folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Arkadaşla girecez birazdan oyuna isteyen gelsin. Ayrıca tahribat içi bir grup toplayalım bence. Diğer elemanlar da iyi ama adamlar birbirleriyle alışmışlar oynamaya biz dışardan girince pek samimi bir ortam olmuyor. 

Bana kalırsa sadece tahribat üyelerinin olduğu bir grup kursak daha zevkli olur.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Arkadaşla girecez birazdan oyuna isteyen gelsin. Ayrıca tahribat içi bir grup toplayalım bence. Diğer elemanlar da iyi ama adamlar birbirleriyle alışmışlar oynamaya biz dışardan girince pek samimi bir ortam olmuyor. 

Bana kalırsa sadece tahribat üyelerinin olduğu bir grup kursak daha zevkli olur.

olabilir hocam biraz fazla olduk onlarla beraber stok sıkıntısı çok yaşadık bu arada bu aralar pek giremiyorum salı gününden sonra son hız devam ederiz

@whopper hocam sana yardım edemedim zevk alamaman zor seni salı gününden sonra yanıma alıyım beraber gezelim talan edelim etrafı birazda anlatırım yolda sana :)

Bu arada fan web sitesini açtım şimdi eşya veritabanını hazırlıyorum modlar kızmazsa yazıyorum kurallara aykırıysa silerseniz :)

http://www.infestation-tr.com/

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Oyundan şimdi çıktım mermilerle "bugün de ölmedim anne" yazmak istiyorum :p   Gece karanlıkta sopayla bir sürü zombi öldürdüm. Katana var depomda ibnenin biri beni vuracak diye çantama alıp oyuna girmeye korkuyorum. Güvenli bölgelerin çıkışlarına bile pusu kuruyorlar. Yeni başlayan tek olanlar az kişi olan sunuculara girin. Yolda yürürken silah sesi ile birden yere yığılabilirsiniz.

Bu arada çanta çok büyük sıkıntı bir köye giriyorum oradan çantayı boşaltmak için güvenli bölgeye gitmek zorunda kalıyorum. En çok çanta nerede çıkıyor bilen var mı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Oyundan şimdi çıktım mermilerle "bugün de ölmedim anne" yazmak istiyorum :p   Gece karanlıkta sopayla bir sürü zombi öldürdüm. Katana var depomda ibnenin biri beni vuracak diye çantama alıp oyuna girmeye korkuyorum. Güvenli bölgelerin çıkışlarına bile pusu kuruyorlar. Yeni başlayan tek olanlar az kişi olan sunuculara girin. Yolda yürürken silah sesi ile birden yere yığılabilirsiniz.

Bu arada çanta çok büyük sıkıntı bir köye giriyorum oradan çantayı boşaltmak için güvenli bölgeye gitmek zorunda kalıyorum. En çok çanta nerede çıkıyor bilen var mı.

aynen hocam güvenli bölgeye girerken kaç kere vuruldum ve bildiğin sinir krizi geçirdim :D çanta için meteroloji istasyonunu öneririm silah olayıda bol orda şimdi vaktim fazla olmadığı için smallvile gidip içecek su stoğu yapıp oyundan çıkıyorum sonra ver elini meteroloji bu arada gerçek saatle sabah 5-7 arası inanılmaz iyi itemler çıkıyo sanırım kimse olmadığı için iyi itemler çıkıveriyo kıçı kırıl smallvilleden kaç kere katana, m4 felan çıkardım görsen :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Güvenli bölge yakınına pusu kurmak yasak diye okudum ama nasıl ve kime şikayet edeceğiz ki. 1 haftaya işlerim bitiyor ondan sonra sabaha karşı takılırım ben de :) İçecek stoğu yapmak lazım yiyecek genelde bol oluyor. Su şişeşi alıp gölden falan doldurma olsa iyi olurdu aslında. Dayz'de öyleymiş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

Güvenli bölge yakınına pusu kurmak yasak diye okudum ama nasıl ve kime şikayet edeceğiz ki. 1 haftaya işlerim bitiyor ondan sonra sabaha karşı takılırım ben de :) İçecek stoğu yapmak lazım yiyecek genelde bol oluyor. Su şişeşi alıp gölden falan doldurma olsa iyi olurdu aslında. Dayz'de öyleymiş.

aynen dayz de ne güzel matara vardı çeşmeye koy doldur iç miss :D bide artık belli başlı eşyaları alıyorum bazı yiyeceklerde içecek veriyor çünkü şuan onla ilgili döküman hazırlıyorum zaten hangi yiyecek ne kadar can su yemek ekliyor diye aklınızda olsun cipsleri sakın almayın veya zorda kalmadıkca tüketmetin sudan %5 civarında götürüyor çünkü benim favori yiceğim çorba içecekde kola bunlardan bolca depoladım mı sırtım yere gelmiyor :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

beyler bunun crackli şeysini nasıl yapacağız bi indirip deneyeyim pc kaldırıyor mu oyunu diye kaldırıyorsa orjinal alıp devam ederiz sizde oynamaya devam edecekseniz

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

beyler bunun crackli şeysini nasıl yapacağız bi indirip deneyeyim pc kaldırıyor mu oyunu diye kaldırıyorsa orjinal alıp devam ederiz sizde oynamaya devam edecekseniz

http://www.silentz.net/

http://playdeadz.com/deadz/index.php

b
    ildiğim bunlar hocam baya daha oynarım bide yeni harita gelicek daha 1 seneye yakın bırakmam bu oyunu :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

site 10 numara olmus birde sadece tahribattakilerle oynarsak guzel olur bence oyunda yardımlasma ve anlasmanın daha iyi olucagını dusunuyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Komutan
    Komutan's avatar
    Erkek

hocalar bir arkadaşımla aldık oyunu, oynayan varsa girelim beraber.

teamspeak de var. yalnız oyunu hiç bilmiyoruz neler yapmak lazım nasıl hayatta kalınır, yalnız bırakmayalım (:

şimdiden teşekkürler

"Hiç kimse bir başkasını satın alabilecek kadar zengin ve kendisini satmak zorunda kalabilecek kadar fakir olmamalıdır" J. J. Rousseau
Toplam Hit: 10632 Toplam Mesaj: 117