folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Metrosundaki Kavga

Kadıköy Metrosundaki Kavga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

https://www.facebook.com/efebkm

Bak bak hele hele. Çok seviniyorum.

Nesini anlamıyorsun hocam? Adamlara göre dışarıda Berkin için eylem yapanlar solcu ve bölücü, bunlar da söze milliyetçi. Nesini anlayamadın bunun??

hocam berkin için eylem yapan adamlar pkk flamasıyla eylem yapmıyor ülke istiyoruz demiyor bişey demiyor.Onlarınki otoritenin yanlış yönetimine karşı bir ayaklanma.

Bu adamlar o zaman kendileri kaşınmışlar.

Neyse hocalar o zaman yanlış anlaşılma olmuş bu adamlar kimdir necidir bilmiyorum.Bilen birileri yorum yapsın.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Nesini anlamıyorsun hocam? Adamlara göre dışarıda Berkin için eylem yapanlar solcu ve bölücü, bunlar da söze milliyetçi. Nesini anlayamadın bunun??

Beynini ölçsek 0 yaş grubuna aittir diye çıkabilir. Bildiğimiz yeni doğan bebek değil yahu, hiç doğmamış böyle biri yok denilecek bi rapor alır amk. 

Beyinsiz herif kefeniyle gidicekmiş, git bakalım. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

şimdi birisi bana anlatsın eğer anlayan varsa :)

bu kahverengi montlu olan ile yanındaki beyaz montu tek millet tek bayrak dediğiiçin mi dayak yiyor.

oksa tek millet tek bayrak diyen guruba artislik yapınca mı dayak yiyor

Metrodakileri tehdit edip çıtınızı çıkartmayacaksınız vb. artistlikleri yaptığı için dayak yiyor hocam.

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bunlar bu işi çocuk oyunu zannediyor galiba.

dhkp-c onları oraya gömer. Sonra aynı burak can olayındaki provakasyon gibi daha büyük olayları tetikleyecekler.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bu adamlar nie tek millet tek vatan milliyetçilik falan diyorlar hocam ben onu anlamadım eğer karşı grup pkklı falan değilse.

bu ülkeyi skym diye küfür ediyor videoyu anlamadıysan bikere daha izle. Bunu göt kıllarıda der tek millet tek vatan diye, ben desem şimdi mhplimiyim? Bende tek vatan tek bayrak diyorum saçmalamayın gözünüzü sevem. Adam olay çıkartmak istemese emanet silah falan taşırmı olum ben hayatımda 1 kez bıçak taşımış adam değilim?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

silah mı çekiyor metroya geri binmeden ne yapıyor? bi orasını anlayamadım, dayak güzel. aşırıya kaçmamışlar.

=)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı

bu kahverengi montlu olan ile yanındaki beyaz montu tek millet tek bayrak dediğiiçin mi dayak yiyor.

Hayır hocam. Adamlar şerefsiz oldukları için dayak yiyorlar. Tek millet, tek bayrakla falan alakası yok. İçeride bir sürü adam sessiz sessiz otururken ceplerinde bıçaklarla, silahlarla sözde milliyetçi naralar atarak, rahatsızlığını belirtenlere küfür ederek dayağı hakettikleri için dayak yiyorlar.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ercan
    Ercan's avatar
    Erkek

Valla o 2 kişinin neden horozlandığını anlamadım ama sonuna kadar dayağı haketmişler, bence az bile yemişler. "Abi tamam tamam" diyen kendini delikanlı sanan kişinin olayın başlangıcında elinde bıçakla milleti tehdit emiyormuydu yanında ki millete küfür etmiyomuydu. Sonra 2 kişiye 20 kişi :)

Şaka gibi sen git o kadar insanı bıçakla tehdit et, sonra delikanlımısız de. Oldu olucak sıraya girsinler sende teker teker vur :)

IF YOU ARE NOT TİRED, YOU ARE NOT DOING IT RIGHT
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Az bile ettiler yavşaklara, fazla atar göte batar,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı
    swordfish bunu yazdı

Hayır hocam. Adamlar şerefsiz oldukları için dayak yiyorlar. Tek millet, tek bayrakla falan alakası yok. İçeride bir sürü adam sessiz sessiz otururken ceplerinde bıçaklarla, silahlarla sözde milliyetçi naralar atarak, rahatsızlığını belirtenlere küfür ederek dayağı hakettikleri için dayak yiyorlar.

Tek millet tek bayrak diye bağıran kişilermi bıçak çekiyor millete hocam 

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
Toplam Hit: 10818 Toplam Mesaj: 100