folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

Kadinlarin Cinsel Stratejisi, Cift Eslilik (Dual Mating)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    Apolitik bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    MikRoBiT bunu yazdı
    Apolitik bunu yazdı

Artık taşlaşmış ve duygusuzlaşmış bir insan olarak söylüyorum ne yazık ki önemli olan şey duygu. Gerisi boş.

Tesekkur ederim cok naziksinidhfjgkgh

Temiz havaya ciktiktan sonra gelen edit. Laboratuarda beynimi sindirmisim cok berbat espriymis :D Bozmadiginiz icin tesekkur ederim. Ibret olsun diye silmiyorum. 

Şeyapıcaktım da kim bilir ne derdi vardır diye bulaşmadım. :D

Adim duygu ya bi an gereksiz komik bulmusum :D bunlar hep gunde 12 saat alkol solumaktan.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Kadın her yerde kadındır.

İngilizi, almanı, rusu, ermenisi, japonu fark etmiyor.

Türk kadını farklıdır! Yalanına inanmayın.

İnternetten yabancılarla tanışıp, çocuğunu kaynanasına bırakıp rus, alman, fransız erkeklerine vurdurmaya

giden kadınlar gördükten sonra düşüncelerim çok çok değişti.

Yatakta iyi olun, erkeksi olun, ilgisiz bırakmayın yeter.  Ama kontrolü de elden bırakmayın, kadın bu.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Makale dahilinde , araştırma sonucunu okudum.

Doğanın kanunu mudur nedir bilmem ama ben erkeklerin kadınlar için uğraşmasını duymaktan gerçekten bıktım.

Kadınlar hayatından hiçbir ödün vermeden kafasına estiğini yaparken, bizlerden sürekli duyarlı olmamızı, ilgi göstermemizi,sadık olmamızı istiyorlar.

Tek bir sonsuz döngü oluşturulmuş bunun içerisinde sürekli aynı konu dönüp dolaşıyor.

Erkeklerin kadınlara olan şehveti, erkeklerin kadınlara karşı daha kibar olması gerektiği, erkeklerin kadınına bakması gerektiği, daha fazla para kazanması gerektiği,erkek olanın kadına kur yapması, erkeğin kadının peşinden koşması gerektiği,erkeğin kadına verdiği önem, erkeğin kadın tavlama teknikleri için strateji geliştirmesi, erkek olanın kadın için çabalaması,ölmesi noktasındaki olağanlık, erkeğin özel günleri kadını için hatırlaması gerektiği, erkeğin güzel bir kadın için ordan oraya koşması gerektiği,erkeğin kadın için arayışta olması.................vs.

Bu yüzdendir ki hayatımda hiçbirzaman kız arkadaşım olmamıştır, olmasında.Şu size değer vermeyen varlıklar için çırpınmayı bırakın artık. Mk beyinsiz yaratıkları için çalışıp çabalayacağıma gerekli ilgiyi bilime ve çeşitli manevi ilimlere gösteririm.(Sözüm meclisten dışarı Duygu, sen farklısın)

Öyle sanıldığı gibide top falan değilim, benim tepkim siz erkek olanlara.Bırakın mk şu kız olaylarını artık, çabalamayın, uğraşmayın.

https://t.me/pump_upp
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Esconda bunu yazdı

Makale dahilinde , araştırma sonucunu okudum.

Doğanın kanunu mudur nedir bilmem ama ben erkeklerin kadınlar için uğraşmasını duymaktan gerçekten bıktım.

Kadınlar hayatından hiçbir ödün vermeden kafasına estiğini yaparken, bizlerden sürekli duyarlı olmamızı, ilgi göstermemizi,sadık olmamızı istiyorlar.

Tek bir sonsuz döngü oluşturulmuş bunun içerisinde sürekli aynı konu dönüp dolaşıyor.

Erkeklerin kadınlara olan şehveti, erkeklerin kadınlara karşı daha kibar olması gerektiği, erkeklerin kadınına bakması gerektiği, daha fazla para kazanması gerektiği,erkek olanın kadına kur yapması, erkeğin kadının peşinden koşması gerektiği,erkeğin kadına verdiği önem, erkeğin kadın tavlama teknikleri için strateji geliştirmesi, erkek olanın kadın için çabalaması,ölmesi noktasındaki olağanlık, erkeğin özel günleri kadını için hatırlaması gerektiği, erkeğin güzel bir kadın için ordan oraya koşması gerektiği,erkeğin kadın için arayışta olması.................vs.

Bu yüzdendir ki hayatımda hiçbirzaman kız arkadaşım olmamıştır, olmasında.Şu size değer vermeyen varlıklar için çırpınmayı bırakın artık. Mk beyinsiz yaratıkları için çalışıp çabalayacağıma gerekli ilgiyi bilime ve çeşitli manevi ilimlere gösteririm.(Sözüm meclisten dışarı Duygu, sen farklısın)

Öyle sanıldığı gibide top falan değilim, benim tepkim siz erkek olanlara.Bırakın mk şu kız olaylarını artık, çabalamayın, uğraşmayın.

Kız arkadaşım var ama adam haklı beyler 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

kısaca hayvandan farkı yok bumudur :)

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dryrock
    Dryrock's avatar
    Erkek

verenlerden sevenlere sıra gelmezmiş hacılar. saygılar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

...Mk beyinsiz yaratıkları için çalışıp çabalayacağıma gerekli ilgiyi bilime ve çeşitli manevi ilimlere gösteririm.

...

+1

Gel beraber atomu parçalayak hocu :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

bu bilimsel araştırma aslnda erkeğe bariz bir şekilde " bakire onlanla evlenirseniz boşanmama ihtimaliniz daha yüksek" diye sonuç vermiş.

imza mı gelmiş?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

ben grafige takildim, epey etkileyic bir istatistik, katilimci sayilarini makalede vermis mi?

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    xxjokerxx bunu yazdı

kısaca hayvandan farkı yok bumudur :)

Malesef yaklaşık olarak böyle, yüzde 3-4 lük kısmı ayrı tutmak lazım, o kesimi bulmak da ahey ahey ahey imkansızımsı... İşin kötüsü biz onlardan daha kötüyüz, yoldan geçen har kadının götüne bakılır mı ya :| bunu farkettiğimde 21 yaşındaydım, bu huyu bıraktığımda 22, insanları kalbinde ve aklında nereye koyacağını iyi öğrenmek gerekiyor fakat bu seni fırsatını bulduğunda tuttuğunu zükmekten alıkoymuyor, abla otobüste uzun uzun bakıyor sen de ona bakıyon niye bakıyo diye, 2 gün sonra başka bir yerde karşılaşıyorsun selam sohbet falan bir bakmışsın yataktasın koy gitsin diyorsun, 2 ay sonra bir öğreniyorsun uzaklardan hamdi abinin eşiymiş, ne oldu şimdi :| hamdi abiyi geyik yaptın oldu mu şimdi 40 yıllık ayı hamdi 1 gecede geyik hamdi oldu. ısrarla da gel yemek yiyelim çekmez mi, desen ki hamdi abi ben yengeye döşedim muhtemelen o da sana döşeyecek ki zaten denmez olan biten orada kalacak unutacaksın gidecek ki genelde öyle oluyor. Kadını istersen burkaya sok, her tarafına elektronik entegreler yerleştir seni boynuzlayacaksa bir yolunu bulur boynuzlar, o yüzden sevgisini eksik etmeyecek, fantazi dünyasını daraltmayacaksın fırsatını buldun mu yapıştıracaksın, mutfakmış salonmuş tavanmış tuvaletmiş farketmez bunların cinsi böyle.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
Toplam Hit: 11757 Toplam Mesaj: 53
beta kadinlar dual mating cift eslilik alpha