folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Facebook İçin Şüphelerim (Bence Kullanmayın)

Facebook İçin Şüphelerim (Bence Kullanmayın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

1. Özel mesajlarınız filtrelenip okunuyor.

2. Profilleriniz, arkadaşlarınız takip ediliyor.

3. Facebookta onca yasadışı içerik olmasına rağmen engellenmemesinin nedeni kom şube, tib, btk ile kişisel bilgilere erişim (ip, mesajlaşmalar vb.) izni vermiş olması. Fişleniyorsunuz.

4. Farklı ülke istihbaratları, kişileri ve grupları Facebooktan da takip ediyor.

5. Facebooktaki bilgilerinizi, resminizi silseniz; hesabınızı kapatsanız bile , bunlar yedekli biçimde korunuyor.

Bu iddialarım için delilim yok. Ancak sezdiren parçalar güçlü.

Sizden msnde resminizi, adınızı soyadınızı, neleri sevdiğinizi sorup istesem verir miydiniz? Ama 3 milyar insana bu bilgileri açıyorsunuz. Kişisel bilgi güvenliğiniz için hiçbir garantiniz yok. Öyle şöyle böyle gizlilik ayarları var diyerek kendimizi kandırmanın alemi yok. Bu ayarların geçerliliği dahi tartışılıyor.

(Ben demiştim. 21.06.2010)

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aluine
    aluine's avatar
    Erkek

Gören de organize suç çetesi herkes sanacak. Bilgilerin kime ne yararı var ki. Olabilecek olanlar zaten verilmez hiçbir siteye.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manialith
    manialith's avatar
    Erkek

aslında çok haklısın.

Im Boned, All Boned.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Kafan çalışıyorsa hem kullanırsın hem de hiç bir şey olmaz ama tabi kafasını kullanamayan bi çok kişi var. Onları uyardıysan sorun yok. Ben kullanmıyorum gerek de duymuyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Elin amerikalısı napçak kıytırık profilimi a.q salla gitsin. Fani dünya

We can be more, we can be much more.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek

gizli saklı hiçbişeyim yok, istedikleri kadar yedeklesinler fişlesinler,

çocuktum,büyüdüm
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

rstr617 bunu yazdı:
    -----------------------------

Gören de organize suç çetesi herkes sanacak. Bilgilerin kime ne yararı var ki. Olabilecek olanlar zaten verilmez hiçbir siteye.

Yarın ne durumda kimlerin seni araştıracağını garanti edemezsin. Adını soyadını ver ben sana ilkokul öğretmeninin sütyen numarasını söyleyeyim.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

RootB bunu yazdı:

Kafan çalışıyorsa hem kullanırsın hem de hiç bir şey olmaz ama tabi kafasını kullanamayan bi çok kişi var. Onları uyardıysan sorun yok. Ben kullanmıyorum gerek de duymuyorum.

bu ne demek simdi hocam ? kullanmak icin ajax, query, vbasic, asp, php vs mi bilmemiz lazım ? yani güvenlik uzmanı mı olmalıyız ?

dedigin cok sacma. birilerini ima etmissin ama acık olsan daha iyi olmaz mı ? en salak insan tipi bile bugün keylogger ve türevlerini yememekte.

belli bi kısımdan bahsediyorsun ama onlar da akıllandı artık emin ol.

@Mukan

dediklerinde haklısın bence de cogu oluyor ama ne yapalım yani ? msn adresi aldıgında da ilk bilgilerin veritabanında ona bakarsak.

hatta en basitinden interneti actırmak icin de bilgi veriyoruz.

böyle düsünürsek bi bok yapmamamız lazım.

istihbaratın isi gücü yok bizi mi takip edecek ?

he sen internet aracılıgıyla beyaz isiydi adult sektörüydü bunları yapıyorsan bu kadar kasmana gerek yok illa ki yakalanırsın zaten. 

yani yok efendim kisisel bilgileriniz gidiyormus yok ebemizi mikerler lan sen insan gibi kullanıyorsan kimse gelip sana dokunmaz.

globallesen bi sanal alem var. böyle seylere kafa yormayın artık.

yırtınsanız da kimse kullandıgı hesabı bırakmaz.

hadi selametle. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bilgilerim yedekleniyormuş..yedeklesinler..benim kimseden korkum yok.ben atatürkle ilgili seyler paylasınca fişliyorlarsa fişlesinler benim korkum yok.ona bakılırsa msn de kullanma..msnde de fotorafların kaydoluyor..sezg,de değil bu..msn ye avatarına koy fotoyu.baska yerde ac msn aynı foto ordada var..mailine ekleniyor fotorafın..bu kadar korkuyorsanız ne işler cevirdiginizi düşünün derim..al sana bilgi 20 ağustos 1989 ögrendi de nooldu sanki ögrenilmyecek bilgi..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

Sorsunlar Ben Söylerim Yani Böyle Bir Şey İçin Site Açmaya Gerek Yok.

Alsınlar Onların Olsun Bütün Sosyal Hayatımız Bu Kadar Kasmamak Lazım

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

bu ne demek simdi hocam ? kullanmak icin ajax, query, vbasic, asp, php vs mi bilmemiz lazım ? yani güvenlik uzmanı mı olmalıyız ?

dedigin cok sacma. birilerini ima etmissin ama acık olsan daha iyi olmaz mı ? en salak insan tipi bile bugün keylogger ve türevlerini yememekte.

belli bi kısımdan bahsediyorsun ama onlar da akıllandı artık emin ol.

@Mukan

dediklerinde haklısın bence de cogu oluyor ama ne yapalım yani ? msn adresi aldıgında da ilk bilgilerin veritabanında ona bakarsak.

hatta en basitinden interneti actırmak icin de bilgi veriyoruz.

böyle düsünürsek bi bok yapmamamız lazım.

istihbaratın isi gücü yok bizi mi takip edecek ?

he sen internet aracılıgıyla beyaz isiydi adult sektörüydü bunları yapıyorsan bu kadar kasmana gerek yok illa ki yakalanırsın zaten. 

yani yok efendim kisisel bilgileriniz gidiyormus yok ebemizi mikerler lan sen insan gibi kullanıyorsan kimse gelip sana dokunmaz.

globallesen bi sanal alem var. böyle seylere kafa yormayın artık.

yırtınsanız da kimse kullandıgı hesabı bırakmaz.

hadi selametle. 

Ne alaka? Ben öyle bir şey söylemedim ki. Programlama dilleri keylogger falan filan bi sürü şey demişsin. Ben başka bir şey kastetmiştim ama bunlar değil. Sen gidip herkesle iletişimini facebook üzerinden yapıyorsan o zaman illa ki bi gün başına bişey gelicektir. Senin keylogger yiyip yemediğin hakkında %100 bilgin olsun , karşındaki insan bilmiyorsa ona attıgın her mesaja başkası ulaşabilir.

Toplam Hit: 7225 Toplam Mesaj: 48