folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder İnsan Vucudundaki Beyin Enerjisi İle Diğer Objelere Hakim Olma

İnsan Vucudundaki Beyin Enerjisi İle Diğer Objelere Hakim Olma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    belki inanmicaksiniz ama ben kucuklugumden beri merakliyim bu konuya basimdan gecen bir olayi anlatiyim

birgun bizim restuarantin havalandirmasi var ve iste pervane donuyor ortada ben bu pervaneye 5 dakika cok dikkatli sekilde baktim ve aklimdan durmasini icimden anlatamicagim sekilde durmasini gecirdim ve durdu tekra donmeye basladi yawas yawas yenden yaptim yine durdu tamam men gercektir sahitlerde var ama nasil yapa bildim tam bilmiyorum baska bir pervanedede olmustu

birde 6.hismi deriz artik nezderiz cogu sey icime doguytor isyerinde sigara icmek yasak arkadaslar iciyorordu herkeze sondurun patron gelcek dedim hadilan dediler 5 dakika gecmedi patron geldi baska birgun isi aksatiyordu arkadas calis sefgelicek simdi dedim a q cikti geldi arada boyle acayip icime doguyo cikiyoda sadece aklimdan birden geciyo gerceklesiyor a q :d

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    bu konu çok karışık ben bunun üzerinde çok araştırma yaptım ama fazla bir sonuç elde edemedim sana 1 ipucu verebilirim bundan yola çık rüyaların ve kabusların... rüyadayken asla gerçekle hayallerini ayırt edemezsinn...

Living Death
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    prd geçek hayatla o bıyuttaki hayatını dicektim ve birşey daha fazla derinlere dalmayın sıyırabilirsiniz

Living Death
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    ewet aşırıya kaçmamak en iisi tadında bırakın telekinezi kağıtı oynata biliyom yetr astral seyahat rüyanıı kontrol edebiliyon yeter paralel ewrenmiş yok cisim uçurcam diye hiç uraşmayın sıyırırsınız

tahribat.com a can feda
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uz-i
    uz-i's avatar
    Erkek
    süper videolar var manyak bişey

cnc prog. ugs nx solid autocad [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3489/adslnahalirsin5ry6in5ci4md.gif[/IMG]
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    bende meraklıyım beyler konuşmak için bekliyorum admin@webteknigi.com böyle şeyler benim başımdanda çok geçti...

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Rüyanızda yaptığınız şeylerin farkına varırsanız gerçek mi rüya mı olduğunu zaten anlarsınız.Yarı uyanıkken görülen rüyalarda rüya olduğunun farkına kolay varılır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dikdatoraa
    dikdatoraa's avatar
    Erkek
    yok böyle bir şey yalan

yenilmenin acısını yaşamadan kazanmanın zevkine hiç bir zaman varamazsınız... mağlubiyet son derece motive edicidir dibe vurduğunuzda en tepeden başka gidecek yeriniz kalmaz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek
    dikdatoraa bak wakia yı zaman da bende inanmıyodum ama inan bana war yani hatta inanmassan wideoları izle oda inandırmassa sen dene deniyenlerle konuş

tahribat.com a can feda
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek
    video fln yokmu konuyla ilgili benim bir arkadaş televizyonu kapatabilio :S

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
Toplam Hit: 20158 Toplam Mesaj: 80