folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder En Hızlı Bir Şekilde Zayıflamak?- Ekim 10 Da Sınavım Var Kilo Vermem Gerek

En Hızlı Bir Şekilde Zayıflamak?- Ekim 10 Da Sınavım Var Kilo Vermem Gerek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

detoks diye bi nanelerden bahsediyorlar ama 8 günde 12 kilo falan.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı

şu dnp olayını biraz daha açar mısınız hocalar :)

http://www.hurriyet.com.tr/dinamitle-olume-24940541 buyur dnp hocam... Mahallemde sevdiğim bir dostumdu

-
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

olum sen böyle gidersen memur olacan ama mezarda memur olacan. Amk canından değerli mi hala dnp diyon. Ayak mantarı için krem tavsiyesi istenir konu silinir, millet ölümlü ilaçlar tavsiye ediyor konu hala devam.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GoldenWorld
    GoldenWorld's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı

olum sen böyle gidersen memur olacan ama mezarda memur olacan. Amk canından değerli mi hala dnp diyon. Ayak mantarı için krem tavsiyesi istenir konu silinir, millet ölümlü ilaçlar tavsiye ediyor konu hala devam.

hiç bilmiyordum ne olduğunu o yüzden merak ettim sordum acaba bitkisel bir şey mi falan diye de değilmiş çok farklı bir durumu var onun tövbe kullanmam :) olacak inşallah az kaldı kilolar gidiyor gerisi sözlü mülakat. 90 dan 86 oldum 8 günde 

İnsan ne kadar az düşünürse, o kadar çok konuşur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    DrKill bunu yazdı

hiç bilmiyordum ne olduğunu o yüzden merak ettim sordum acaba bitkisel bir şey mi falan diye de değilmiş çok farklı bir durumu var onun tövbe kullanmam :) olacak inşallah az kaldı kilolar gidiyor gerisi sözlü mülakat. 90 dan 86 oldum 8 günde 

sonraki kilo verimin ilki kadar kolay olmayacak

vakit yakınsa su oranını düşür kalori artır 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    GoldenWorld bunu yazdı
    jocus bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

An itibariyle 86 kiloyum :) 11 günüm var daha rahatlıkla düşerim 85 kiloya

Çok hızlı verdik yahu ne oldu böyle birden anlamadım :D 

1 hafta 4 kilo ne yedin nasıl spor yaptın anlat hele

sabah 8 kalktım parka giderek 1 saat koştum tam her gün ekmeği kestim sadece 1 dilim kepekli ekmek yedim abur cubur da yemedim spordan geldikten sonra bol bol su içtim 2.5 litreye yakın günde 2 öğün yedim 12 de ve akşam 6 da öğlenleyin acıktığımda ise yeşil elma yedim ve parkta sporun ardına 100-100 şeklinde 200 tane mekik çektim orda bir alet yapmışlar onun üzerine çıkarak. Böyle yani pek fazla da bir şey yapmadım aslında :) 105 kiloydum bundan 2 ay önce şuan 86 kiloyum gerçekten baya baya fark ediyor

Baya baya intermittent fasting yapmışsın 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=qq2QJWBHagE 

Beykoz yokuşundan yukarı doğru koşan poşet eşofmanlı eleman senmisin yoksa :|

RETRET tarafından 29/Eyl/16 11:00 tarihinde düzenlenmiştir

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Öncelikle karbonhidrat ve şeker barındıran yiyecekler yememen lazım.

Ekmek kesinlikle yememelisin.

Spor yaparken dikkatli ol. Su almayı unutma.

Sadece koşarak bile o kiloyu verebilirsin.

Kuzenim polislik sınavına aynen senin gibi eriyerek girdi. :-)))

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    jocus bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

sabah 8 kalktım parka giderek 1 saat koştum tam her gün ekmeği kestim sadece 1 dilim kepekli ekmek yedim abur cubur da yemedim spordan geldikten sonra bol bol su içtim 2.5 litreye yakın günde 2 öğün yedim 12 de ve akşam 6 da öğlenleyin acıktığımda ise yeşil elma yedim ve parkta sporun ardına 100-100 şeklinde 200 tane mekik çektim orda bir alet yapmışlar onun üzerine çıkarak. Böyle yani pek fazla da bir şey yapmadım aslında :) 105 kiloydum bundan 2 ay önce şuan 86 kiloyum gerçekten baya baya fark ediyor

öncesi ve sonrası fotolarını bekliom hocam 105 den 97 ye zor düştüm ama çok fark ediyo artık 2 kilo bile 

bide başka bir arkadaş var 90 dan 80 e indi bakıom hala aynı la nerde nverdi kiloyu tipi değişmedi adamın

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı
    jocus bunu yazdı
    GoldenWorld bunu yazdı

öncesi ve sonrası fotolarını bekliom hocam 105 den 97 ye zor düştüm ama çok fark ediyo artık 2 kilo bile 

bide başka bir arkadaş var 90 dan 80 e indi bakıom hala aynı la nerde nverdi kiloyu tipi değişmedi adamın

hocam o iş ilüzyon :D yüksek ihtimal yağdan verdi ve kas kütlesi kazandı. o nedenle herhangi bir değişiklik pek görülmüyor gibi olabilir. 

90 kg adamlar mesala 130 kg gibi görünebiliyor (vücut geliştiriciler için diyorum)

ne diyon?
Toplam Hit: 6662 Toplam Mesaj: 65
kilo kaybı kilo verme