folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

benide yaz raamlisle giriyoruz hatta suan oyuna

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

@DarkSkull iyidir oyun ya uzun zamandır böyle oyun sarmamıştı beni :D memnun kalırsın hocam yarın gece musait olursan gel sende

@ganjaboy ekledim hocam şimdi çıktık sabahdan beri oynuyoduk beynimiz zombi olduda yarın gece görüşürüz o zaman :D

Bu arada oyuna gelecek olursa ilerki zamanlarda ts ye girsin direk nerde olduğumuzu söyleriz mikrofonu olmayanda gelsin en azından dinlesin bizi yardımcıda oluruz zaten imece usulü geziyoruz :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

tamamdır ben ts ye girdim yarın gece hepberaber oynıyalım :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

tahribat clanı kurdum community sekmesinden aratıp katılın gc filan yardımı yaparız klan içinde.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

bugun oynayalim beyler benimde nihayet net geldi.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

İftardan sonra herkese uygun olursa oynayalım.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

biz oyuna giriyoruz şuan :) gelince ts ye girin ordan haberleşelim beyler :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Hep aynı sunucuda mı oynuyorsunuz 2. mesaja yeni gelenler için ne yapacaklarını anlatan birşeyler yazsanız iyi olur.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Bugun baya acemilik cektim,zorlandim.yeni baslayan icin biraz zor diyebilirim bir iki saniye daliyorum hop olmusum :)Tek basina yol almak cok zor. Grubun yanina giderken 2 kere oldum :) dirilme konusunda oyun epey kati.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Ben çözdüm biraz. Kıyıdan köşeden köylere falan gittim çanta dolana kadar topladım birşeyler. 2 kez zombi kovaladı kaçtım ama. Zombilere fazla yaklaşmayın size doğru gelmeye başlarlarsa koşarak uzaklaşın ağacın arkasına falan gidince takip etmiyorlar. Oyunda kırmızı yuvarlak içindeki bölgeler güvenli bölgeler. Çantanız dolduğunda güvenli bölgeye gidip oyundan çıktığınızda çantadaki malzemeleri ana çantaya taşıyabiliyorsunuz. Oyunun tek sıkıcı yönü bu bence. Güvenli bölgelere mal mal yürümek sıkıcı oluyor biraz. Büyük sırt çantası bulmak lazım.

Toplam Hit: 10622 Toplam Mesaj: 117