folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

Infestation Eski Adıyla Warz Veya Dayz Oynayanlar Şöyle Bi Toplaşalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek
    ganjaboy bunu yazdı

site 10 numara olmus birde sadece tahribattakilerle oynarsak guzel olur bence oyunda yardımlasma ve anlasmanın daha iyi olucagını dusunuyorum

teşekkürler hocam geliştirmeye çalışıyorum aklınıza bişiler gelirse söyleyim ekleyim :) aynen salıdan itibaren her gece online olucam o zaman tbt dekilerle oynarız bilmeyen arkadaşlarada ts den anlatırız işin çakallıklarınıda gösteririz bide zamanım olsa nasıl hayatta kalınır yazımı bitirsem iyi olucakda :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    kassiopeia bunu yazdı

hocalar bir arkadaşımla aldık oyunu, oynayan varsa girelim beraber.

teamspeak de var. yalnız oyunu hiç bilmiyoruz neler yapmak lazım nasıl hayatta kalınır, yalnız bırakmayalım (:

şimdiden teşekkürler

Teamspeak varsa açsanıza :) Kimse yok ama sadece ben varım :)

Hayatta nasıl kalınır yazısına gerek yok. Kimsenin olmadığı yerlerden yürüyün mümkünse sıkılmazsanız çimlerin içinden sürünün kimse görmesin :) İmkan varsa grup halinde dolaşın zombileri de ateşli silahla değil kılıçla, odunla falan kafasına kafasına vurarak öldürün :) Bak ne kadar kısa hayatta kalma yazısı :p

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Inferius
    Inferius's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    kassiopeia bunu yazdı

hocalar bir arkadaşımla aldık oyunu, oynayan varsa girelim beraber.

teamspeak de var. yalnız oyunu hiç bilmiyoruz neler yapmak lazım nasıl hayatta kalınır, yalnız bırakmayalım (:

şimdiden teşekkürler

Teamspeak varsa açsanıza :) Kimse yok ama sadece ben varım :)

Hayatta nasıl kalınır yazısına gerek yok. Kimsenin olmadığı yerlerden yürüyün mümkünse sıkılmazsanız çimlerin içinden sürünün kimse görmesin :) İmkan varsa grup halinde dolaşın zombileri de ateşli silahla değil kılıçla, odunla falan kafasına kafasına vurarak öldürün :) Bak ne kadar kısa hayatta kalma yazısı :p

Beyler bende kaç gündür yalnız takılıyorum ne zaman şehre insem zombi yemeği oluyorum :) Varsa TS falan oynarken haberleşelim beraber takılalım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Oyundayız şuan 3 kişi ilk msj da ts adresi yazıyor gelirseniz oynarız birlikte.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    Ccaglayan bunu yazdı
    RaAmLis bunu yazdı

Arkadaşla girecez birazdan oyuna isteyen gelsin. Ayrıca tahribat içi bir grup toplayalım bence. Diğer elemanlar da iyi ama adamlar birbirleriyle alışmışlar oynamaya biz dışardan girince pek samimi bir ortam olmuyor. 

Bana kalırsa sadece tahribat üyelerinin olduğu bir grup kursak daha zevkli olur.

olabilir hocam biraz fazla olduk onlarla beraber stok sıkıntısı çok yaşadık bu arada bu aralar pek giremiyorum salı gününden sonra son hız devam ederiz

@whopper hocam sana yardım edemedim zevk alamaman zor seni salı gününden sonra yanıma alıyım beraber gezelim talan edelim etrafı birazda anlatırım yolda sana :)

Bu arada fan web sitesini açtım şimdi eşya veritabanını hazırlıyorum modlar kızmazsa yazıyorum kurallara aykırıysa silerseniz :)

http://www.infestation-tr.com/

Bugun sinavi girdim verdim.Bosum tamamiyla iyi olur .envanterimde hic bir sey olmadan nasil zombi arasina dalipta item alacam onu dusundum gecen 1 saat :) uygun olunca bana haber edersin ts de olacam zaten

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Yaz hocam benide Iruretta

http://yanduvar.blogspot.com/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

Ts adresine bağlanamıyorum sanırım ip yanlış. Bir ts adresi verebilirmisiniz

http://yanduvar.blogspot.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    Iruretta bunu yazdı

Ts adresine bağlanamıyorum sanırım ip yanlış. Bir ts adresi verebilirmisiniz

ts.demir24.net

Yanlış değil biz bu adresten konuşuyoruz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Yeni başlayıp silahı sopası olmayanlar yollardaki araçların içlerine falan bakın onlarda birşeyler oluyor. Ya da bizim yanımıza gelin veririz.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ganjaboy
    ganjaboy's avatar
    Erkek

grup guzel oluyo arkadaslar tam alıstıgında bırazda canta  sılah bulursak yanımıza yaklasamaz kımse : ) 

Toplam Hit: 10628 Toplam Mesaj: 117