folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilgisayarla İlgili Diğer Konular
linefolder İşletim Sistemi Garantiyi Bozuyormuş (Lenovo)

İşletim Sistemi Garantiyi Bozuyormuş (Lenovo)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

x-files bunu yazdı:
    -----------------------------

kardeşim sen ne bekliyosun ki git direk kaymakamlığa garani belgesindeki şartnamelere iyice  baktın dğilmi garanti şarnamesinide ekle git kamakamlığa

hocam servise gidip de garantisini kabul etmediklerine dair bi belge sunmam gerekmiyor mu onun için bekliyorum.sonuçta gidip bi belge arz etmek gerekmez mi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

Vay oçları ne günlere kaldık Yarabbim. İşletim sistemi garantiyi nasıl bozar ya. Sanki MACINTOSH aldında windows kurdun bozuldu. Windows u lenova kendisimi üretiyor muş yoksa microsoft un kendisi mi? Gerizekalılar ya.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek

hardiski sök önerileri yada  eski sistemi kur vs vs işe yaramaz çünkü ürünü garanti kapsamı dışında bırakmışlar galiba zaten bence tezelden hakem heyetine başvur 300 liralık harddiskimin sata girişi yamuldu  çalışmıyordu gönderdim garanti kapsamı dışında bıraktılar halbuki taş çatlasa orası 20 lira eder direk garanti kapsamı dışında bıraktılar dedimki  ben bunu tamir ettirsem iç mekaniği garanti kapsamındamıdır hayır tamamen garanti kapsamı dışı dediler yani hakem heyetine gidebilirdim fakat benim durumumda bir şey çıkmaz kullanıcı hatası derler bide 300 lira için uğraşmaya değmez dedim lakin senin durum farklı bence hakkını ara

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bu pc nin içine herhangi bi program yüklemek gibi bişi :D siktirsinler..o pc sike sike tamir olacak..oldu o zmn windowsun içine oyun kurdugunuz için pc garanti kapsamı dısında :D:D:D:

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

bende netten monitör siparişi verdim kargo görevlileri bırakırkan evdekilere servisin kurması gerekiyo monitörü yoksa garanti dışı kalır demişler ne alakaysa duydunuzmu böyle bişey daha önce

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Tnrsk bunu yazdı:

bende netten monitör siparişi verdim kargo görevlileri bırakırkan evdekilere servisin kurması gerekiyo monitörü yoksa garanti dışı kalır demişler ne alakaysa duydunuzmu böyle bişey daha önce

yok hocam öyle bir şey kafanı yorma :)) benim yetkisiz takdığım monitör sayısını bilsen yada diğer arkadaşların :)))

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apple
    Apple's avatar
    Erkek

Noneyim bunu yazdı:
    Yuh amk orospu cocuklugu yapmislar jb falan degilki bu bozsun. Bildigin isletim sistemi degisikligi. Linuxlu (win lksanssiz) sattiklari makineler de win kurulu gelince garanti disi miymis. Lenovonun orj yurtdisi seyine sikayet et once mail falan at. Sonra tuketici koruma dernegine git. Bilirkisi gercekten bilirkisiyse hakli cikarsin. Bi de tazminat cak ustune :P

aynen kimsenin oruspuçocuklugu yanına kalmasın ayakta sikmeye çalısıyolar hocam ben hiçbir zaman duymadım Lenovo'nun işletim sisteminin değiştiğinde garantisinin bozuldugunu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

noldu sonu. :)

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

bence teknik servisdekilerin ibneliğidir, adamlar formattan para almak için böyle söylemiş olabilirler. 

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tnrsk bunu yazdı:

aldigin yeri arayacaksin;

kardesim yetkili servisin kurmasi gerekiyor mus gelip kurun ben karismam

de gelip kursunlar. madem oyle bir yazi yazdin geregini yerine getirsin firma

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 11570 Toplam Mesaj: 88