folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder IHH Yetimlere Destek

IHH Yetimlere Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

https://online.ihh.org.tr/?language=tr#yetim

Hacılarım hocalarım, kendimce aldığım bazı kararlar doğrultusunda cebime para girdiği sürece bu tip vakıflara ve derneklere elimden geldiğinde yardım yapmaya çalışacağım. Sizce en doğru dernek hangisidir, tamam çeşitli sorunlarla ilgili çeşitli dernekler var. Ama en hassas olduğum konu çocuklar olduğu için, bu yönde en doğru yer neresidir ? 

Aylık 90 TL'ye bi yetimin aylık bazı giderlerini karşılayabiliyorsunuz IHH'da herkese tavsiye ederim.

Önerileriniz için teşekkürler.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rajooonn
    rajooonn's avatar
    Erkek

Sonra o yetimleri El-Kaide safında kafa keserken görmezsek iyi,

Güvenmiyorum bu adamlara, kimseye de tavsiye etmiyorum kusura bakma hocam

LÖSEV tercihimdir.

rajooonn tarafından 30/May/15 03:00 tarihinde düzenlenmiştir

Gece! Vampir değilim ama geceyi çok severim. Yalnızsın, oyun oynuyorsun monitörün ışığı ve kendin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

Aziz Nesin Vakfı, LÖSEV yardım yapabileceğim vakıflar kendi açımdan.

Bir de sağınızda solunuzda fakir varsa eğer parayı kendiniz elden veriniz.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

ihh, iddef, Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı,   

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

LÖSEV tercihimdir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JonTurk
    JonTurk's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

LÖSEV tercihimdir.

LÖSEV ile bu çok farkli kurumlar hocam adam elma alacağim ben diyor sarı, kırmızı, yeşil öneri bekliyorum diyor sen armut al diyorsun.

bırakın bu kendi savcısını öldürenlere terörist diyemeyen medyanin doldurşlarini lütfen, ihh dünyanin heryerindeki fakirlere zulm görmüşlere yardim götürüyor bunu bir kabullenip tadir edin hocam bu kuruluşlar bizim göğsümüzü kabartmasi gerekirlen böyle aslı olmayan itamlara iftiralara bu iftiralari atanlardan daha cok sahip çıkmak kusura bakmayinda birilerinin sözcüsü durumuna sokar sizi.

ha dinciler şudur budur diyorsan o zaman bu tarz seküler solcu STK gösterebilirsen onu göster insanlar oraya yardim etsin (tabi varsa)
    bu tarz kuruluşlarin hep dindar/sağ kesimden çıkmasi bile anlayana çok şey anlatiyor ama neyse mevzu o değil.

zulm görmüş, ihtiyaç sahibi insanlarin yaralarini saran bütün STK lar başımızın tacidir.

EnableTurk
    şimdiden  Allah kabul etsin hocam işe başlayayim bende bağlayacağim aylık.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

bu stk lar devlet yardımıyla halkı dönüştürme amacıyla hizmet vermektedirler, gelecek 10-20 yıldaki hedefleri kendilerine biat edecek bir nesil yetiştirip Cumhuriyet'i bu memleketten silmektir. ateşlerine biraz daha odun atmak isteyenler bu tip ihh, turgev, deniz feneri vb lerine yardım etsin. 

"bu tarz kuruluşlarin hep dindar/sağ kesimden çıkmasi bile anlayana çok şey anlatiyor ama neyse mevzu o değil." demiş biri:

yanıt: paranın "kro ama para bende" diyenlerde olduğunu anlatıyor. ayrıca hırsızların da hep bu tip adamlardan çıktığını kanıtlıyor, bakınız deniz feneri dosyası, jet fadıl, daha bilimum din sömürüsü yapılan yer..

cuma'larda cami önünde toplanan paralar nerelere gidiyor bilmiyoruz..

diyanet kapatılsa da şu para laik eğitime, bilime harcansa keşke..

RockZs tarafından 30/May/15 12:23 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cann
    cann's avatar
    Erkek

allah hayrını kabül etsin ama İHH benim gözümde ne idiğü belirsiz uzak durulması gereken bir kurum.

mavi marmara tiyatrosu! yeter anlatmaya sanırım.

Yazana zahmet vermeyen yazı okuyana lezzet vermez...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

ALLAH kabul etain kardeşim açtığın konu içinde helal olsun , bende ihh ye sık bağış yapan biriyim komplo teorilerimde IHH yok maalesef el kaide o bu şu

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JonTurk
    JonTurk's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

bu stk lar devlet yardımıyla halkı dönüştürme amacıyla hizmet vermektedirler, gelecek 10-20 yıldaki hedefleri kendilerine biat edecek bir nesil yetiştirip Cumhuriyet'i bu memleketten silmektir. ateşlerine biraz daha odun atmak isteyenler bu tip ihh, turgev, deniz feneri vb lerine yardım etsin. 

"bu tarz kuruluşlarin hep dindar/sağ kesimden çıkmasi bile anlayana çok şey anlatiyor ama neyse mevzu o değil." demiş biri:

yanıt: paranın "kro ama para bende" diyenlerde olduğunu anlatıyor. ayrıca hırsızların da hep bu tip adamlardan çıktığını kanıtlıyor, bakınız deniz feneri dosyası, jet fadıl, daha bilimum din sömürüsü yapılan yer..

cuma'larda cami önünde toplanan paralar nerelere gidiyor bilmiyoruz..

diyanet kapatılsa da şu para laik eğitime, bilime harcansa keşke..

İHH İnsani Yardım Vakfı, 1992 yılında ortaya çıkan Bosna Savaşı’na kayıtsız kalamayan gönüllülerin başlatmış olduğu insani yardım çalışmalarının, 1995 yılında vakıf olarak yapılanması ile İstanbul’da hayat bulmuştur.

1985 yılında, Hüdâyî’nin vakıf misyonunu benimseyen ve onu yeniden canlandırmayı hedeşeyen bir grup gönül adamının, bir araya gelerek kurmaya niyet ettikleri Azîz Mahmud Hüdayi Vakfı da bir nevi “Hüdâyî Vakıf Çınarı”nın taze bir dal olarak gün yüzüne çıkışıdır. Bu çıkış resmi olarak, 4 Ocak 1986 tarih ve 18978 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan mahkeme kararıyla tescil edilmiştir.

Deniz feneri 1996 yılının Ramazan ayında "Şehir ve Ramazan" isimli bir televizyon programıyla başlayan iyilik hareketi, yardım etmek ve yardım almak isteyenlerin

ENSAR vakfı 1979 yılında kurulmuş ve kurulduğu günden bu güne dek bu amaca ulaşabilmek için çeşitli alanlarda faaliyet göstermiştir.

özetle hocam bu dernekler bu hükümetten öncede vardi ve insanlara yardimda bulunuyorlardi.  siz ne kadar önlerini kesmek için atılan iftiralara inansanizda sağ ve dini hassasiyeti olanlar STK lara buradada gördüğünüz üzere yardimda bulunuyorlar.

bu cami önünde toplanan paralar gene cami yapımına harcaniyor diyanetin faliyet rapolarini okuyunz.

ve ek olarak sizin bahsettiğini "laik eğitime, bilime" destek verenlerde bu tarz STK lar kurup misyonlarini genişletebilir hocam bunun önünde bir engel yok.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slim_38
    slim_38's avatar
    Erkek
    rajooonn bunu yazdı

LÖSEV tercihimdir.

http://www.haberler.com/pakistan-da-elkaide-nin-kacirdigi-cek-kadinlar-ihh-7128636-haberi/

Münferidin münasıbı mükafatından mütefekkir olandır
Toplam Hit: 7469 Toplam Mesaj: 97