folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Metrosundaki Kavga

Kadıköy Metrosundaki Kavga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=rXgtKp8LnpY&feature=share

Videoyu bir kere izledim.

Milliyetçi sloganlar atan 2 kişiye karşıt grup saldırıyor.Berkin için eylem yapanlar olduğu söyleniyor karşıt grubun.Tam bilgim yok.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

80'li yılları özleyenler var mı ? Devletin devamı içün...Bir sağdan, bir soldan...

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

sen baya yanlış anlamışsın :D elemanlar artislik taslıyor, dayağı da hakediyorlar.

Almanya Fatihi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

http://www.youtube.com/watch?v=rXgtKp8LnpY&feature=share

Videoyu bir kere izledim.Anladığım kadarıyla dövenler komunist yada pkklılar.2 tane ülkücüye saldırıyorlar.

dövenler komünist ya da pkk lı değil. adamlar basbaya dayağı hak etmiş.

ayrıca adamlar ülkücü değil. böyle ülkücülük olmaz. bunlar akp 'li ve gerçek çapulcular. alev alatlı'nın deyimiyle "paçozlar". gerçi şimdi kendileri bu paçozların yanında yer alıyor orası da ayrı mevzu.

RockZs tarafından 14/Mar/14 12:55 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

bu ne lan böyle vay amk tek vatan tek millet dedi atar yaptı ben sonuna kadar izledim ama birşey anlamadım hocam 

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Hacılar adam nie tek devlet tek millet diye bağırıyor ki o zaman? Ben karşı tarafın o şekilde kişiler olduğu yönünde yorumladım adamın konuşmalarından.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elysion
    Elysion's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

bu ne lan böyle vay amk tek vatan tek millet dedi atar yaptı ben sonuna kadar izledim ama birşey anlamadım hocam 

Adam

"Burası Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak lan! Ne oluyo lan delikanlı mı oldunuz? Kaç liralık adamsınız amk?" diyor , diğerleride 20 kişi 2 tane adama dalıyorlar. Adamlık  insanlık , kendi ülkemizde azınlık gibi yaşıyoruz.Benim çıkartığım sonuç bu

Özü gülmeyenin yüzü güler mi ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Hacılar adam nie tek devlet tek millet diye bağırıyor ki o zaman? Ben karşı tarafın o şekilde kişiler olduğu yönünde yorumladım adamın konuşmalarından.

Usta isterse Atatürkçü olsun, dingil bıçak çekip millete çıt çıkmicak burda diyor, tepki gösteren kızlara küfür ediyor vs. Öyle adam isterse Atatürkçü olsun  insan olmadığı için yer dayağı.

Almanya Fatihi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Karşı taraf falan yok hocam. Bu iki dallama dışarıdaki olaylardan kaçıp metroya atlıyor. Artistlik yaparken dayağı yiyorlar çevrediklerden. Öyle her yerde sökmüyor faşistlik.

1614584_750930011583883_240571967_o.jpg%20%28720×549%29

while (1<2)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Usta isterse Atatürkçü olsun, dingil bıçak çekip millete çıt çıkmicak burda diyor, tepki gösteren kızlara küfür ediyor vs. Öyle adam isterse Atatürkçü olsun  insan olmadığı için yer dayağı.

hmm bir kaç yerde Berkin eylemleri yapan bir grubu tehdit ettiği için yazıyorda tek devlet tek millet falan lafları ne alaka o gruba eğer berkin eylemi yapan grupsa onlar.

Toplam Hit: 10746 Toplam Mesaj: 100