folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder Facebook İçin Şüphelerim (Bence Kullanmayın)

Facebook İçin Şüphelerim (Bence Kullanmayın)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Walla hocam yiğidin malı meydandadır.Yasadışı herhangi bir olayım olmadığı için sorun yok.

Özgürce düşüncelerimide heryerde paylaşıyorum.Yerim belli yurdum belli.

Not: Yasadışı işlerler uğraşanlar, emniyet tarafından arananlar, birinden kaçanlar, facebook yada benzeri bir siteye üye olmamalı.

O zaman bilgilerimide yedeklesinler ne yaparlarsa yapsınlar.

Gerçek doğum tarihimi, tc kimlik numaramı vs.. bilgilerimi devletin e-devlet sitelerine bile vermem.Adım ve Soyadım, Adresim, E-mail adresim doğrudur.

Sizde öle yapın.Aklınız kalmasın :)

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

haklısın ama bütün tanıdıklarımız orda bütün olaylar orda oluyor artık. takip etmek gerekiyor

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

Hocam ozman msn de kullanma windows'ta kullanma. Çünkü msn deki tüm yaptığın konuşmalar kayıt edilip filitrelerden geçiriliyor.. Windows'ta sana ait bazı bilgileri merkeze aktarıyor..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

alsa ne olur yav çokta tın :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EMRE955
    EMRE955's avatar
    Erkek

amk. kalkıpta bizi mi mikecekler..

xxx
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Xsharez
    Xsharez's avatar
    Erkek

Mukan bunu yazdı:
    -----------------------------

1. Özel mesajlarınız filtrelenip okunuyor.

2. Profilleriniz, arkadaşlarınız takip ediliyor.

3. Facebookta onca yasadışı içerik olmasına rağmen engellenmemesinin nedeni kom şube, tib, btk ile kişisel bilgilere erişim (ip, mesajlaşmalar vb.) izni vermiş olması. Fişleniyorsunuz.

4. Farklı ülke istihbaratları, kişileri ve grupları Facebooktan da takip ediyor.

5. Facebooktaki bilgilerinizi, resminizi silseniz; hesabınızı kapatsanız bile , bunlar yedekli biçimde korunuyor.

Bu iddialarım için delilim yok. Ancak sezdiren parçalar güçlü.

Sizden msnde resminizi, adınızı soyadınızı, neleri sevdiğinizi sorup istesem verir miydiniz? Ama 3 milyar insana bu bilgileri açıyorsunuz. Kişisel bilgi güvenliğiniz için hiçbir garantiniz yok. Öyle şöyle böyle gizlilik ayarları var diyerek kendimizi kandırmanın alemi yok. Bu ayarların geçerliliği dahi tartışılıyor.

(Ben demiştim. 21.06.2010)

-----------------------------

Kim ne derse desin facede paylaşılan herhangi bir şeye beğen butonunu kullanarak katılmanız dahi bir suç ihlali. ipe götürmelerine bile şaşırmam..

Adam PKK pankartı açar insan hakları özgürlüğü olur... sen o sempatizanlara kızarsın küfredersin haneye tecavüz olur...

Kimseden Birşey İstediğim YOK.,!! Az Ötede Oynayın Yeter.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

Yiğidin malı meydandadır hoca :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Bence bugün sizin için tehlike arz etmeyen kişisel bilgileriniz, zevkleriniz, arkadaşlarınız vb. ileride sorun oluşturabilir. Bu bilgileri böylesine açıkça ifşa etmek hiç mantıklı gelmiyor. Bu arada bazı müritler demiş ki "sen hiç facede uyuşturucu satıcısı, katil gördün mü?" Evet bu nedenle facebook aracılığıyla tespit edilip (ip) yakalanan insanlar oldu. Onu bırakalım facebook'ta sadece hakaret vb. nedenlerle mahkeme karşısına çıkarılan insanlar var. Facebook bire bir kom şubeyle (eskiden bilişim suçları dairesi organize suçlara bağlıydı) işbirliği yapıyor.

Bu yazdığım şeyler hayali değil. Yıllar yılı görüp duyduğum, sezdiğim, kullandığım şeylerin özeti. Tabi özgürsünüz kullanıp kullanmamakta. Ama gençliğinizdeki bir bilgi 10 yıl sonra sizin karşınıza sorun olarak çıkabilir. Bunlar hayal değil yaşanan şeyler. İnsan, zaman, koşullar değişken ve görecelidir.

Mesela 3-5 ay önceki haber:

http://www.hurriyet.com.tr/planet/14325555.asp (Mossad Facebook'ta)

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

güncel (inci facebook saldırısıyla duvarlarınızdaki yüz kızartıcı mesajlar ve rus bayan ajanın deşifresi vesilesiyle)

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Foxxxxxx
    Foxxxxxx's avatar
    Erkek

gercekleri yuazan kim ki hayatta gercekleri sölemem sanalda :)

Babamı namaz kılmış, dua ederken görünce Benim için de dua et deyiveriyorum Ve babamın cevabıyla sarsılıyorum Kendisi nerede, derse, ne diyeyim?
Toplam Hit: 7265 Toplam Mesaj: 48