İşte İphone 7

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek

Biri de çıkıp demiyor ki şu amına kodumun telefonunu 2 mm daha kalın yapak da bataryayı büyütek. Bi de telefon yere düşünce kamerası perte çıkmaz tek taşla iki kuş. Prensip de bi yere kadar amk.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

apple ürünlerini sevmeyen fakat steve jobs a hayranlık duyan biri olarak bu adamı daha çok arayacaklar.

Ayrıcalıklı bir markayı tamamen pazar malı yaptılar herşeyi ile kısacası..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

O değilde şimdi aklıma geldi bunlar anteni aşağı aldı iyi hoşta telefonu elde tutarken şebekede çekim sıkıntısı olabilir. Aynı hatayı iPhone 4'tede yapmışlardı sonradan uyanıp 4S'te anteni yukarı almışlardı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Ben telefonu aldım yıllarca kullanırım diye düşünürken millet yenisi çıksa da hemen alsak derdinde. Şu içimizdeki öküze bir oha desek artık. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

kimisine göre 4 serisi efsane kimisine göre 5 serisi kimisine göre 6 serisi çok güzel , benim gbi androidden iphone a geçenler ce 6 kasası daha güzel. ancak unutmamak gerek iphone 6 ilk çktıgıda millet bu ne ya note 4 ezer geçer demişlerdi ve gördük adamlar peynir ekmek gibi satmaya devam ediyor ve edecekte.

telefon çıkmadan ne kadar iyi kötü oldugunu bilemeyiz , örnek bi LG G5 video ve fotolarda çok kötü ve kalitesiz dursada elime alınca telefonu çok beğendim iphone 6 da da aynısı olmuştu 5s e kadar hiç bir modelini beğenmemiştim. 

Telefonun daha kalın olup şarjının daha uzun gitmesi olayına pek katılmıyorum iphone 6 sahibiyim telefon işi yapıyorum telefon sürekli elimin altında ve aktif kullanıyorum sabah 8 de evden çıkarken %100 şimdi saat akşam 21:00 şarjım yüzde 35 yani yolda müzik açıyorum bütün gün arama yapıyorum ve safari ve maili aktif kullanıyorum bütün günü rahatlıkla çıkartıyor daha ne yapsın batarya teknolojisi gelişmeden ancak bu kadar oluyor tasarımı bozmaya gerek yok 1 gün yeterli.

PanxeR tarafından 16/May/16 21:08 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maserati
    maserati's avatar
    Homo

Çıkmadan bu kadar yeriyonuz fakat çıkınca kuyruklar oluşuyor ben onu anlamadım...

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rocketadam
    rocketadam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    rocketadam bunu yazdı

efendim siz 7 felan diyorsunuz iyi güzel de ben hala se alma konusunda kararsızım:)))

İçi 6S ile aynı. Ufak ekranlı 6S düşün. Ekran önemli değilse pişman edecek cihaz değil.

Sıkıntı o reis. 5.2 inç ten 4 inç e geçmesi dusunduruyor. Yoksa tasarimi ve donanımını çok beğeniyorum

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

Çıkmadan bu kadar yeriyonuz fakat çıkınca kuyruklar oluşuyor ben onu anlamadım...

recep ivediğe , düğün derneğe iğrenç sıkıcı espiriler bok gibi küfür dolu derler.

sinemaya giderim , gülmekten millet baygınlık geçirir. 

filme muhalefet adamla filmi izledim benden fazla güldü

ama gelir buraya bok gibiydi yazar.

işte böyle bi milletiz biz. sahte herşeyimiz sehte.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Erkek

Herkes Stiv amcayı arar olmuş ama Tim amca da gayet başarılı. Sonuç olarak bakınız, uygulama marketinde lider, kârlılık da keza aynı şekilde gayet iyiler yani ben anlamadım nedir bu Stiv hasreti. Apple hissesi mi aldınız anasını satayım CEO beğenmiyonuz. Yok yani belki adam ömründe Apple ürünü dahi kullanmamış ama yönetim kurulu başkanı gibi CEO atama niyetinde.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Telefonun daha kalın olup şarjının daha uzun gitmesi olayına pek katılmıyorum iphone 6 sahibiyim telefon işi yapıyorum telefon sürekli elimin altında ve aktif kullanıyorum sabah 8 de evden çıkarken %100 şimdi saat akşam 21:00 şarjım yüzde 35 yani yolda müzik açıyorum bütün gün arama yapıyorum ve safari ve maili aktif kullanıyorum bütün günü rahatlıkla çıkartıyor daha ne yapsın batarya teknolojisi gelişmeden ancak bu kadar oluyor tasarımı bozmaya gerek yok 1 gün yeterli.

Hocam bende de durum aynı zorlasam 2 gün kullanabilirim ama g2den 6se geçince bi garip oldu. Zaman öldürmek adına çok fazla oyun oynamıyorum, otobüste sosyal medyayı açıp bakıyorum genellikle. Fakat şunu gördüm ve bu beni çok mutlu etti(s6-s7 gibi telefonları kullanma/inceleme şansım olmadı bu konuda); kullanmadığım zaman şarjı düşmüyor telefonun, sadece kullanım esnasında şarj yiyor resmen. Fakat telefonda işim olduğu zaman üzüyor.

Telefon zaten yeterince ince, kamerayı da içine alacak bir kasa yapıs olsa 200 mah kadar bir batarya katkısı olur diye tahmin ediyorum ki bu da ios için çok küçük bir rakam değil. Gönül ister ki 6mm kalınlığı, kamera çıkıntısız kasası, 1 hafta giden pili olsun. Bazı şeyler için, bazı şeylerden feragat etmek lazım tabi, ince bir telefon yerine daha büyük kapasiteli batarya ve daha korunaklı bir kamera bence daha cazip bir teklif olurdu.

Kaldı ki Apple kalın da yapsa ince de yapsa satacak.

CaniSokucu tarafından 16/May/16 23:01 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6936 Toplam Mesaj: 108
apple apple iphone 7 ayphone 7