folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

SinusX bunu yazdı:
    -----------------------------

La bu illuminatiye nasıl giriliyor almazlar mı beni :D

zengin güçlü deha ünlü ya da öyle isimli bir insan olman gerek örgüte verdiğnden çok alacak sıradan insanları içlerine almazlar ,masonlar , rotary - leon vb diğer zengin klüpleri gibi

herşeyin bir şeyi vardır
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek

yahu şimdi ben istediğim domaini alıp google'a yönlendiremez miyim? yönlendiririm, ayık olun biraz.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bu domain John Fenley adında sıradan bir adama ait. Yabancı sitelerde herifi aarayp ulaşan bile olmuştu vaktinde. Adam robot teknisyeni mi ne. 

while (1<2)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    Kurtcebe bunu yazdı:

pcdoktor636 bunu yazdı:

ahaha güldürdün ya :D neyin kanıtını istiyosun googlea yaz diyorum yada otur tenlerin seçimi klibini izle. abajur nereye çevrilirse çevrilsin o horusun gözü orada kabak gibi duruyo. aç bak daha nolsun kanıt diyorsun :D

Senin yazdığın sadece amerikan müzik endüstrisinde devede kulak değil mikrop kalır :) Öyle subliminal mesaj vs. değil adamlar bildiğin her klipte sizi ayakta sikiyoruz diyorlar. Yeaa bunlar komplo teorisi adamların işi gücü yok okült simgelerle mi konuşacaklar yeaaa diyen adamın tek hücreliden farkı yok sığır sürülerine gerçektente anlatmak bazı şeyleri iğne deliğinden deveyi geçirmek gibi bişey.

Okadar öküzsün sığırsın nasıl bakarsan olaya bak önünde yt var google var gelip burda cool triplerine girip sizinkide komplo beyler geçin bunlar vs diyor ki böyle sığır oğlu sığırların bu dünya düzeninde her türlü sağılması hakikatende mübah.

aynen :) zaten illuminatinin köleleştirdiği hayatlar diye bi konu açmıştım orada baya bi video koymuştumda videoların hepsini silmiş face :D
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    _karantina_ bunu yazdı:
    Bu illuminati hakkinda cok derin arastirmalari olan bir adam war michael sikkofield ayni adli blogundan girebilirsiniz.direk belge ve resimlerle ladgy gaga katy perry vs gunumuzun en populer popcularinin kliplerinin aslinda rituellere dayandiini acikliyor meerakliysaniz kesinliklikle okuyun.lady gaga ve zihin kontrolu 1ve2siddetle onerilir.aksam okumayin ciddi tirsabilirsiniz.uygun bir zamanda can alici noktalarini buraya konu acabilirim.ayrica en cok olayi ciddiye almayan arkadaslara soyluyorum zaten usengec birer cahil degilseniz ve bu tur konulara giripte sacma oldugunu soylemekten ote mantikli bir yorum yazmak istiyorsaniz mutlaka girin o bloga ufkunuz acilir.
    http://www.tahribat.com/Forum-Illuminatinin-Kolelestirdigi-Hayatlar-137199/
    burada konusunu açmıştım hepsinden videolu örnekler vardıda silindi videolar :|
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı:

SinusX bunu yazdı:

La bu illuminatiye nasıl giriliyor almazlar mı beni :D

zengin güçlü deha ünlü ya da öyle isimli bir insan olman gerek örgüte verdiğnden çok alacak sıradan insanları içlerine almazlar ,masonlar , rotary - leon vb diğer zengin klüpleri gibi

kendi arasında bi aile. dışardan giriş yok isterseniz bill gates olun :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hahahah Sikkofield, ben bu adama profesör olsa inanmam.

Şu yeni dünya düzeni de ne kadar sikko bir şey ya. Herkes kendini sürü dışında, diğerlerini sürü içinde sayıyor. Hepsinin dayanakları farklı. Sayenizde o kadar çok sürü olduki dünyada, hangisinden kaçsam bilemedim. Sürü-koyun falan diyerek betimleme yapmak ve yapanlar aşırı ara artık bence. Adam emekli maaşıyla torunlara karpuz alarak ölecek, hala illuminati, bizi kandırıylar falan diyor ya.

while (1<2)
Toplam Hit: 7291 Toplam Mesaj: 38