folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Her şeyde bir matematik aranması ne kadar da itici. Halbuki aşkın, hayallerin ve sexin matematiği yoktur. Bunu en güzel açıklayan soruyu, Portekizli yazar, Fernando Pessoa sormuş. Demiş ki; hissetmek ne renktir acaba ?

Yazıda geçen düşünce şeklindeki sapkınlığa ve bunu doğru sayanlara da bir laf etmiş üstat. Demiş ki; insanlarla dolu bu dünyanın seninle ne ilgisi var ?

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

Senin istatistik kültürden kültüre değişir. Amerika ve Avrupa seks açısından daha özgür kıtalardır.

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

şimdi olaya fil götü kadar bir genişlikle bakarsak, birlikte olduğun dişi bir başka erkekle sevişti, aynı dişi seninle birlikte olmaya devam etmek istiyor ama hobi olarak yine başka başka adamlarla sevişiyor zevk için yani, ama ikiniz ilişkinizde gayet mutlusunuz, bu dişinin başkasıyla sevişmesinde erkek tarafını bozan ne ola acaba, sen bu kadınla mutlu musun? evet, e o zaman bırak sevişsin efendim, dişine bir zarar geliyor mu? hayır, dişin korunuyor mu? evet, daha ne, yani bu karı bana ait başkasıyla sevişemez demene sebep olan ne?(dini sebepleri görmezden gelirsek)

amann neyse 1 yıllık gavatlığımı yaptığım bu postla veda ederken sık sık sevişmenizi salık veriyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

turkcesi

minareyi calan kilifini uydurur.

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

şimdi olaya fil götü kadar bir genişlikle bakarsak, birlikte olduğun dişi bir başka erkekle sevişti, aynı dişi seninle birlikte olmaya devam etmek istiyor ama hobi olarak yine başka başka adamlarla sevişiyor zevk için yani, ama ikiniz ilişkinizde gayet mutlusunuz, bu dişinin başkasıyla sevişmesinde erkek tarafını bozan ne ola acaba, sen bu kadınla mutlu musun? evet, e o zaman bırak sevişsin efendim, dişine bir zarar geliyor mu? hayır, dişin korunuyor mu? evet, daha ne, yani bu karı bana ait başkasıyla sevişemez demene sebep olan ne?(dini sebepleri görmezden gelirsek)

amann neyse 1 yıllık gavatlığımı yaptığım bu postla veda ederken sık sık sevişmenizi salık veriyorum

Hocam kıskanmak 2 türlüdür. 1.si sevdiğini başkasından kıskanırsın, 2.si başkasını sevdiğinden kıskanırsın. Kıskanmayı bu iki başlık altında incelersek, Seven adam da kıskanır, özgüveni eksik olan adam da kıskanır. Ayrıca bir insan seviyorsa başkasıyla olmaz. Olabiliyorsa sevmiyordur zaten. Mutludur sadece. Arkadaştır onlar dosttur. Ayrıca her erkek her ne kadar dost da olsa birbiriyle yarış içindedir. Her zaman bir üstünlük isteği oluşur. Senin kadınının başkasıyla olması bu senin ezikliğindir ve erkek buna gelemez. Aynı zamanda erkek tek olmayı ister. Kaldıramaz. O ilişki biter ve yürümez ki yürümemeli de. Bir yerden sonra ayrımlar başlanır, 2. erkeğe yatay geçiş başlanır vesayre kadın tek bir erkekle mutlu olabilir ve hangisi daha ağır basarsa ondadır. İlişki yataktan sonra başka boyutlara taşınır. Daha sonra ikincil erkek birincil erkek olur, önce ki birincil erkek de şutlanır. Bir insan birisini gerçekten seviyorsa kadın erkek farketmez, taddığım için söylüyorum -yanlış anlaşılmasın sevmeyi- başkasını gözü kesinlikle görmez. Görmeye başladığı zaman ilişki monotonlaşmış ve sıkınılmaya farklılık aramaya başlanmıştır. Yine ilişki yıkılır. O yüzden her insan her insanla bir ömrünü geçiremez. Bu yüzden "ten uyumu" denen tabir var. Ayrıca bunun dinle alakası yok ahlakla alakası var ve her insanın ahlak değeri farklıdır. Sevdiğin zaman da Adam gibi Kadın gibi sevmek lazım. Nasıl bir Kadın erkeğini paylaşamazsa Adam da kadınını paylaşamaz. Güven duygusu biter. Bir ilişki de güven ve saygı yoksa ilerisi de yoktur. Kadın veya Erkek karşı cinsten birisiyle sadece konuşuyorken bile güven sarsılıyorsa böyle bir durumda nasıl güven sağlanacak? Söylediğin ilişki tarzına verilen isim de "cuckold". Cuckold ilişkiye yatkın bir erkekde de bastırılmış homoseksüellik vardır. Uydurmuyorum tanı bu. Daha sonra bu cuckold ilişkiye erkek de dahil olur ondan sonra ver elini homoseksüellik. Kapı açıldı daha dürtüler durur mu? Yok. Sonra karısının sevgilisinin altına kendisi de yatmaya başlar, ne ilişki kaldı ne aile.Bir hatun ya benimdir ya da başkasının.Gavatlığa lüzum yok.

Apolitik tarafından 18/Oca/16 03:26 tarihinde düzenlenmiştir

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    MikRoBiT bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı

Artık taşlaşmış ve duygusuzlaşmış bir insan olarak söylüyorum ne yazık ki önemli olan şey duygu. Gerisi boş.

Tesekkur ederim cok naziksinidhfjgkgh

Temiz havaya ciktiktan sonra gelen edit. Laboratuarda beynimi sindirmisim cok berbat espriymis :D Bozmadiginiz icin tesekkur ederim. Ibret olsun diye silmiyorum. 

izzmarit tarafından 18/Oca/16 03:54 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok kasmışsın hocam yav, hiç kimse güce ve paraya hayır demez. Bir sürü erkek gösterebilirim sana sırf zengin olduğu için yaşlı kadınlarla beraber olan hatta evlenen ama kadının parasıyla gidip güzel kızlarla yatan :D

Aynı şey kadınlarda da var. Güçlü (günümüzde eşiti para) erkeklerle evlenirler ve güçlü (günümüzde değeri pek olmayan kas) erkeklerle de yatarlar.

Ve atladığın en önemli kısım, sperm kalitesini para artırıyor insanlarda :D

Bir de erkeklerin şu üreme olayını beyinlerinde aştıkları gün (yani beyni olmayıp fikri olan arkadaşın peşinden gidilmediği zaman) teknolojide akılalmaz bir sıçrama olacağını düşünüyorum :D

Ulan adam roket yapıp, marsa gidiyor ama şuncacık şeye laf geçiremiyor. Tabi zencilerden neden bilim adamı çıkmadığını da açıklıyor bu :D

ozgunlu tarafından 18/Oca/16 04:21 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    my4 bunu yazdı

sinirimi çok bozan bir istatistik . okumayacaktım ama okudum .

türkçesi pi*le vurusuyorlar . efendiyle evleniyorlar . 

yemin ederim moralim bozuldu

Hoş geldin yalan dünyaya :)

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Apolitik
    Apolitik's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    MikRoBiT bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı

Artık taşlaşmış ve duygusuzlaşmış bir insan olarak söylüyorum ne yazık ki önemli olan şey duygu. Gerisi boş.

Tesekkur ederim cok naziksinidhfjgkgh

Temiz havaya ciktiktan sonra gelen edit. Laboratuarda beynimi sindirmisim cok berbat espriymis :D Bozmadiginiz icin tesekkur ederim. Ibret olsun diye silmiyorum. 

Şeyapıcaktım da kim bilir ne derdi vardır diye bulaşmadım. :D

Şeyh uçmaz, mürit ot çekmiştir.
Toplam Hit: 11758 Toplam Mesaj: 53
beta kadinlar dual mating cift eslilik alpha