folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek

Ulan yazmayayım yazmayayım dedim dayanamadım sonunda. Forumda ne kadar çok cinsiyetçi üye varmış, ne kadar çok orta okul öğrencisi varmış. Bu kafayla nasıl olacak, nasıl ilerleyeceğiz?

Sen hiç kaval çaldın mı?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

ulan ne konular var :D

cinsiyet sekmesi diger olanarda durum nedir? esconda :D

U.. S.... unutucam seni kesinlikle. :D

RitmFarbRacourci tarafından 18/Oca/16 15:21 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mad Scientist
    AMpul
    AMpul's avatar
    Erkek
    JPriest bunu yazdı

Ulan yazmayayım yazmayayım dedim dayanamadım sonunda. Forumda ne kadar çok cinsiyetçi üye varmış, ne kadar çok orta okul öğrencisi varmış. Bu kafayla nasıl olacak, nasıl ilerleyeceğiz?

https://eksisozluk.com

What I cannot create, I do not understand. — Richard Feynman
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

iş yaşam standartları yaşam özgürlüğüne geldiği zaman kadın erkek eşit diyorlar (ki ondan hemfikiriz kesinlikle öyle olması da lazım ),

fakat ; iş ilişkilerdeki çözümsüzlükler vs birşeye geldiği zaman ise ben kızım bana ilgi göster alttan al vs vs ..

kısacası bekarlık fuckuddy sultanlıktır aga, uzak durun ciddi ilişkisiymiş evlilikmiş filan, normali yok bunların .)

allahı bilimsel makale yazsa gene belli olmazlar .)

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

17 saatte 2.5k hit almış

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

Araştırmaların farklı kuramlar çerçevesinde, kuramın çapına ve özlerine göre değişebileceği gerçeğini unutmamakta fayda var. Yani tek bir makaleden elde edileni genellemeniz için makro ölçekte her şeyi açıklayan bir fikir oluşturmanız lazım. Ben bu makalede bunu göremiyorum. Bu çapta büyük öğretilerin zamanla değişebildiği gerçeğini de sanırım hepimiz biliyoruzdur.

Kadın tarafından hazırlanmış olması bu makaleye ekstra bir dayanak kazandırmaz. Bunu özellikle belirterek inandırıcılığı güçlendiremezsiniz.

" modernlik ayagina feminist yalanlarina inanmayin,"

Lafıyla da ciddi bir kavram karmaşası görüyorum. Detaylarını çok yönlü araştırmakta fayda var. Tek bir makalede bunu diyor diye gelmeyin. Modernlik nedir, neyi ifade eder zemininden başlamakta fayda var.

Araştırma evrenini merak ettim. Hangi kültüre mensup nasıl bir kitle üzerinde araştırma yapıldı? Denek olarak kullanılanların özelliği, onları bu araştırmaya sokacak ortak özellik neydi? Hangi kitleye göre "all women" istatistiği yayınlanmış onu da merak ediyorum.

Bir arkadaşın dediği gibi özü cehalete dayanan ne çok cinsiyetçi forumdaşımız varmış, şaşırtıcı. Hani normal şartlarda kendini biraz daha eğitimli, "modern" gören ama lafa gelince hala daha doğu kültürünün etkisinde kalmış, kadını hala daha ikincil gören ne çok insan varmış. Tabi pek çoğunu maruz görebiliriz. Çoğu kendi dağarcığı ve tecrübesi üzerinden yorumlamakta bu sebeple gaflete düşmekte. Yaşadığı ülkede baskın olarak bu öğretiliyor. Bunları okuması zevkli ama yaşamın gerçeğini oluşturması da kafada soru işaretleri bırakıp üzen bir vaziyet. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    technik
    technik's avatar
    Erkek

Sabah sabah canım sıkıldı yine, hemde uplamış olayım başkalarınında canını sıkalım. (:

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    technik bunu yazdı

Sabah sabah canım sıkıldı yine, hemde uplamış olayım başkalarınında canını sıkalım. (:

ben bu konuyu acildiginda da gordum, hicbirsey yazmadim ama butun yazilanlari okudum.

benim canim makaleye veya cikan sonuca degil, bizim gencligin yorumlara sikildi.

boyle saygisiz insanlar yetiskin oluyor, ulke yonetiyor sonra. sozum meclisten direk iceri.

All I need is a possibility.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Geçen belgesel izliyorum,

İki tane koca boynuzlu geyik kavga ediyor.

Kim kazanırsa sürüdeki kişilerin sahibi olacakmış :)

Hayvanlar aleminde kadınlar güçlü erkekleri seviyor.

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

hayatım boyunca alfa erkeği oldum amk. ama hayatım boyunca da benden hamile alan kalan kadınlar hiç yol almadı. 

ağzıma sıçmadıkları kaldı amk.  almışsın alacagını işte ilerlesene ne tatava yapıyon. atalarından hiç mi ders almadın.

bizdeki durum tamamen şu şekilde işliyor (kadınlar açısından).  serseriyle seviş aşk yaşa. işi iyi senden daha az zeki biriyle evlen. eger fırsatını bulursan yine güvenilir biriyle aldat.

öyle çocuğu koyup ilerlemek bence daha gelişkin toplumların yöntemidir. 

ama sevdim  yani ne yalan söyleyim hoşuma gitti. 

tabi lan
Toplam Hit: 11760 Toplam Mesaj: 53
beta kadinlar dual mating cift eslilik alpha