folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kadıköy Metrosundaki Kavga

Kadıköy Metrosundaki Kavga

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Videoda ülkücü göremedim ben?

iyibu! yeniden..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Vatanı milleti ağzına alıp kendilerini ''ülkücü'' ''vatansever'' ilan edip kendini külhan beyi sanıp sonra adam sanıp beline silah- bıcak koyup adam olan itler. Gördükçe sinirlerim zıplıyo amk. Bu mu lan vatan sevgisi ? bu mu amk ülkene sahip çıkma duygusu ? 2.30'da da abi vurmayın abi nolur tamam diye ağlıyo bide siktiminin götü.

bu ülkeyi yaşanası yerden çıkartıp cehenneme çeviren, o bayrağın üstündeki kırmızının sebebi olan şehit kanına bu namussuzluğu yapıştırtan ülkede dirlik birlik bırakmayan sağcısı solcu dincisi bilmem necisi, hepsnin amına koyayım.

en mantıklı yorum 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberAngel
    CyberAngel's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ulan ne yorumlar var ya.Kim kime saldırıyor bilmiyorum ama o kahverengi montlu yavşak oğlu yavşak bıçak çekip burada çık çıkmayacak diyor.Konuşan kadınlara ağır küfür ediyor.Keserim götünüzü diyor.Dayağı sonuna kadar hak etmiş.Az bile yapmışlar.Piçe bak.Kim olursan ol böyle bir şey yapmaya hakkın yok.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

Pekerin yeğenleri bunlar :)

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek
    CyberAngel bunu yazdı

Ulan ne yorumlar var ya.Kim kime saldırıyor bilmiyorum ama o kahverengi montlu yavşak oğlu yavşak bıçak çekip burada çık çıkmayacak diyor.Konuşan kadınlara ağır küfür ediyor.Keserim götünüzü diyor.Dayağı sonuna kadar hak etmiş.Az bile yapmışlar.Piçe bak.Kim olursan ol böyle bir şey yapmaya hakkın yok.

aynen moruk. 

metroda durup bıçak çıkartıp çıt çıkmayacak diyorlar. kadınların olduğu yerde küfür ediyorlar rahatça. bunlar kim olursa olsun anasını sikmek gerekiyor. parti, dil, din, ırk farketmez. bunu kimsenin demeye hakkı yok. olamaz!

az dövüyorlar çünkü oradaki insanlar bilinçli insanlar. istese onları öldüresiye dövüp metronun altına atıp tabancayı da götüne sokarlardı. kim vurduya giderlerdi.

şükretsinler gider yaptıkları insanlar onlar gibi bilinçsiz cahil değiller.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo

orospu evladi, nasil genclik diyor bide 50 kisi bi adama saldirmis orrospu evladi, elinde bicak silah olan sensin aq. tiplerini siktiklerim...

ve herzamanki gibi, olay bitti polis geldi :) guvenlikler ortada yok :)

wh0 tarafından 14/Mar/14 18:16 tarihinde düzenlenmiştir

🏴‍☠️Hi'dan gelen varır Who'ya, Hi'da onun adıdır Who'da...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sopayi görülen kadariyla hak etmişler. 

Vay anasını ya. Iki tane dürzünün yaptıkları atar karşılığında yedikleri dayağı bile partiye baglayanlar var ya helal olsun diyorum. Sırf tek vatan tek millet dedi diye o zatın partisinden mi oluyor?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek

Büyük ihtimal klasik sol söylemlerle nutuk atan birilerini görüp ani bi gaza gelme olayı olmuş arkadaşlarda sonra tek vatan tek dil vs diye söyleniyolar. Benim anlamadığım bıçağı geçtim o girerde silah nasıl geçmiş.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

komple bomba sarılı olsan yine geçersin, metroya girerken güvenlik kontrolü yok ki.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 10866 Toplam Mesaj: 100