folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

1aydır filan girmiyordum, güncelleme yapıyor bitsinde bakalım neler değişmiş oyunda.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sharp
    Sharp's avatar
    Erkek

gelen varmı gireriz oyuna birazdan

www.yesilgrow.com - Growshop
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Infestation mı Dayz mı? Birini almak istiyorum. Dayz'in tek başına çalışan sürümünü yapacaklar diye duymuştum. Infestation'ı ilk kez burada duydum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

güzelmişte şöyle birşey varmı 7.5$  birşey değilde gerçek para ile alınan silahlar , özellikler gibi şeyler var mı ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

@ Darkskull

Eski adı warz belki onu duymuşsundur.

@Wine

Ateşli silahlar değilde yakın dövüş silahları alabiliyorsun parayla(katana vb.) ayrıca silahlara dürbün ek şarjor filan da alabiliyorsun.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

@ Darkskull

Eski adı warz belki onu duymuşsundur.

@Wine

Ateşli silahlar değilde yakın dövüş silahları alabiliyorsun parayla(katana vb.) ayrıca silahlara dürbün ek şarjor filan da alabiliyorsun.

tamam güzelde şimdi pointblank diye oyun var güzel silahların hepsi gerçek para harcıyıp alabileceğimiz birşekilde

Ben bu oyunu aldığımda doğru düzgün silah vs alabilmek için cebimden para harcamam gerekirmi onu soruyorum yoksa güzel oyunda online olan şeylerde hep bir cepten para yeme durumu var 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Dediğim gibi parayla silah satılmıyor yani tamamen oyun içerisinde bulacağın silahlara dayalı herşey. Yani cebinden 5 kuruş çıkmadan oynayabilirsin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Birazdan arkadaşla giricez gelen olursa takılırız eşya filan verebiliriz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

aynen markette silahların eklentileri ve şarjörleri satılıyor bunlarıda zaten dışarda bulabiliyorsun 7.5$ olanı al rahat edersin 2-3 gecedir 5-6 kişilik grup halinde dolanıyoruz üzerimizde bi ton eşya oluyo mesela demin çatışmada üstümüzdekilere görme kısaca 7.5$ dan sonra cebinden 5 kuruş çıkmıcak :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Durduk yere oyun aldırdınız bana :) 1 hafta sonra falan yoğun şekilde takılabilirim şimdilik akşamda 1-2 saat gelebilirim anca.

Toplam Hit: 10635 Toplam Mesaj: 117