folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı:
    -----------------------------

pcdoktor636 bunu yazdı:
    The_Cure bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

RockZs bunu yazdı:

Ben de ilginç bir şeye rastladım. Duman grubunun üyelerinden batuhan mutlugil ve cengzi baysal ın tshirtlerindeki gözlere dikkat!

http://twitpic.com/5i7uk8

Aman Aman klibinde de piramit-göz ikilisi vardı. Az önce rastladığım bu tesadüfü paylaşmak istedim.

mustafa cecelinin klibinde de horus gözü vardı sürekli gösterilen ama müzik piyasasında illuminatiye girersek çıkamayız o nedenle konumuzu saptırmayalım :)

ebesinin gözü -.-

buna ebesinin gözü yazıcağına google'a mustafa ceceli horusun gözü yazsaydında bi izleseydin klibi :) öyle bi saniye falan değil klibin yarısında. tesadüf olamicak şekilde kamera hangi açıdan çekerse çeksin. zaten pop endüstrisi tamamen illuminatinin çıkardığı bi tür. rihannasından tut adriana lima'sına paris hiltonuna bunun içinde.

Kanıt? Belge?

hocam zilyon tane kanıtlı belge var bu konuyla ilgili. tasak gecer gibi adama niye 'kanıt, belge ?' diyorsun ki ? cok mu zor google'a illuminati yazmak ?

ki müzik endüstrisiyle ilgili konu uzundu ve epey de tartısılmıstı, hic olmadı o konuyu bulup okuyabilirsin. he bunları okuduktan sonra da sitedeki siyasi yasaktan önce bazı akpli kardeslerimin yaptıgı gibi 'belge ?' dersen, daha bir sey demem zaten.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

GodofWar bunu yazdı:

http://www.facebook.com/video/video.php?v=194605180579099&oid=203725279643738&comments

bu olaya ne diyosunuz 1994 temi ne çıkmış bu kartlar şaşırtıcı!

1982 de çıktı hocam.

1998 yılına ait web arşivlerine ulaşabilirsin istersen. o zaman için bile ilginç 3 yıl sonraki saldırıyı görmek.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    voltigore
    voltigore's avatar
    Erkek

her bok illumunati zaten

ya böyle bir şey var diye inandırmaya çalışıyorlarsa bizi? haaa haa

Geyik Candır :]
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    voltigore bunu yazdı:

her bok illumunati zaten

okuduklarımın en mantıklısı buydu :)

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:
    The_Cure bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

RockZs bunu yazdı:

Ben de ilginç bir şeye rastladım. Duman grubunun üyelerinden batuhan mutlugil ve cengzi baysal ın tshirtlerindeki gözlere dikkat!

http://twitpic.com/5i7uk8

Aman Aman klibinde de piramit-göz ikilisi vardı. Az önce rastladığım bu tesadüfü paylaşmak istedim.

mustafa cecelinin klibinde de horus gözü vardı sürekli gösterilen ama müzik piyasasında illuminatiye girersek çıkamayız o nedenle konumuzu saptırmayalım :)

ebesinin gözü -.-

buna ebesinin gözü yazıcağına google'a mustafa ceceli horusun gözü yazsaydında bi izleseydin klibi :) öyle bi saniye falan değil klibin yarısında. tesadüf olamicak şekilde kamera hangi açıdan çekerse çeksin. zaten pop endüstrisi tamamen illuminatinin çıkardığı bi tür. rihannasından tut adriana lima'sına paris hiltonuna bunun içinde.

Kanıt? Belge?

ahaha güldürdün ya :D neyin kanıtını istiyosun googlea yaz diyorum yada otur tenlerin seçimi klibini izle. abajur nereye çevrilirse çevrilsin o horusun gözü orada kabak gibi duruyo. aç bak daha nolsun kanıt diyorsun :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:

ahaha güldürdün ya :D neyin kanıtını istiyosun googlea yaz diyorum yada otur tenlerin seçimi klibini izle. abajur nereye çevrilirse çevrilsin o horusun gözü orada kabak gibi duruyo. aç bak daha nolsun kanıt diyorsun :D

Senin yazdığın sadece amerikan müzik endüstrisinde devede kulak değil mikrop kalır :) Öyle subliminal mesaj vs. değil adamlar bildiğin her klipte sizi ayakta sikiyoruz diyorlar. Yeaa bunlar komplo teorisi adamların işi gücü yok okült simgelerle mi konuşacaklar yeaaa diyen adamın tek hücreliden farkı yok sığır sürülerine gerçektente anlatmak bazı şeyleri iğne deliğinden deveyi geçirmek gibi bişey.

Okadar öküzsün sığırsın nasıl bakarsan olaya bak önünde yt var google var gelip burda cool triplerine girip sizinkide komplo beyler geçin bunlar vs diyor ki böyle sığır oğlu sığırların bu dünya düzeninde her türlü sağılması hakikatende mübah.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    solstice
    solstice's avatar
    Erkek

NoktaliVirgul bunu yazdı:
    voltigore bunu yazdı:

her bok illumunati zaten

okuduklarımın en mantıklısı buydu :)

aynen hocam kesinlikle katılıyorum :) 

https://www.youtube.com/watch?v=k6LrGZGqYn8
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _karantina_
    _karantina_'s avatar
    Erkek
    Bu illuminati hakkinda cok derin arastirmalari olan bir adam war michael sikkofield ayni adli blogundan girebilirsiniz.direk belge ve resimlerle ladgy gaga katy perry vs gunumuzun en populer popcularinin kliplerinin aslinda rituellere dayandiini acikliyor meerakliysaniz kesinliklikle okuyun.lady gaga ve zihin kontrolu 1ve2siddetle onerilir.aksam okumayin ciddi tirsabilirsiniz.uygun bir zamanda can alici noktalarini buraya konu acabilirim.ayrica en cok olayi ciddiye almayan arkadaslara soyluyorum zaten usengec birer cahil degilseniz ve bu tur konulara giripte sacma oldugunu soylemekten ote mantikli bir yorum yazmak istiyorsaniz mutlaka girin o bloga ufkunuz acilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lolik
    Lolik's avatar
    Erkek

amerikan dolarinin arkasindaki piramidin etrafindaki yazilar yuvarlak bir sekilde yazili...

bu yuvarlak dairenin icine israil bayragini cizin yildizi yani. sivri uclarin denk geldigi harfler ilginc bir kelimeyi gozler onune seriyor...

..MASON..

Herşeyi Bİlmene Gerek yok Haddini Bil Yeter !
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SinusX
    SinusX's avatar
    Erkek

La bu illuminatiye nasıl giriliyor almazlar mı beni :D

Si vis pacem para bellum.
Toplam Hit: 7286 Toplam Mesaj: 38