folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İnsan Vucudundaki Beyin Enerjisi İle Diğer Objelere Hakim Olmaİnsan Vucudundaki Beyin Enerjisi İle Diğer Objelere Hakim Olma

 1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  karakutu
  karakutu's avatar
  Kayıt Tarihi: 30/Ağustos/2005
  Erkek
  metafikiz'in anlamı nedir ?

  Mevzu derin | Papikolas Planet
 2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  EmiRReiS
  EmiRReiS's avatar
  Kayıt Tarihi: 02/Ekim/2005
  Erkek
  kardeşlerim telekült felan bunlar hikaye bunların hepsinin temelinde hüddam ilmi vardır onun dışında bio enerji felan biras karışık kafayı fasla yormayın yoksa benim gibi sıyırırsınız.. ama dehşet ii yönleri de var ........

  Bazı insanlar vardır, bazıları var olduğunu zanneder. Bazıları da recep ivedik kılıklı yavşaktır.
 3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Taso Pezevengi
  iso
  iso's avatar
  Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
  Kayıt Tarihi: 21/Eylül/2003
  Erkek
  kreston araştırır uğraşır bana anlatır bende yaparım şimdi bunu buraya yazınca kimsenin inanmıcağını bende krestonda bilio ama engede duran bi kağıdı dokunmadan gayet rahat hareket ettirebiliyoruz önce kreston yapmıştı anlatınca çokta zor olmadığını gördüm ve inanmayan a4 e cam açıp karşısında yapınca biraz şok oldu üflüon falan dedi yani kimse inanmıyo yanında yapmayınca ama yapılıyo emin olun....
 4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  herseysanal
  herseysanal's avatar
  Kayıt Tarihi: 13/Şubat/2006
  Erkek
  Telekinezi: Zihin Gücü Ile Cisimleri Hareket Ettirmek

  Psikokinezi ya da ruhsal devim, sayıları çok az olan bazı yetenekli kişilerin bazen farkında olmadan zihin gücüyle cisimleri hareket ettirme veya fiziksel olayları etkileme yeteneği anlamında teknik bir terimdir. Örneğin, zarların sürekli olarak altı düşürülmesi gibi. Ancak, eğer zihin zarları bu biçimde düşürebiliyorsa, zar döndüğü sürece altıyı gösteren yüzünün ne yanda olduğunu anlamak için yine Duyu tesi başvurulması gerekir. Yoksa, ruhsal mesajın ne zaman gönderileceği nasıl bilinir? Bu tür bir sorun, tıpkı güdümlü mermideki güdüm mekanizması gibi bir mekanizma gerektirmektedir; yine de, bilindiği kadarıyla, yalnızca birkaç yetenekli kişi bu gibi güç gösterilerinde bulunabilmektedir. Bugün bütün Duyu ötesi algi olaylarını ve açıklanamayan öteki bazı zihinsel güçleri tanımlamak için genel terim olarak para normal (normal üstü) ya da çoğu kez Yunan alfabesinin bir harfi olan psi terimi kullanılmaktadır.
  Hareket ettirilen cisimler, sigara gibi ufak, basit cisimlerden duman gibi daha az somut maddelere kadar değişmektedir. Bazı durumlardaysa, bir cismin içindeki moleküllerin hareket ettirildiği görülmektedir. İsrailli Medyum Uri Geller’in ünlü kasık bükme gösterilerinin bir açıklaması da bu olabilir. Molekül düzeninin değiştirilmesi, madenin bükülerek sonunda kopmasına kadar varabilmektedir.
  Psikokinezi'nin kolayca kabul edilmesini önleyen engeller, uzaduyumda olduğundan daha ciddi niteliktedir. Sinir sistemimiz çok ufak elektrik iletileriyle çalıştığından, başka birinin beynindeki bu ufacık sinyalleri algılamak için niteliği henüz bilinmeyen bir yeteneğe sahip olduğumuzu düşünmek o kadar güç değildir. Böyle bir yetenek yalnızca bugünkü bilgi düzeyimizden ileriye doğru bir adımlık bir asama anlamına gelmektedir. Oysa Ruhsal devimi açıklamak için bu çeşit hiçbir uygun kuram yoktur. Hareket ettirilen cisimler çoğu kez manyetik bile olmadığından, bunların nasıl hareket ettikleri tam bir bilmecedir.
  Bir cismi zihin gücümüzle hareket ettirmeyi ilk denediğimizde, sizde böyle bir güç bulunsa bile, büyük bir olasılıkla henüz zayıftır (öte yandan, örneğin kötü ruhların dadandığı sanılan evlerde geçen olaylarla ilgili kişiler, güçlü ama kontrol edemedikleri bir Psikokinezi (ruhsal devim) yeteneğine sahiptirler). Önemli basarılar gerçekleştirmeye çalışmadan önce,bulunabilecek en hafif cisimleri hareket ettirmeye çalışarak ruhsal devim yeteneğinizi geliştirmek yerinde bir davranış olacaktır.
  Duman, ruhsal devim yeteneğinizi denemek için bulabileceğiniz en hafif maddedir. Eğer uzun bir kamıştan, bardağın içine yavaş yavaş ağızdaki sigara dumanını üfleseniz, bardağın dibinde bir duman birikintisi oluşturabilirsiniz. Bardağın üstüne hava akimini kesen bir fincan tabağı da kapatırsanız, duman orda birkaç dakika kalır. Simdi dikkatinizi dumanın üstünde yoğunlaştırın.dumanın ortada kabardığını ya da bardağın bir yanına toplandığını gözünüzün önüne getirmeyi deneyin. Bütün hedef maddeler arasında en hafif olan bu dumanda belirgin bir hareketlenme yaratacak kadar talihli olabilirsiniz.
  Sarkacı Hareket Ettirme:
  Becerinizi daha somut bir cisimle denemek istiyorsaniz, çok hafif bir sarkaç yapabilirsiniz.önce bir izole bant parçasindan, yaklasik olarak bir bezelye tanesi büyüklügünde bir topak yapin. Parmaklariniz arasinda gergin tuttugunuz bir saç telinin ucunu da bu topraga bastirarak yapistirin. Saç teli topagin içine saglamca yapisacaktir. Saç telinin diger ucunu da, yapiskan bant yada zamkla bir bardagin dibine yapistirin. Bardagi bas asagi çevirdiginizde, camla korunan ufacik, duyarli bir sarkaciniz olacaktir. Simdi dikkatinizi sarkaç üzerinde yogunlastirin ve onu dokunmadan sallandirmaya çalisin. Büyük bir olasilikla bunu basaracaksiniz. Ama, yoksa dirseklerinizi masaya mi dayamistiniz? Su halde,bardagi yere koyun ve yeniden deneyin.Yine sallaniyor mu? Simdide bardagi hiçbir titresimin ulasamayacagi bir beton zemine koyun. Sarkaci hala sallandirabiliyorsaniz,sizde ruhsal
  devim yetenegi bulunabilir (yine de, vücudunuzdaki statik elektrik yükünün sarkacin sallanmasinda etken olabilecegini gözden uzak tutmamak gerekir).
  Yüzen Cismin Hareket Ettirilmesi:
  Bir bardak sudan yararlanarak, baska bir duyarli ruhsal devim araci hazirlayabilirsiniz. Temiz bir bardaga çok dikkatle su doldurursaniz, yüzeysel gerilim sayesinde bardagin kenarlarindan biraz yüksekte berrak bir su yüzeyi elde edebilirsiniz. Ruhsal devim için seçtiginiz hedef cismi bu yüzey üzerinde yüzmeye biraktiginizda, ruhsal devim etkisi altinda cisim su yüzeyinde serbestçe dönecektir. Bu amaç için çesitli cisimler seçebilirsiniz.manyetik maddeleri denemek istiyorsaniz, suyun yüzeyine bir dikis ignesi birakin. Igne suyun üzerinde yüzecektir. Manyetik olmayan madenlerle deney yapmak için de, hedef olarak bir parça alüminyum çikolata kagidi kullanabilirsiniz. Ne kullanirsaniz kullanin, dikkatinizi hedefi su yüzeyinde tutmak ve döndürme üzerinde yogunlastirmalisiniz. Sarkaç deneyinde bazi dis etkenlerin oynadigi rolü görmüs oldugumuz için, herhalde artik dirseklerimizle masayi oynatmiyorsunuzdur.Ama acaba yüzünüzü, yayinladigi isi nedeniyle olusan ufak hava akimlarinin hedef cismin hareket etmesine yol açabilecegi derecede bardaga yaklastirdiniz mi? Agzinizdan yada burnunuzdan verdiginiz solugun bir hava akimi yaratmadigindan emin misiniz? Bir kavanozu tüm deney aracinin üzerine bas asagi kapatarak bu olasiliklari ortadan kaldirin ve deneyinizi sürdürün.
  Birçok kisi zarlarin elverisli bir ruhsal devim hedefi oldugu kanisindadir; oysa, zarlarin yuvarlanirken hedef sayiyi tasiyan yüzlerin hangi yanda oldugunu bilmek için ruhsalgörünün gerekli olmasi ve zarlarin hareket ettirilebilmeleri yönünden oldukça agir cisimler olmalari gibi bazi sakincalari vardir. Zarlari plastik bardak içinde sallamakla, sonucu olumlu yönde etkileme olasiligini ortadan kaldirmis olursunuz. Önce tutturmayi istediginiz sayiya karar vermeli ve dikkatinizi bu sayi üzerinde yogunlastirmalisiniz. Bu sayiyi rastlantiyla tutturma olasiligi altida birdir. Deneylerin tekrarlanmasi, elde edeceginiz bir basarinin gerçekten ruhsal devim sonucu olmasi olasiligini arttiracaktir.
  Öte yandan, özellikle üzerindeki noktalarin deliklerden olustugu zarlar ne de olsa hileli sayilir; çünkü, böylece altiyi gösteren yüz, zarin en hafif yüzüdür ve atildiginda rastlantidan beklenenden daha sik olarak üste kalacaktir. Bu sorunu çözümlemek için, rasgele seçilmis sayilari tutturmaya çalisabilirsiniz. Bunun için de, bir telefon rehberinin herhangi bir sayfasini açarak, alt alta dizilmis telefon numaralarinin bir ve alti arasinda olan son numaralarini bir kagida kaydedin. Bu rakamlar bizim amaçlarimiza uygun yaklasik bir gelisigüzel siralamayi saglayacaktir. Simdi kaydettiginiz bu rakamlari sirayla tutturmaya çalisin.
  Uzaduyum ve ruhsalgörü deneylerindeki gibi, elinizden geldigi kadar çok sayida deney yapmali ve sonra toplam puaninizi yaptiginiz deney sayisina bölerek, rastlantidan beklenen altida bir basari oranini tutarli biçimde asip asmadiginizi anlamalisiniz. Aslinda, elde ettiginiz sonuçlarin gerçekten istatistik anlamlilik tasiyip tasimadigina karar vermek için, daha gelistirilmis istatistik analizlere gerek oldugunu da unutmamak gerekir.
  Dünyamizi ziyaret eden bir çok ufak boyutda uzay araçlarinda hiç bir mekanik aksam bulunmamaktadir,son derece hafif özel alasimdan yapilmis bu araçlarda sadece basit navigasyon cihazlari bulunmaktadir. Bu örnek için Roswell de düsen uçan daire hakkinda yazdiklarimizi okuyunuz.Bu tür araçlarin personelinin telekinezik veya teleportasyon yetenekleri ile bu araçlari uçurabilme yetenekleri acaba varmidir.?Bu gün için bu araçlarin nasil uçtuguna dair henüz elimizde bir bilgi bulunmamakla beraber iki teori vardir, manyetik güçleri kullanan bir mekanizmaya sahipler veya teleportasyon veya telekinetik güçlerin kullanildigi bir mekanizma ile uçuyorlar.Tabi sadece küçük boyda olanlari kasdediyoruz..

  alıntıdır...

  "Söylesem Tesiri Yok ; Sussam Gönül Razı Değil."
 5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  gEL_pC_pC
  gEL_pC_pC's avatar
  Kayıt Tarihi: 08/Kasım/2005
  Erkek
  arkadaşlar ne cin ne melek ne de diğer canlılar....Allah'ın yarattığın en güçlü canlı en çok özelliğe sahp canlı RUH.tur.Ruh gücünü kullanabilen insan sayısı parmakla sayılacak kadar azdır.Ru gücünü herks ortaya çıkartamaz.doğuştan yeteneğe sahip olması lazım.Nefsini terbiye etmesi lazım.Bu da 1...en az 3 gün ışık ve ses almayan bir odada kendini sessizliie bırakmakl 2.... yemeksiz ve de ölmeyecek kadar susz kalmak ile...isterseniz bir deneyin bakın ne oluyor 3 gün uyumayın...daha farklı şeyler görmeye başlarsınız......filistinli adamın birisi kendini konsantre ediyor daha sonra kendisini kurşuna dizdiriyor ama adam kafasını kaldırıyor ve de gülümsüyor adama hiç bir şey olmuyor çünkü adam ruh gücünü kullanmasını biliyor....

  BaBaMa değerimi sordum : "dünyalar kadar oğlum" dedi ,dünyanın değerini sordum :" 5 para etmez Dedi" çelişKi !!!!
 6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  Chaoser
  Chaoser's avatar
  Kayıt Tarihi: 18/Temmuz/2005
  Erkek
  Bu tam olarak açıklanmasada war zaten bilim adamlarının bunu kanıtlasa bileaçıklayacağını sanmıyorum çünkü bütün kurdukları dünya çökecek. Hatırladığım kadarıyla bir tane adam gelmişti türkiyeye ve konferansta bir kaşığı hareket ettirmişti sonrada şey demişti dünya kupasında bir maçta işte penaltı olmuş bu hareket ettirmiş topu beckham kaçırmış penaltıyı fln

  dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
 7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kivanchh
  kivanchh's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Kasım/2005
  Erkek
  yaow urasmayın kardesim ben astral seyahate merak sarmıstım her aksam deniyodum bi kere basarır gibi oldum .sora karnım fln agrıdı bütün gece kulagımda bisiyler uguldamaya basladı bidaha da denemedim kücüktümde denemeyin falla

  (Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
 8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  adanakebap
  Khaine
  Khaine's avatar
  Kayıt Tarihi: 16/Temmuz/2005
  Erkek
  yaw bunlara gerenk yok
  dün izleseydiniz objektifi alala
 9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  a4tech
  a4tech's avatar
  Kayıt Tarihi: 21/Temmuz/2005
  Erkek
  telekinezi vardır, kreston ve nicksiz yapınca sok oldum ben de denemeye kalktım ama başaramadım. Ama inanırım vardır boyle şeyler. Hatta amerika sanırım bu tür yeteneğe sahip olanları kullanmayı amaclıyorlar. Tam emin değilim ancak bomba imhada kullanıcaklardır. bombayı imha ederke kücük bir pimi yerinden oynatmak yetiyor onu da telekinezi ile yaptıracaklardı. ne derece basarılı olur bilemiyorum.
 10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  kivanchh
  kivanchh's avatar
  Kayıt Tarihi: 25/Kasım/2005
  Erkek
  Nickimyok abey sen burdan veya msnden anlatsana su telekinezi olayını.Denemedim hic ama güzel biseye benziyo ..

  (Forum, Hikaye gibi bölümlerde opsiyonel olarak her yazdığınızın sonuna eklenen yazı)
Toplam Hit: 14509 Toplam Mesaj: 80