folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NewwarrioR
    NewwarrioR's avatar
    Erkek

Alpha fucks beta bucks nice laf :) Hocam dünya şans üzerine kurulu zannımca. Bir doğuştan şanslı olmak var birde doğuştan şanssız. Ha birde bunun ortası var. Ben hangisindeyim daha karar veremedim :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek

@izzmarit, ben erkeklerin acisindan bakiyorum olaya, kadinlar acisindan bakilirsa durum daha vahim, erkeklerin ciftlesme stratejisi buldugu her delige girip spermleri sacmak uzerine kurulu :))

@Apolitik hocam olayi dogru noktadan yakalamissin, ama enter tusun bozuk heralde, allah carpmis gibi gorunuyor postun. Tabii ki insanlarin en onemli farki bilincli olarak icgudulerini kontrol edebilmeleri, hepimiz yolda guzel bir kadin gorunce donup bakiyoruz hayallere daliyoruz, ama icgudulerimiz oyle diyor diye gidip kadina saldirmiyoruz, tecavuz etmeye filan calismiyoruz.

AMpul tarafından 18/Oca/16 00:20 tarihinde düzenlenmiştir

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Ben de bir şey yazayım. Kadınların arayışı da erkeklere benzer fakat tümüyle değil, kadınlar daha çok şevkat arar tabi ki bu şevkat ihtiyacını doyurmak yeterli değildir yatakta da iyi olmak gerekir, kol kadar bir penisiniz olmasına gerek yok, ne yapın edin erken boşalmayın ve işiniz bitince kadına kıçınızı dönmeyin, dişlerinizi fırçalamadan yatağa girmeyin, ayaklarınızı yıkamadan yatağa girmeyin bak duş alın demiyorum komple kokuyu sıfırlayın demiyorum ayak kokmamalı ağız ve koltuk altları temiz olmalı. Tatmin olan bir kadın asla boynuzlamaz, bırak boynuzlamayı flört dahi etmez mesafe koyar ancak tatminsizlik varsa önce sohbet babında flört gelir sonra fırsat ve ortam geliştiğinde pompasal denemeler başlar ve senden daha iyiyse olay biter bir neden bulur uzaklaşır gider o hatun olay bu kadar basittir...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Ben de bir şey yazayım. Kadınların arayışı da erkeklere benzer fakat tümüyle değil, kadınlar daha çok şevkat arar tabi ki bu şevkat ihtiyacını doyurmak yeterli değildir yatakta da iyi olmak gerekir, kol kadar bir penisiniz olmasına gerek yok, ne yapın edin erken boşalmayın ve işiniz bitince kadına kıçınızı dönmeyin, dişlerinizi fırçalamadan yatağa girmeyin, ayaklarınızı yıkamadan yatağa girmeyin bak duş alın demiyorum komple kokuyu sıfırlayın demiyorum ayak kokmamalı ağız ve koltuk altları temiz olmalı. Tatmin olan bir kadın asla boynuzlamaz, bırak boynuzlamayı flört dahi etmez mesafe koyar ancak tatminsizlik varsa önce sohbet babında flört gelir sonra fırsat ve ortam geliştiğinde pompasal denemeler başlar ve senden daha iyiyse olay biter bir neden bulur uzaklaşır gider o hatun olay bu kadar basittir...

Özet, deveye diken, insana siken yaranır.

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

Özet, deveye diken, insana siken yaranır.

Gece gece yardınız şerefsizim. :D

Bunlar için bilimsel çalışmaya gerek yok açıkçası. Biz bunu yıllardır biliyorduk. Erkeklerin durumu daha kötü o a ayrı bir konu.

Yalnız futurist gene dalmış millete. Sizin haliniz ne lan dercesine :D @futurist bu kadın mevzularında niye hep savunma tarzına geçiyorsun gerek yok bu kadar sinire.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Sacma sapan bir konu daha.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Sacma sapan bir konu daha.

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek

Nick'in ile uyumlu bir konu olmuş :) 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

oldum olası kadınları kategorize etmeye çalışırlar :) yok bir kere veren iki kere verir yok hiç vermeyen daha azgın olur felan filan. azıcık zekası olan insan kadınıda erkeğide anlar zaten. 

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MikRoBiT
    MikRoBiT's avatar
    Erkek
    Apolitik bunu yazdı

Artık taşlaşmış ve duygusuzlaşmış bir insan olarak söylüyorum ne yazık ki önemli olan şey duygu. Gerisi boş.

Ban servis - Instagram Facebook WhatsApp Snapchat
Toplam Hit: 11756 Toplam Mesaj: 53
beta kadinlar dual mating cift eslilik alpha