folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

Kerkükte Patlayan Bomba | Ben Kürdüm Ama Pkklı Değilim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek
    Kelv1n bunu yazdı:
    -----------------------------

ben bu yazıyı hiç samimi bulmadım. neden? senin duyguların doğru olabilir zaten kimse burda veya başka ortamda ben sevmiyorum Türkler'i demez, demesi için aklını peynir ekmekle yemesi gerek.

yazında belirttiğin gibi bütün kürtler senin gibi değil maalesef. keşke olsa.

Yukarıda anlattığım gibi biz kürtlerin daha çocukken beynimiz nasıl yıkanmaya başlanıyor; nasıl türk düşmanı yapılıyoruz. Allah'tan bu oltaya gelmedim. Şimdi liseyi bitirdim. Askerlik çağım geçti. Çoğu şeyi anlayacak duruma geldim.

senin dediğin mantıkla liseyi bitiren aklı başında insanların bu yemi görmeleri gerek. Fakat durum böyle değil. memlekette doktoruda,mühendiside, milletvekilide, cartı curtu pkkya destek veriyor. ee durup düşünmek gerek. neden bu insanlar senin atlamadıgın oltaya atlıyorlar?

Tamamen menfaat.

Diyarbakır'daki belediye başkanı. Hukuk fakültesi mezunu. PKK sempatizanı bir ittir. Neden?

Tabii ki menfaat icabı. İhale vuracak para kazanacaktır. Halkı kandırıp kışkırtıyordur. Bu halkın sırtından ekmek yemek istiyordur . Bunların tek amaçları menfaattir. İçinde avukatta var doktorda var... Olan zavallı cahil halka olur. Yani sen sanıyorsun ki bu doktorlar avukatlar pkk'yı dava edinmiş. Kürtlüğü savunuyor. Hiçte öyle değil. Bunların davası para dini para imanı para... Bunu ben bile görebildim. Herkes görsün artık.

Keşke temizlenebilse bu itler. Tertemiz olur Türkiye.

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek
    ya şimdiye kadar kardeşlik göstermediğimiz millet mi kaldı? elin ermenisini gittik sadrazam yaptık noldu? gene ihanet gene ihanet.. biz hep büyüklüğümüzü gösterdik bağışlayıcı olduk ama şükredip secde edeceklerine isyan ettiler. biz başlatmadık pkk yı da eşkıyalığı da, bu işin başlamasının sorumlusu kürtlerdir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    pkk ne? kürt. bu durumda kimse niye ırkçılık yapıyosun demesin bize, ortada bi yanlış varsa bu kürtlerin yanlışıdır..
    hocam sacmalama allasen.. böle die die onları dışlıya dışlıya gidip pkk pijlerine sıgınıyolar onlar naabsın?? benm bi çok kürd dostum var hiçde öle olmuo hepsi pkklı falan değil..

mikrop arkadas yazında samimiysen ben arkandayım..

NesTo | same shit diffirent asshole
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    ya şimdiye kadar kardeşlik göstermediğimiz millet mi kaldı? elin ermenisini gittik sadrazam yaptık noldu? gene ihanet gene ihanet.. biz hep büyüklüğümüzü gösterdik bağışlayıcı olduk ama şükredip secde edeceklerine isyan ettiler. biz başlatmadık pkk yı da eşkıyalığı da, bu işin başlamasının sorumlusu kürtlerdir.

Cold sorumlusu sensin. Kürtler değil.

Sen kürtlere piç gibi davran. Onlarda duygusal saf bir millet zaten. Dağa çıksın...

Ne oldu pkk'ya bir terörist kazandırdın. Aynı şey deminki posttada anlattım ama anlamıyorsun normal. Neyse..

Hayatımda gördüğüm en güzel kadın. Sizcede öyle değil mi: http://www.yonkis.com/mediaflash/alba.htm
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:
    Kelv1n bunu yazdı:

ben bu yazıyı hiç samimi bulmadım. neden? senin duyguların doğru olabilir zaten kimse burda veya başka ortamda ben sevmiyorum Türkler'i demez, demesi için aklını peynir ekmekle yemesi gerek.

yazında belirttiğin gibi bütün kürtler senin gibi değil maalesef. keşke olsa.

Yukarıda anlattığım gibi biz kürtlerin daha çocukken beynimiz nasıl yıkanmaya başlanıyor; nasıl türk düşmanı yapılıyoruz. Allah'tan bu oltaya gelmedim. Şimdi liseyi bitirdim. Askerlik çağım geçti. Çoğu şeyi anlayacak duruma geldim.

senin dediğin mantıkla liseyi bitiren aklı başında insanların bu yemi görmeleri gerek. Fakat durum böyle değil. memlekette doktoruda,mühendiside, milletvekilide, cartı curtu pkkya destek veriyor. ee durup düşünmek gerek. neden bu insanlar senin atlamadıgın oltaya atlıyorlar?

Tamamen menfaat.

Diyarbakır'daki belediye başkanı. Hukuk fakültesi mezunu. PKK sempatizanı bir ittir. Neden?

Tabii ki menfaat icabı. İhale vuracak para kazanacaktır. Halkı kandırıp kışkırtıyordur. Bu halkın sırtından ekmek yemek istiyordur . Bunların tek amaçları menfaattir. İçinde avukatta var doktorda var... Olan zavallı cahil halka olur. Yani sen sanıyorsun ki bu doktorlar avukatlar pkk'yı dava edinmiş. Kürtlüğü savunuyor. Hiçte öyle değil. Bunların davası para dini para imanı para... Bunu ben bile görebildim. Herkes görsün artık.

Keşke temizlenebilse bu itler. Tertemiz olur Türkiye.

m.ö 10000 bini izledinmi? eğer izlediysen şu tarihteki insanlarla o tarihteki insanların bir olmadıgını görürüsün. ya arkadaşım kandırılma nedir ya? sen nasıl bütün kürt halkını birden kandırabilirsin ya aklın alıyomu? neden kürtlerin geneli kandırılabiliyoda sen kandırılamıyosun? senin menfaatin yok. kürt halkının varmiki kanıyo? dediğin doğru menfaat için onlar ama halkın bi menfaati yoksa niye destekliyor pkk yı? başımdan olaylar geçti o yüzden savunamıcam kürtleri yoksa kardeşim gibi sevdiğim insanlar oldu.

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

Kelv1n bunu yazdı:
    m.ö 10000 bini izledinmi? eğer izlediysen şu tarihteki insanlarla o tarihteki insanların bir olmadıgını görürüsün. ya arkadaşım kandırılma nedir ya? sen nasıl bütün kürt halkını birden kandırabilirsin ya aklın alıyomu? neden kürtlerin geneli kandırılabiliyoda sen kandırılamıyosun? senin menfaatin yok. kürt halkının varmiki kanıyo? dediğin doğru menfaat için onlar ama halkın bi menfaati yoksa niye destekliyor pkk yı? başımdan olaylar geçti o yüzden savunamıcam kürtleri yoksa kardeşim gibi sevdiğim insanlar oldu.

Allah aşkı için gel diyarbakıra seni kenar mahallere götüreyim. 1 ağustosta Güneş tutulması olacak. Kenar mahallelerdeki teyzerleri gör. Güneşi güya bir boğa tutmuş karanlığa boğmuştur dünyayı diyorlar. Ve tenekelere vuruyorlar ki bıraksın... Diyarbakırın büyük nufusuda bu kesim zaten. Seyrantepe mahallesi peyas gibi yerler.

Ne olur gel seni misafir edeyim arkadaşım.Hapşursan kandırırsın sen bu saf milleti.

Ama yaşamanız lazım. Anlattığımı tabii samimi bulamıyorsunuz. Bilinç altında öyle zaten.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    M1KROP bunu yazdı:

Kelv1n bunu yazdı:

Allah aşkı için gel diyarbakıra seni kenar mahallere götüreyim. 1 ağustosta Güneş tutulması olacak. Kenar mahallelerdeki teyzerleri gör. Güneşi güya bir boğa tutmuş karanlığa boğmuştur dünyayı diyorlar. Ve tenekelere vuruyorlar ki bıraksın... Diyarbakırın büyük nufusuda bu kesim zaten. Seyrantepe mahallesi peyas gibi yerler.

Ne olur gel seni misafir edeyim arkadaşım.

şaka de lütfen... yuh usta hepside böyle değil ya. Hadi tamam eski jenerasyon böyle yenileridemi bunlara inanıyor?

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

cold-m4 bunu yazdı:
    pkk ne? kürt. bu durumda kimse niye ırkçılık yapıyosun demesin bize, ortada bi yanlış varsa bu kürtlerin yanlışıdır..

:I

Türk, kürt kardeştir pkk  kalleştir. bunu bilir bunu söylerim..  zaten içlerindeki  bu şerefsizler yüzünden onlarıda dışladık ya burda kaybettik biz. arkadaşınaanlattıkları aynen doğrudur. küçükten zehirliolar çocukların zihnini.

şimdi burda o taraf  ben bu yüzden seni sevmem öbürt taraf sen gelmezsen ben zaten gitmem  derse elbeette  ayrılık düşmanlık olur biraz güven gerek iki taraftanda birbirine.

matematik24.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek
    hocam bu tartşma yine  sonu olmayan bır yere  dogru gıdıyor suna  eminim ki kimse burda  yazılan bi yazıyla kendi dogrusundan şazmaz çünkü adam savundugu seye ınanmıstır ve onun  ıcın  savunmaktadır .hocam ben kürdüm babamda  kürttü onun babasıda ama  kimlık te  tc  vatandası  yazıyor  dımı  benim kendıme  türkmü  demem lazım  hocam bu gun bi  brezilya vatandası  da  türk  oluyo  kendıne  türkmü  diyo hocam  türklüğü  anlamak için  ılk once  atatürk ü  anlamak  lazım .ben kürdüm  ve bu  topraklarda  mutluyum ülkemin  birliğini butunlüğünü  bozanların  karsısında bende  varım ....saygılar

kontra bisiklet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    M1KROP
    M1KROP's avatar
    Erkek

Vallahi öyle.

Diyarbakırlı değil bu kesim zaten. Köylerden göç edip geldiler. Düşün ki 1999 da şahit oldum güneş tutulmasını böyle anltıyordular. 

Şimdi biri onlara türkleri kötülemişse ne hurafeler aşılıyorlardır çocuklara... Gelecek nesil daha temiz ama şu anda bu kadar cahil insanlar var.

Tenekeye vuruyorlar sopaylan. Sırf güneş tutulması bitsin diye. Allah şahit ben 1999 daki güneş tutulmasında gördüm bunu marmara depreminden önce.

Sen iki tane eğitimli insan gönder bunlara Mustafa Kemal Paşa'yı anlatsın. Gerçekleri göstersin anında inanacaklar.

Ayrıca m.ö 10000 filmi biraz abartılıydı. Zaten dine göre ilk insan medeniymiş. Öyle bişeylerde var. Adem yazı yazmayıda biliyormuş.

Toplam Hit: 10297 Toplam Mesaj: 94