folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Metrosundaki Kavga

Kadıköy Metrosundaki Kavga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

@swordfish

iki tane elaman var birisi beyazlı kırmızılı spor elbisesi olan diğeri sarımsı pardüsülü

bunlar berkin için gösteri yapanları vatanı bölmekle suçluyor, tek vatan tek din diyor

kalabalıkdan ses yok tabi, sadece arada biri siz kimsiziniz diyor

sanırım karsılık veren kişi spor kıyafetliyi punduna getirip yere seriyor

daha sonra götü yemeyen arkadaslarda tekmelemeye başlıyor

arada sarılıyada yağlıyorlar :D

alkollumusunuz falan dionda asıl sen alkollusun herhal nasıl anlamadın amk

destination@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek

millet yürek yiyip çıkıyor dışarı. Büyük konişmiyim ama ben sessiz kalıp olayı terk ederim. Adamda silah var. İnsanın gözü dönünce hiçbirşeyi görmüyor ve gömez. Namluda mermi olsa rastgele ateş etse ve ölsen bitti. Bok yoluna hiç uğruna öldün. Bi s2m fayda yok. Gerek yok böyle atraksyonlara. O kadar bayan var amk diyince vatanmı kurtuluyor ? Ağzından küfür eksik değil. Silahla gez. Ülkene maddi manevi yararın dokunmasın sonra vatan millet sakarya bi siktirin aq cocukları

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Vatanı milleti ağzına alıp kendilerini ''ülkücü'' ''vatansever'' ilan edip kendini külhan beyi sanıp sonra adam sanıp beline silah- bıcak koyup adam olan itler. Gördükçe sinirlerim zıplıyo amk. Bu mu lan vatan sevgisi ? bu mu amk ülkene sahip çıkma duygusu ? 2.30'da da abi vurmayın abi nolur tamam diye ağlıyo bide siktiminin götü.

bu ülkeyi yaşanası yerden çıkartıp cehenneme çeviren, o bayrağın üstündeki kırmızının sebebi olan şehit kanına bu namussuzluğu yapıştırtan ülkede dirlik birlik bırakmayan sağcısı solcu dincisi bilmem necisi, hepsnin amına koyayım.

resmen özet geçmişsin hocam

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

kekoluğun sonu

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dbcooper
    dbcooper's avatar
    Erkek

iyi olmuş orospu evlatlarına. Zaten herkes bi kıvılcım olsa da analarını siksek diye bekliyor :D

yan yatarak üzüm yiyen roma imparatoru
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/serkan.reyhanoglu.3

hakketen rentekarcıymış aq

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t31/q77/s720x720/1965424_10152210324664712_2119940263_o.jpg

ek olarakta bu kamili hacklemişlerde sanırım :S

Bandito tarafından 14/Mar/14 14:52 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

O kadar adam 2 tane beyinsizi bayıltamadı ya ona şaşırıyorum ben. Çok basit yani dizini göğüs kafesine bastırıp çenesine 2 tane indireceksin. 20 kişi saldırmış bir halleri yok heriflerin.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Vatanı milleti ağzına alıp kendilerini ''ülkücü'' ''vatansever'' ilan edip kendini külhan beyi sanıp sonra adam sanıp beline silah- bıcak koyup adam olan itler. Gördükçe sinirlerim zıplıyo amk. Bu mu lan vatan sevgisi ? bu mu amk ülkene sahip çıkma duygusu ? 2.30'da da abi vurmayın abi nolur tamam diye ağlıyo bide siktiminin götü.

bu ülkeyi yaşanası yerden çıkartıp cehenneme çeviren, o bayrağın üstündeki kırmızının sebebi olan şehit kanına bu namussuzluğu yapıştırtan ülkede dirlik birlik bırakmayan sağcısı solcu dincisi bilmem necisi, hepsnin amına koyayım.

ülkücüleri katmayın amk barzosu apaçık akpli tayyibin ağzıyla konuşuyor, dayak yiyen barzo yolda karı kızın götüne bakan tayfadan iyi dövmüşler Allah razı olsun

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

şimdi gördüm bunu...

delikanlıyız derler ama bellerinde tabancayı ceplerinde bıçağı eksik etmezler.

nasıl delikanlı bunlar anlamadım.

böyleleri yüzünden biz de bıçak, elektroşok, biber gazı gibi şeyler taşıma yoluna gidiyoruz.

iyi olmuş, az bile böylelerine.

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek
    Bandito bunu yazdı

Ecrin Nisa Çağlayan ile İlişkisi Başladı

olm ben bu karı tanıyorum vay amk tesadüfün bukadarı olur :D

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
Toplam Hit: 10815 Toplam Mesaj: 100