 kilo dur kilo veremezsem eğer bunu uygulayım ben :)

:D aynen sen 1.5 litre kan ver aşırı mantıklı hatta direkt 5 litre ver ne kasıcan diyetle falan. git şekerli bişi ye hocam gözünü seveyim glikozsuz kalmışsın :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

kesin çözüm. uyarıcı ilaçlar. 

edit. elinden gelen bütün herşeyi yaptıktan sonra son çare olarak dene.

kimyasala hayır amk.

korkarabatak tarafından 21/Eyl/16 21:48 tarihinde düzenlenmiştir

tabi lan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

:D aynen sen 1.5 litre kan ver aşırı mantıklı hatta direkt 5 litre ver ne kasıcan diyetle falan. git şekerli bişi ye hocam gözünü seveyim glikozsuz kalmışsın :D

hah valla doğru söylüyorsun birde benim glikoza aşırı ilgim var onsuz yapamıyorum krizlere giriyorum ama sırf şu iş için yiyemiyordum çözümü bulduk artık gerek yok diyete spora falan bırakıyorum koşmayıda, şimdi marketin yolunu tutup ordan bir şöyle 3 tane maximus alıp mideye gömeceğim bayılıyorum bu çikolataya yeminle :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

bütün herkes herşeyi yazmış ama birşeyi unutmuş.... İshal'i evet evet yanlış duymadın İSHAL... sana tavsiyem günde 1 bardak zeytin yağı iç bunu yemeklerden 15 dk sonra yap ve ishal olmaya bak 1 haftada 10 kilo vermezsen şerefsizim hocam

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Enquinx35 bunu yazdı

bütün herkes herşeyi yazmış ama birşeyi unutmuş.... İshal'i evet evet yanlış duymadın İSHAL... sana tavsiyem günde 1 bardak zeytin yağı iç bunu yemeklerden 15 dk sonra yap ve ishal olmaya bak 1 haftada 10 kilo vermezsen şerefsizim hocam

Bir bardağın 200 ml olduğunu düşünürsek sırf zeytinyağından ~1600 kcal alsın yani :D 

@GoldenWorld hocam tuzsuz ye abur cubur yeme bol su iç azcık hareket et biraz da az ye, çok az bi miktar zaten bu çok temel şeylerle çatır çatır verirsin ya macera arama (:

izzmarit tarafından 21/Eyl/16 21:56 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

sen öyle deyince aklıma müshil geldi şimdi benim hocam, ne diyorsun işe yarar mı peki ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Enquinx35 bunu yazdı

Bir bardağın 200 ml olduğunu düşünürsek sırf zeytinyağından ~1600 kcal alsın yani :D 

@GoldenWorld hocam tuzsuz ye abur cubur yeme bol su iç azcık hareket et biraz da az ye, çok az bi miktar zaten bu çok temel şeylerle çatır çatır verirsin ya macera arama (:

hocam iyi diyorsun da yalnız su içse yarıyor derler ya o cins biriyim su içsem kiloya dönecek diye korkuyorum :)

Toplam Hit: 6661 Toplam Mesaj: 65
kilo kaybı kilo verme