folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

sistem gereksinimleri nedir bu oyunun? onboard ekran kartıyla oynayabilir miyim? ona göre satın alayım. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    itfaiyeci bunu yazdı

sistem gereksinimleri nedir bu oyunun? onboard ekran kartıyla oynayabilir miyim? ona göre satın alayım. 

onboard ekran kartıyla imkansız hocam bende ati HD 5650 olmasına rağmen ara ara frame düşmeleri yaşıyorum 1080p de :/ grafik optimasyonu biraz sıkıntılı oyunun.

Steamde yazan sistem gereksinimleri:

• Processor:2.4 GHZ Quad Core or better 
    • Memory:4 GB RAM 
    • Graphics:Nvidia GTX 460/ATI Radeon HD 5850 
    Ccaglayan tarafından 14/Tem/13 04:36 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

WARZ DE İYİ BİR GRUP OLMAK

1-Yardımlasma ve paylasım - yemek su ve ilaç grupta en onemlı ve cok lazım olan seylerden bırı ıhtıyacı olan kısılere yardım edılmesı 

2-grupla ılerlerken deneyımlı kısıler ılk once zombilere saldırmalı o kısılerın arkaları kollanmalı 

3-zombi oldururken ıkı kısının aynı anda zombiye saldırmaması ve zombi oldururken aralarında mesafe bırakılması aksi taktırde yasandıgı gıbı birbirimizi olduruyoruz :)

4- sehir koy kasaba ya girildiginde elınızden geldıgı kadar sessız ve gereksız hareketlerden kacınılmalı ve kosmamalıyız bosa ates etmemelıyız zombiler anında sese gelıyolar

5-kalabılık zombilerın oldugu  bolgelerde tek zombi geldıgı halde sıkısınca ates etmemelıyız ates etmek en son cozum olmalı aksı taktırde orada kı herkesı zora sokması olmesı demek

6-gruptan baska tanımadıgımız bi survivor la karsılasırsak bızı gormedıyse hemen saldırılmamalı gruptakı kısılere soyleyıp planlı bı sekılde oldurulmelı ve grup dısındakı kımseye guvenmeyın.

suankı aklıma gelenler ekleyecek olan varsa ekleyın arkadaslar 

burası warziiiiii beyler burada hersey gerceeekkk :))))))))))

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    ganjaboy bunu yazdı

WARZ DE İYİ BİR GRUP OLMAK

1-Yardımlasma ve paylasım - yemek su ve ilaç grupta en onemlı ve cok lazım olan seylerden bırı ıhtıyacı olan kısılere yardım edılmesı 

2-grupla ılerlerken deneyımlı kısıler ılk once zombilere saldırmalı o kısılerın arkaları kollanmalı 

3-zombi oldururken ıkı kısının aynı anda zombiye saldırmaması ve zombi oldururken aralarında mesafe bırakılması aksi taktırde yasandıgı gıbı birbirimizi olduruyoruz :)

4- sehir koy kasaba ya girildiginde elınızden geldıgı kadar sessız ve gereksız hareketlerden kacınılmalı ve kosmamalıyız bosa ates etmemelıyız zombiler anında sese gelıyolar

5-kalabılık zombilerın oldugu  bolgelerde tek zombi geldıgı halde sıkısınca ates etmemelıyız ates etmek en son cozum olmalı aksı taktırde orada kı herkesı zora sokması olmesı demek

6-gruptan baska tanımadıgımız bi survivor la karsılasırsak bızı gormedıyse hemen saldırılmamalı gruptakı kısılere soyleyıp planlı bı sekılde oldurulmelı ve grup dısındakı kımseye guvenmeyın.

suankı aklıma gelenler ekleyecek olan varsa ekleyın arkadaslar 

burası warziiiiii beyler burada hersey gerceeekkk :))))))))))

hocam izninle bunu ilk posta koyuyorum arkadaşlar için bu arada eline sağlık güzel olmuş :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek

Beyler biz özel sunucular arasından en az kişiye sahip olan sunuculara girip item topluyoruz sonra diğer serverlara gidip oynuyoruz daha kolay ve kontollü oluyor bizim için en azından başlangıç için.

En büyük problem birbirimizle buluşmak :) Clan'a girince sanırım yakın doğuyormuşuz ama Clan'ı arayarak bulamadık nasıl girebiliriz TBT clan'ına ?

Oyunda gördüğünüz tüm Crunsel ailesi benim, soyadı olarak Crunsel kullanıyorum.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Şuan 2 clan var. Biri benim açtığım tahribat clanı birde tahribat dışı olan bir clan var.

Tahribat clanına gelmek istiyorsanız bu konuya yazın oyundakii karakterlerinizin adını. Ben size davetiye yollarım bu akşam.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Ya çıldıırıcam oyunu aldım ama oyunu 15 dk oynayayım bilgisayar kitleniyor reset atmak zorunda kalıyorum. Bi tavsiye verin a dostlar

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Şuan 2 clan var. Biri benim açtığım tahribat clanı birde tahribat dışı olan bir clan var.

Tahribat clanına gelmek istiyorsanız bu konuya yazın oyundakii karakterlerinizin adını. Ben size davetiye yollarım bu akşam.

Sadece bir karakteri mi klana alabiliyoruz hocam yani accounta bağlı tüm karakterler alınamıyor mu ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Tek tek hepsini alabiliyorsun.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Tek tek hepsini alabiliyorsun.

MARTIN CRUNSEL

JOHNNY CRUNSEL

JACK CRUNSEL

JAMIE CRUNSEL

ARTHUR CRUNSEL

:)

Hocam benim karakterler bunlar. Clan'a girince clandakilerle yan yana mı doğacağız nasıl olacak nerede çıktığıma bakmayacak mı ?

Toplam Hit: 10636 Toplam Mesaj: 117