folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

İlluminati Adına İlginç Bir Tesadüf

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

cidden ilginç.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
    ya da biri piçliğine nsleri yonlendirmişte olamaz mı amk ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek
    The_Cure bunu yazdı:
    -----------------------------

Turania bunu yazdı:

RockZs bunu yazdı:

Ben de ilginç bir şeye rastladım. Duman grubunun üyelerinden batuhan mutlugil ve cengzi baysal ın tshirtlerindeki gözlere dikkat!

http://twitpic.com/5i7uk8

Aman Aman klibinde de piramit-göz ikilisi vardı. Az önce rastladığım bu tesadüfü paylaşmak istedim.

mustafa cecelinin klibinde de horus gözü vardı sürekli gösterilen ama müzik piyasasında illuminatiye girersek çıkamayız o nedenle konumuzu saptırmayalım :)

ebesinin gözü -.-

buna ebesinin gözü yazıcağına google'a mustafa ceceli horusun gözü yazsaydında bi izleseydin klibi :) öyle bi saniye falan değil klibin yarısında. tesadüf olamicak şekilde kamera hangi açıdan çekerse çeksin. zaten pop endüstrisi tamamen illuminatinin çıkardığı bi tür. rihannasından tut adriana lima'sına paris hiltonuna bunun içinde.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Turania bunu yazdı:

Arkadaşlar bir yerde gördüm şaşırdım birde burada paylaşayım görüşlerinizi alayım.

İlluminatiyi tersten yazınca itanimulli oluyor. bunu www.itanimulli.com olarak yazdığımızda açılan sayfa ise çok ilginç Amerikanın uluslararası güvenlik birimi NSA...

bu ne saflık yaw, o domaini alıp yönlendirmek çok mu zor, sen ben böyle bir domain alıp yönlendiremez miyiz istediğimiz yere?

enjoy i'm vaccinated
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Masonik her şeyi illuminatiye bağlamayın iskoç riti farklı fransa riti farklı illuminati tabi ağa babaları o ayrı ama türkiyede bu tür mason çalışmalarının illuminati ile alakası olduğunu zannetmiyorum koskoca hür ve kabul edilmiş türk mason locamız var elhamdülillah :)

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Kurtcebe bunu yazdı:

Masonik her şeyi illuminatiye bağlamayın iskoç riti farklı fransa riti farklı illuminati tabi ağa babaları o ayrı ama türkiyede bu tür mason çalışmalarının illuminati ile alakası olduğunu zannetmiyorum koskoca hür ve kabul edilmiş türk mason locamız var elhamdülillah :)

sen masonları Allah'a inanan adamlar san :P belki 30. dereceye kadar felan öylelerde 30. dereceden sonra dönmeye başlıyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=BiOeiEgVISk

@ExpirE

ciddiysen; günaydın -_-

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

arkadaş her gördüğünüz gözü yok iluminati yok bilmem ne yok bunlar mason yok bunları asalım keselim. bunları tartışcağınıza mantıklı bişeyler üzerine kafa yorsanız kimbilir neler çıkartıcaksınız.

dipnot: itiraf ediyorum evimde iluminatinin ebesinin gözü var. inanmayan gelip bakabilir.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

hmm baya baya ilginç... :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

pcdoktor636 bunu yazdı:
    The_Cure bunu yazdı:

Turania bunu yazdı:

RockZs bunu yazdı:

Ben de ilginç bir şeye rastladım. Duman grubunun üyelerinden batuhan mutlugil ve cengzi baysal ın tshirtlerindeki gözlere dikkat!

http://twitpic.com/5i7uk8

Aman Aman klibinde de piramit-göz ikilisi vardı. Az önce rastladığım bu tesadüfü paylaşmak istedim.

mustafa cecelinin klibinde de horus gözü vardı sürekli gösterilen ama müzik piyasasında illuminatiye girersek çıkamayız o nedenle konumuzu saptırmayalım :)

ebesinin gözü -.-

buna ebesinin gözü yazıcağına google'a mustafa ceceli horusun gözü yazsaydında bi izleseydin klibi :) öyle bi saniye falan değil klibin yarısında. tesadüf olamicak şekilde kamera hangi açıdan çekerse çeksin. zaten pop endüstrisi tamamen illuminatinin çıkardığı bi tür. rihannasından tut adriana lima'sına paris hiltonuna bunun içinde.

Kanıt? Belge?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodofWar
    GodofWar's avatar
    Erkek

http://www.facebook.com/video/video.php?v=194605180579099&oid=203725279643738&comments

bu olaya ne diyosunuz 1994 temi ne çıkmış bu kartlar şaşırtıcı!

Toplam Hit: 7285 Toplam Mesaj: 38